Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gėda Saimon.lt Projekto Prižiurėtojams


Bhoperis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

nuoriu pasipyktinti Saimon.lt prižiurėtojais 

Viskas prasidėjo aš atėjau i serveri bšk palošiau nk nesakydamas Vienas iš prižiurėtojų Parašė "Kingai Aik Skundą rašyti"(Nuo to laiko kaip parašiau ant juo skundo tik ateinu i serva jis vis kabiniejas pi*davojes stumią ant manės ir t.t Tada kaip jis parašė "Kingai aik Skundą rašyti " Nesusilaikės atsakiau "Padus* n*" Tadą jis atsakė "kiek bano laiko nuori?" Nk neatsakiau 

Tada vienas priziuretojas(Nick Tavo Tevas" sako "pisi* jam bana" "sako priizuretojas tas kur sake "Kingai aik skunda rašyti" (Jo Nick Q111) "nesivargint jis bana apiejas"

buvau gaves 1 baną 10 min ir kaip aš ji apiejas? "Tavo Tevas "sako jis sciptus isirases neina jam bano pis* ainu per forumą pabandyt"O aš net žodzio nepassakiau + "Tavo Tevas sake kad kad savininkas turejo ipi* tau bano" Bet kodel taip savininkas nepadare?Po 1 min mane kick ir bana gavau uz izeidinejimus (Priziuretojai gali izeidiniet o kiti nea) :) + sake kad aš pabugines sistema manes per niekur neina banint bet tokio dalyko nesu girdejas 

:Spreskit jūms ar aš kaltas ar jie?

Demo turetumet geriau matyt kas čią vyko Demo: https://www120.zippyshare.com/v/PLI6POxI/file.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, KarmA` parašė:

21 amžius seni ką tu galvojį :Dddddddddddd juk csgo kad ir free nevisiems kompamss?

Na šiaip įdomu palošti tą cs'ą 1,6. Gal tais laikais nežaisdavot cs'o. Bet ant tiek smagumo yra tokiuose senuose žaidimuose. Pats turiu neblogą pc. Palošiu visokių geim'ų, bet ir šitas senas game geras. Nu bet ne tau KarmA kažką paaiškinti, vistiek prie savo būsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), KarmA` parašė:

21 amžius seni ką tu galvojį :Dddddddddddd juk csgo kad ir free nevisiems kompamss?

Kaikuriems labiau patinka 1.6 , ką geriau žaist, normalų žaidimą kuriame gali praleisti gerai laiką su šaunia community, ar eit į ta žaidimą kur pilna čyterių ir ruskių visokių? :)) O Kompiuteriuose nėra problema, kaikurie turi kompiuterius žvėrius, vistiek 1.6 karts nuo karto pažaidžia ;) Todėl dėja... Kuzne... Dėja... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...