Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką žaidžia žmonės dabar


logicephe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, čia galite rašyti žaidimus, kuriuos žaidžiate. Žaidimai, kuriuos žaidžia "visas pasaulis" dauguma išbandyti, todėl norisi išgirsti žaidėjų nuomones iš "gilesnio" žaidimų pasaulio. :)

 

P.S. Nei vienas neprivalote komentuoti, todėl nenorime matyti bereikšmių, kažką įžeidžiančių komentarų. Ačiū už supratingumą.

Redaguota , nario logicephe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, logicephe parašė:

Sveiki, čia galite rašyti žaidimus, kuriuos žaidžiate. Žaidimai, kuriuos žaidžia "visas pasaulis" dauguma išbandyti, todėl norisi išgirsti žaidėjų nuomones iš "gilesnio" žaidimų pasaulio. :)

 

P.S. Nei vienas neprivalote komentuoti, todėl nenorime matyti bereikšmių, kažką įžeidžiančių komentarų. Ačiū už supratingumą.

Neapsimoka žiūrėti tik lietuvos mastu, pasižiūrėk šią svetainę: https://steamcharts.com/ manau sudomins.
O kas iš mmorpg, tai ko nėra steame tai manau vis tiek dominuoja WoW tarp daugumos.

Bet iš savo asmeninės patirties, jeigu turi pakankamai laiko žaisti, tai patariu visai fainą žaidimą: ARK: Survival Evolved.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai žiauriai patinka visokie kariniai, strateginiai žaidimai. Europa Universalis IV, Total war visos dalys. Ne per daugiausiai žmonių yra kuriems patinka tokie grajai, nu bet aš viens iš jų... :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, SauSaS parašė:

Man asmeniškai žiauriai patinka visokie kariniai, strateginiai žaidimai. Europa Universalis IV, Total war visos dalys. Ne per daugiausiai žmonių yra kuriems patinka tokie grajai, nu bet aš viens iš jų... :D 

jei norėtum eu 4 galėsim sužaisti, dar vienas draugas prisidėtu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

GTAV/Overwatch, meciau visas battlefield dalis.

overwatch turbut pagrindas kai pasijungiu pazaist :) 

i love widowmaker's/ana's/sombra's and tracer's titties. :mucha:

Anai, gal 60 metų - perv.

 

Overwatch aš irgi palošiu, puikus team based žaidimas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Barz parašė:

Kiek girdėjau black desert pay to win.

Black Desert yra play to win. Dauguma zaideju nuolat skundzias, bet niekada nepateikia normaliu argumentu, kad zaidimas yra pay to win. Pirkti daugiausiai gali kosmetinius dalykus ir siek tiek palengvinancius zaidima, bet viska turi uzdirbti ir pasiekti pats. Nesvarbu ar isleidi 5 dolerius, ar 500 doleriu kas menesi, kas praleidzia daugiau laiko zaidime ir naudingai ta laika isnaudoja, tas visada bus prieky. Zaidimo tikslas rinkti pinigus, nes uz juos gali nusipirkti betka, pinigu zaidime nusipirkti negali, is kitu zaideju gauti negali. Uzdirbti budu milijonas, o efektyviausias budas beveik visada yra senas geras grind.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Edas Basmasteris parašė:

Black Desert yra play to win. Dauguma zaideju nuolat skundzias, bet niekada nepateikia normaliu argumentu, kad zaidimas yra pay to win. Pirkti daugiausiai gali kosmetinius dalykus ir siek tiek palengvinancius zaidima, bet viska turi uzdirbti ir pasiekti pats. Nesvarbu ar isleidi 5 dolerius, ar 500 doleriu kas menesi, kas praleidzia daugiau laiko zaidime ir naudingai ta laika isnaudoja, tas visada bus prieky. Zaidimo tikslas rinkti pinigus, nes uz juos gali nusipirkti betka, pinigu zaidime nusipirkti negali, is kitu zaideju gauti negali. Uzdirbti budu milijonas, o efektyviausias budas beveik visada yra senas geras grind.

o tai jis mokamas ane? kiek žiurėjau db, turi kas mėnesį mokėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, disconnect parašė:

Anai, gal 60 metų - perv.

 

Overwatch aš irgi palošiu, puikus team based žaidimas.

 

lmfao!

zaidziu pagrinde vienas-gan liudna zaidime ;/ o crew;o ieskotis tingisi nes jei susimauni-pradeda pist prota.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-12-09 01:43, disconnect parašė:

Anai, gal 60 metų - perv.

 

Overwatch aš irgi palošiu, puikus team based žaidimas.

 

numesk nickname i priv.zinute gal sumesim kada quick play round'u.

siaip as solo playeris(visiskai solo-be crew zaidziu, ne man  regularus team play nors komandoje sudirbu kai reikia).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...