Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokie geresni windows'ai?


nesigilink

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žiurint ką tu su tuo pc veiksi, jeigu žaist tai windows xp sp3 nes mažiau pc ryja, jei darbuj ir kitiems dalykams tai windows 7

O aš manau atvirkščiai.

vaikai visada mano atvirksciai nes jie biski proto neturi....

XP sp2/sp3 senukams kompiuteriams. Manasis daug geriau eina su W7, negu irasius XP. :) Isnaudoju visus pc resursus. Taip kaip zaidimams geri XP sp3, taip ir W7 32bit.

ahahaha, dar vienas.... xp sp3 senukams? deja.... pas mane tikrai nesenukas ir ji naudoju nes labiausiai patinka.... o del isnaudojimo tai patylesiu, xp nerodo pvz kad yra 4gb ram rodo 3.25gb nors visus isnaudoja, o tu skaiciais pasikliauni... eh.... jeigu nezinai patilek...

o del zaidimu gincytis stipriai galima, kadangi vien w7 apie 1-1,5gb ramu eda normaliai sujungtas su visais skypais i t.t , o xp ~700mb ram, tai katras panes geresni zaidima? speju w7 losiant koki BLACK OPS lagg'as bus, nes beveik visi ramai bus naudojami.... o ant xp no lag losiu pats :)

"

Tu tik slėpkis su savo bazarėliu "vaikai" Pats 11 metų sėdi prie pc meta čia didvyri žinovą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
Na pas mane 512 RAM ant PC (Žinau, labai senas, ir lėvas), bet vistiek naudoju Win7 Proffesional. Bent jau man tai jie patogūs. : )

Kartais Win7 ne 1GB ram reikia? Na šiaip jeigu turi gera PC ir norėsi žaisti naujausius žaidimus tai imčiau win7 net negalvodamas, bet jeigu turi sena PC tai tik win xp.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...