Peršokti į turinį

Falanji

Narys
 • Pranešimų skaičius

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  51 +Pervesti

Reputacijos taškai

11 Bus matyti ko vertas

Apie Falanji

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 1999.03.27

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  2256
 • Skype
  ixeroxfalanji

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Marijampolė
 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/id/falanji

Paskutiniai lankytojai

335 profilio peržiūros
 1. Falanji

  SuperGames.lt ir Eneba konkursas!

  Pieva, šio konkurso tikslas pasipelnyti už 25 eurus reputaciją. Man tai būtų gėda tokius konkurso sąlygas kurti.
 2. Falanji

  GTA V - Map Editor

  Labas! Susisiek su manimi padėsiu tik aišku ne už rankos paspaudimą, o už kebabą.
 3. Labas! Ar prisimeni tokį legendinį žaidimą kaip „SWAT 4“ kur gali žaisti už Amerikos antiteroristinę operacijų rinktinę ir vykdyti strategines misijas? Noriu pristatyti naują išleidžiamą žaidimą „Ready or Not“ realistinį pirmojo asmens šaudyklę su daugiau naujovių: realistinėmis užduotimis, ginklais, ekipuote. Galėsite kartu su draugais komandoje vykdyti užduotis, modifikuoti savo ginklus, bei daugiau. Žaidimą kuria maža kompanija „VOID Interactive“, kurio žaidimas bus leidžiamas „Steam“ platformoje. Šiuo metu galimybė pasiekti žaisti tik „beta“ bei „alfa“ versijas įsigydami žaidimą standartinį be papildymų arba „support“ pack. Žadama žaidimą išleisti pilnai 2020 metais kovo 4 dieną. Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų šio žaidimo Lietuvos bendruomenės kur galėsite rasti apie šį žaidimą ir jų kūrėjų aktualias naujienas, rasti partnerių su kuo būti pasiruošus kartu žaisti/vykdyti misijas bei diskusijų temų Discord serveryje. Pakvietimą rasi po šia pastraipa. Ar tu lauki šio žaidimo? Ready or Not RON Lietuvahttps://discord.gg/XmEWXFv Tinklalapis https://www.voidinteractive.net/ Twitter https://twitter.com/voidinteractive Instagram https://www.instagram.com/void_interactive/ Youtube https://www.youtube.com/channel/UCj3qNoOLkzHJ60vxG6xQvlA Facebook https://www.facebook.com/VOIDInteractive/ Reddit https://www.reddit.com/r/ReadyOrNotGame/
 4. Falanji

  Pirmasis jūsų tr.priemonė (AUTOMOBILIS)

  Toyota Avensis Verso 2003 1,6k
 5. Sveiki, ieškau vaizduoklio kuris būtų tinkamas variantas. Noriu išsirinkti ir laukti iki nuolaidų iki švenčių visai netoli. Žiūriu į 144Hz / 1s. monitorių turintį suderinamumą su Nvidia freesync, kadangi vaizdo plokštė bus RTX 20 kartos. Žadu investuoti nuo 200 iki 260 eurų į monitorių. Buvo sudominęs MSI 241 lenktas monitorius, bet jis su AMD freesync.
 6. Nepatinka? Susivyniok juokuti savo šlangas ir hujarink į savo kaimą žemių ravėti. Viskas įmanoma žmogau, atsirado royal pubg, iš pubg atsirado fortnite, o csgo šaudyklėje negali būti royal? Vis dėl to gali, tai kaip sakiau mikimauze, kad jei nepatinka tai savo flegmatiškų komentarų nerašinėk - baisus supergames.lt kritikas, kiekviename kampe kritikuoji.
 7. Šiuo metu Lietuvos kariuomenė turi iš modernesnių ginklų tai būtų FN-SCAR, G36, daugiau apie tai rasi čia http://kariuomene.kam.lt/lt/ginkluote_ir_karine_technika.html Tai tik smulkmeniška, kad įdėtos ginkluotės ir kitos technikos, kurių neturi mūsų krašto apsauga. Tad būk laimingas, kad bent gali žaisti su tokia modernia, aišku, kai dar nesubrendę tai viską į galvą dedat ir verkšlenate ir tai yra sunku jums dėl smulkmenos apeiti/prisitaikyti. Jei jūsų tėvai bent sumoka už interneto paslaugas, tai džiaukis kad dar ką gauni, tai čia tas pats, kad bent tokius dalykus gauni.
 8. Labas jaunėli, neperskaitai viso projekto aprašymo! Suprantu kad tu įsivaizduoji, kad šis projektas bus sklandžiai veikiantis visą parą, bet klysti. Serveris yra modifikuotas - perteikiantis surealybinus iš kariuomenės patirties kuriuos naudoja ir vartoja šaukinius, judėjimo formatus bei kitus dalykus. Jei nesi tarnavęs Lietuvos krašto apsaugoje (profesionali karo tarnyba, šauktiniai, krašto apsaugos savanorių pajėgos, jaunieji šauliai), tai iki to suvokimo adaptuotis aplinkoje kas kaip vyksta - reikalinga tam patyrusiųjų asmenų galinčių skirti laiką nuvesti keliu, išmokinti naujuosius asmenis reikalinga ir jų iniciatyva. Galvojimas kad tai bus tik "masofkė", kur kas norės ten ir važinėsis kaip "roleplay" projektuose, tai sėkmės ateiti į kariuomenę ir kvailioti. Šis projektas nėra pritaikytas žaisti nuo ryto iki vakaro, kadangi tai yra atidaroma tik sutartu laiku kuomet galima tikėtis didesnio žmonių skaičiaus dėl įdomumo žaisti - didesnės grupių (komandų) skaičiaus. Yra kuriamos situacijos (užduotys, misijos) ne "random" roboto komandomis, tad dėl to yra laiko tarpai. Jeigu esi programuotojas, tai sukurk modifikaciją kuri galėtų būti pritaikyta "discord" programėlėje modifikaciją kaip "racijų" efektų ir kitų dalykų. Pabrėžiu, kad "TeamSpeak" vis dar yra naudojamas, nors ir atgyvenęs, tačiau kaip kam yra prioritetas ir dėl kai kurių sąlygų tinkantis naudoti, bei jį atnaujinti, kaip šiuo metu šiam projektui dėl racijų efektų. Tai yra projekto sąlyga, jei nori žaisti šiame projekte ir palaikyti realybiškesnį žaidimą, tuomet siųskis "TeamSpeak", bei "TokoVOIP" proramėles. Ir šiuo metu šis serveris išsiskiria iš kitų lietuvių "GTA V" serverių, jog tai tik papildomas laiko praleidimas žaidžiant karinį siužetą. Jeigu tu vėluosi ar dėl kokių priežasčių negalėsi laiku prisijungti, tuomet pranešk administratoriui, jei tik bus noras žaisti, tuomet ir bus prioritetas praeiti "whitelist". O ypač tik dėl to, kad žaidimo pradžioje prieš užduotį yra išaiškinama informacija ("briefing") ir pagal tai ką suplanavo daryti yra žaidžiama. Kaip minėjo Karolis. J ir dėl kenkėjiškų asmenų, kad nesutrukdytų žaisti/tęsti žaidimą, yra apsaugojimas žaidėjų kokybei.
 9. Falanji

  Kas nutiko 6sides.lt

  Taip, domenas ir tinklalapio hostingas yra šio projekto bendraįkūrėjo Domo rankose, jis išjungė tai. Šiuo metu įkūrėjas Rolandas kuria serverį "OrangeRolePlay" pavadinimu be Domo.
 10. Falanji

  [GTA V RP] 6Sides.LT serverio startas

  Jojojo, ateik į eclipse, pasinervink, ir po metų parduosiu PC, nes turiu paną kuriai noriu skirti dėmesį nei prie kompo sėdėti. Toliau tu tokias pasakas sek. Tokias nesamonęs rašantis, atkreipia dėmesį, kad esantis parduotuvėlės "žaidimų-parduotuvė" įkūrėjas pardavėjas dar nesubrendęs. Perdaug jau prie to kompo sėdi ir jam dėmesį skyri, laikas ilgiau praleisti lauke.
 11. Falanji

  BOSCH ESI Tronic 2.0

  https://www.boschesitronic.com/
 12. O lenkiškai rinkai nežadat atidaryti didžiausio angliško serverio?
 13. Co-owner yra žaidęs "Arma", tai tikrai žino kas tas yra, turint iš jos įgautos patirties - idėjos šiame projekto žaidime "GTA V". Galbūt daugiau žmonių susidomėjusiųjų ateis žaisti "GTA V". Šiuo metu mažėja lietuvių žaidėjų skaičius "Armoje", dėl trūkstamo įvairiapusiškumo ir dėl nusibostančių vis kartojančių situacijų, bei mažai pritraukiančių bendraminčių sukurti daug įdomesnį žaidimą su daugiau nei 20 žmonių, kai šiuo metu liko projekte intervalu nuo 7 iki 15 žmonių. Sėkmės realizuoti idėjas, bei pritraukti kuo didesnį žmonių kiekį, kad būtų daug įdomesnis žaidimas bendradarbiaujant tarp grupių/komandų (skyrių/būrių sudėtyje).
 14. Falanji

  Pagalbos dėl kompiuterio atnaujinimo

  Rust žaidimas labiausiai nori RAM'ų. Dauguma žaidžiančių su 16GB RAM jaučia komfortiškumą šiame žaidime, man su 8GB RAM tik palaiko minimalius reikalavimus. Vaizdo plokštė naudojama GTX 960M ir gaunu apie 30-50 fps. Tavo vaizdo plokštė prilyginus su mano, būtų vienodi. Tai tikrai reikėtų tau įsigyti 16GB RAM, 8GB priedo nedėk nes gali neatitikti prie esančio tavo naudojamo operatyvios atminties - rizikos bus. Vaizdo plokštė dar šis tas, tiek su procesoriumi, kadangi i3 procesoriai naujausių žaidimų būna tik prie minimaliausių reikalavimų sąraše arba už uždarų durų. Nemačiau ar turi SSD kietąjį diską, tai tikrai rekomenduočiau jį įsigyti kur laikyti šį žaidimą, kadangi laikant HDD kietajame diske RUST ir norint jį įsijungti teks gana ilgokai luktelti kol pakraus jį. *Pagal RUST žaidimo minimalius reikalavimus, kaip sakiau kad labiausiai nori operatyvios atminties (RAM), 10GB, geriausiai yra 16GB. Tavo procesorius yra dar minimalus, bet geriausiai pirkti i5. Vaizdo plokštę dar gali pasilikti. MINIMUM: Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 7 64bit Processor: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 or better Memory: 10 GB RAM Graphics: GTX 670 2GB / AMD R9 280 better DirectX: Version 11 Network: Broadband Internet connection Storage: 20 GB available space Additional Notes: SSD is highly recommended or expect longer than average load times.
 15. Falanji

  koki laptopa pirkti.?

  Yra dahuja skelbimuose naudotų laptopų, kurie gerai išveš tavo minėtus žaidimus.

×