Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokie geresni windows'ai?


nesigilink

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Norejau perširašinet naujus windows'us , ir noriu kad jus pasiulytumete kokius , jei windows 7 tai kokia dali ir pan.

Dabar aš turiu originalius Windows 7 Proffesional , Ir noriu juos keisti , na nes jau kompas tiek prikrautas visokiais game hackais ir pan.

Na tai laukiu komentarų.

Dėkoju iškarto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiurint ką tu su tuo pc veiksi, jeigu žaist tai windows xp sp3 nes mažiau pc ryja, jei darbuj ir kitiems dalykams tai windows 7

O aš manau atvirkščiai.

vaikai visada mano atvirksciai nes jie biski proto neturi....

XP sp2/sp3 senukams kompiuteriams. Manasis daug geriau eina su W7, negu irasius XP. :) Isnaudoju visus pc resursus. Taip kaip zaidimams geri XP sp3, taip ir W7 32bit.

ahahaha, dar vienas.... xp sp3 senukams? deja.... pas mane tikrai nesenukas ir ji naudoju nes labiausiai patinka.... o del isnaudojimo tai patylesiu, xp nerodo pvz kad yra 4gb ram rodo 3.25gb nors visus isnaudoja, o tu skaiciais pasikliauni... eh.... jeigu nezinai patilek...

o del zaidimu gincytis stipriai galima, kadangi vien w7 apie 1-1,5gb ramu eda normaliai sujungtas su visais skypais i t.t , o xp ~700mb ram, tai katras panes geresni zaidima? speju w7 losiant koki BLACK OPS lagg'as bus, nes beveik visi ramai bus naudojami.... o ant xp no lag losiu pats :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, Man irgi jie geri, Bet jei neperasinet , koki lengva ir geroka buda kaip istrinti daug programu? Nes yra tiek mu nezaidziamu tai kitu hack ir pan.

Jeigu tie mu, ir hack visi kiti nėra prie windows eina kalba jeigu jie yra atskiram diske negu windows, kodėl gi jo nepaėmus ir neišformatavus? Ir būtu tuščias diskas, aš bent jau kartais taip pasidarau :P

Bėto patarčiau, windows 7, kadangi dabar daugiausia kuria ant jo žaidimus ir programas, kaikurie žaidimai ant xp neveikai esu matęs, draugas turi xp ir kartais nusivelia jais vien dėl žaidimų nes ne visi veikia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, Man irgi jie geri, Bet jei neperasinet , koki lengva ir geroka buda kaip istrinti daug programu? Nes yra tiek mu nezaidziamu tai kitu hack ir pan.

Jeigu tie mu, ir hack visi kiti nėra prie windows eina kalba jeigu jie yra atskiram diske negu windows, kodėl gi jo nepaėmus ir neišformatavus? Ir būtu tuščias diskas, aš bent jau kartais taip pasidarau :P

Bėto patarčiau, windows 7, kadangi dabar daugiausia kuria ant jo žaidimus ir programas, kaikurie žaidimai ant xp neveikai esu matęs, draugas turi xp ir kartais nusivelia jais vien dėl žaidimų nes ne visi veikia..

Turbut tavo draugas is beprotnamio pabeges, kadangi visi zaidimai kuriami ant xp SP3 , platformu, nesu mates kuriai jis nepriklausytu/nepasileistu, taigi tikek savo draugu tuo isves vietoj jo tave i beprotnami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...