Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Koki telefona pasiimti


Jarik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1956 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iškart sakau "iPhone" neimk, nesuprantu kaip gali žmones jos dievint.. :D nusipirkau "iPhone 8", po savaitės jau skrido į sieną. :D 

O jai aš dabar pirkčiau tai "Samsung S9+", nežinau čia mano nuomonė, iš apžiūros,patiko. + jam šiuo metu akcija 669Eur, tai tikrai labai gera proga pasiimt. :) 

Sėkmės besirenkant. ;) 

Šaltinis: https://tele2.lt/privatiems/akcijos/samsung-telefonai-pigiau (NEREKLAMA).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Google Pixel 3

Google Pixel 3 XL

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9+

OnePlus 6

OnePlus 6T

Samsung Galaxy Note 9

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 2s

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Mi 8 Pro

Žiūrėkis pagal biudžetą, čia mano rekomendacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), darrel. parašė:

Google Pixel 3

Google Pixel 3 XL

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9+

OnePlus 6

OnePlus 6T

Samsung Galaxy Note 9

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 2s

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Mi 8 Pro

Žiūrėkis pagal biudžetą, čia mano rekomendacijos.

Ar beverta žiūrėt į tuos samsung??? Shit paskutinis... Gailėjaus jog pirkau(samsung)  xiaomi visai padorus variantas....

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), darrel. parašė:

Na jei rasi kažką geriau nepaisant softo ir kainos tada maybe :)

Supranti jog samsung softas visiškai nėra optimizuotas sprendžiant pagal tai jog esu rankoj laikęs s7 edge ir žiauriai nuvylė.... Kartais pats software pastrigdavo... (Jei neklystu mes nesupratom vienas kito norėjau pasakyt jog samsung never nepirkčiau dabar ir kitiems nerekomenduoju) Pats temos autoriui siūlau porą variantų...

Jeigu reikia geros kameros mate 20 arba mate 20 pro (jokių lite ar panašiai gal dar P serija)

Jeigu reikia normalaus tlf kuris nepastrigs po metų ar poros ar net ilgiau tai būtų Xiaomi pocophone f1

Jeigu nori šiokios tokios kameros ir ios interface tai iphone (kiek bandžiau 7 nenuvylė visai fainiai rankoj)

 

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Supranti jog samsung softas visiškai nėra optimizuotas sprendžiant pagal tai jog esu rankoj laikęs s7 edge ir žiauriai nuvylė.... Kartais pats software pastrigdavo... (Jei neklystu mes nesupratom vienas kito norėjau pasakyt jog samsung never nepirkčiau dabar ir kitiems nerekomenduoju) Pats temos autoriui siūlau porą variantų...

Jeigu reikia geros kameros mate 20 arba mate 20 pro (jokių lite ar panašiai gal dar P serija)

Jeigu reikia normalaus tlf kuris nepastrigs po metų ar poros ar net ilgiau tai būtų Xiaomi pocophone f1

Jeigu nori šiokios tokios kameros ir ios interface tai iphone (kiek bandžiau 7 nenuvylė visai fainiai rankoj)

 

Huawei gyvenime nepirkčiau, vien dėl vienos priežasties - bootloader neunlockinsi, o ir jau praktiškai darosi antras Apple. O ir softas Samsung'o nėra toks jau tragiškas, kiek žmonių jį naudoja tiek patenkinti (pats nustebau). Klasiokas S5 Neo gal apie 2-3 m. atiturėjo, neperseniausiai į Galaxy S8 atsinaujino. Kitas turi S9+, nesiskundžia. Trumpai tariant, ne vienas klasiokas turi Samsung'ą ir kažkaip nesiskundžia. Turėčiau pinigų, pats greičiausiai pirkčiau arba Samsung'ą arba Pixel'į.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, darrel. parašė:

Huawei gyvenime nepirkčiau, vien dėl vienos priežasties - bootloader neunlockinsi, o ir jau praktiškai darosi antras Apple. O ir softas Samsung'o nėra toks jau tragiškas, kiek žmonių jį naudoja tiek patenkinti (pats nustebau). Klasiokas S5 Neo gal apie 2-3 m. atiturėjo, neperseniausiai į Galaxy S8 atsinaujino. Kitas turi S9+, nesiskundžia. Trumpai tariant, ne vienas klasiokas turi Samsung'ą ir kažkaip nesiskundžia. Turėčiau pinigų, pats greičiausiai pirkčiau arba Samsung'ą arba Pixel'į.

Nu gal tas s7 edge buvo nudrožtas žaidimų nežinau draugas taip buvo davęs į rankas paiimt... Šiap dabar vien dėl to jog samsung amoled brangūs jei sudaužai netyčia ar stringa kaip a5 2017 vengiu bepirkt.... Nes mano sesei irgi striginėjo telefonas kai turėjo samsung tai jinai dabar naudoja iphone ir yra patenkinta... Pvž kiek man teko jos iphone bandyt tai tikrai fun... Tik jog negalima modifikuoti ios  , ko aš ir nedarau.... Ir jog stabiliai veikia..

Pats huawei nesu pirkęs.... Bet mačiau jog kamera gera....

Ir pats niekada nesu daręs root ar bootloader rakinęs... Žinau jog daugiau teisių gali padaryt , bet man pvž nereikia tokių funkcijų.....

Šiap pastebėjau naują Sony kuris visai vertas savo dėmėsio ekranu... xz3

 

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1956 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...