Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas serverio koduotojas [sanCarson.lt]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, ieškau SA:MP projektui sanCarson.lt serverio koduotojo dėl asmeninių priežasčių realybėje koduoti negaliu.

Koduotojui nebūtina prisijungti prie projekto čia jau kaip pats nuspręs, bet atsiskaitysiu tikrai pinigais (eurais).

Labiausiai domina jo patirtis ir jo sukurtos sistemos kurie moka keisti tekstus ar copy paste iš kitų modifkacijų nesivarginkite . :D 

Kontaktai

Discord: scGame official#9784

El paštas: [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, lucas parašė:

Tu nebejuokauk, cirkas gal ir atvažiavo, bet šito tai tikrai nepaims.

 

Prieš 1 valandą, designit. parašė:

:DDDD tas pats kas kenedi rekomenduot kad weba padarytu

Koks jums skirtumas, ką aš rekomenduoju. Pažįstu asmenį ir dėl to rekomenduoju. Kaip ir @mariusqw, @Speicas ir @Solubarome '. Man nieko blogo nepadarę ir kai sumoki ar paprašau tikrai padaro. O dėl @pesh, norėjau kokį rekomenduot, tai jį ir parašiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, d4fine parašė:

 

Koks jums skirtumas, ką aš rekomenduoju. Pažįstu asmenį ir dėl to rekomenduoju. Kaip ir @mariusqw, @Speicas ir @Solubarome '. Man nieko blogo nepadarę ir kai sumoki ar paprašau tikrai padaro. O dėl @pesh, norėjau kokį rekomenduot, tai jį ir parašiau. 

Prieš rekomenduodamas sužinok ar asmuo;
a) patikimas kaip skripteris ir po to išėjęs iš projekto nepradės daryti nesąmonių, bandyti įrodynėti savo ar išiminėti sistemas/skriptus iš modo kuriuos pats darė.
b) ar asmuo sugeba kažką padaryti įdomaus, vietoj to, kad sakytu "bus bomba".
 

Kai pinigus sumoki tu ir tikiesi, kad gausi paslaugas, kitaip apgavystė :funny:

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, lucas parašė:

Prieš rekomenduodamas sužinok ar asmuo;
a) patikimas kaip skripteris ir po to išėjęs iš projekto nepradės daryti nesąmonių, bandyti įrodynėti savo ar išiminėti sistemas/skriptus iš modo kuriuos pats darė.
b) ar asmuo sugeba kažką padaryti įdomaus, vietoj to, kad sakytu "bus bomba".
 

Kai pinigus sumoki tu ir tikiesi, kad gausi paslaugas, kitaip apgavystė :funny:

kažkas labai daug šneka ir reiškiasi, tačiau manau yra tokio pačio lygio. Jei vis kokia tema ir @pesh ten, visada randi progą kritikuoti, tačiau laikas ir savo daržą gal pažiūrėti :?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, lucas parašė:

Prieš rekomenduodamas sužinok ar asmuo;
a) patikimas kaip skripteris ir po to išėjęs iš projekto nepradės daryti nesąmonių, bandyti įrodynėti savo ar išiminėti sistemas/skriptus iš modo kuriuos pats darė.
b) ar asmuo sugeba kažką padaryti įdomaus, vietoj to, kad sakytu "bus bomba".
 

Kai pinigus sumoki tu ir tikiesi, kad gausi paslaugas, kitaip apgavystė :funny:

Pasake tas kuris temoje parases sukure sistema, o ant galo istaisyta klaida su ta sistema.  Tai dfq? Jei kuri sistema, ji be klaidu turi buti, o ne ant galo rasyti istaisyta klaida. Man yra giliai ** kokia nuomone esat susidare apie mane, bet darba atlieku. O va tokie kaip Lucas gali eit toliau kopijuoti sistemas is kitu projektu. Pvz buvo geru ideju policijos darbui + pofkos idejos, bet jas atmetei jog mat bus kitokia sistema, bet tiesa sakant nieko naujo nera toje "tavo" sistemoje.. Dirbk tam vCounty parodyk kokias tu bombas moki daryti, o ne sukurti sistema, o gale saraso rasyti istaisyta klaida(( cia tipo kad sarasas didesnis butu? )), del gm nesijaudinkit istryniau ta pacia diena kaip gavau visus pinigus.

Ai apie b punkta, man net nebuvo jokios motyvacijos dirbti lukui, kaip nebuvo normalaus to-do listo, tai tiesiog dariau kas buvo reikalinga, o kad kazkokiu naujoviu idet, net nesake. Ima paslaugas, bet ka padaryti konkreciai nepasako. 

 

P.S sampas manes nebedomina, tad del txd ar script kreipkites pas @Tomas, @ES.^, @ALFRED. Zmones kurie sugebes igyvendinti jusu to-do list'a.

Redaguota , nario pesh
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, pesh parašė:

Pasake tas kuris temoje parases sukure sistema, o ant galo istaisyta klaida su ta sistema.  Tai dfq? Jei kuri sistema, ji be klaidu turi buti, o ne ant galo rasyti istaisyta klaida. Man yra giliai ** kokia nuomone esat susidare apie mane, bet darba atlieku. O va tokie kaip Lucas gali eit toliau kopijuoti sistemas is kitu projektu. Pvz buvo geru ideju policijos darbui + pofkos idejos, bet jas atmetei jog mat bus kitokia sistema, bet tiesa sakant nieko naujo nera toje "tavo" sistemoje.. Dirbk tam vCounty parodyk kokias tu bombas moki daryti, o ne sukurti sistema, o gale saraso rasyti istaisyta klaida(( cia tipo kad sarasas didesnis butu? )), del gm nesijaudinkit istryniau ta pacia diena kaip gavau visus pinigus.

Ai apie b punkta, man net nebuvo jokios motyvacijos dirbti lukui, kaip nebuvo normalaus to-do listo, tai tiesiog dariau kas buvo reikalinga, o kad kazkokiu naujoviu idet, net nesake. Ima paslaugas, bet ka padaryti konkreciai nepasako. 

Kopijuoti sistemas iš kitų projektų? Tu nusipirkai tune dėžių sistemą ir bandei pasakyti, jog ji yra tavo :funny:
Buvo gerų idėjų Policijos darbui... Ten nei vienos idėjos nebuvo, o tuo pačiu Pofkos idėjų nemačiau, matai.. nežiūriu į priimtų skiltį. Jei direktorius nesugeba pats žaisti ir valdyti rangų sistemos žaidime, gali ant kiaušių pasikabinti, nesiruošiu lakstyti paskui kiekvieno direktoriaus norą ir užsakymą, kadangi darbų sistemos yra ilgalaikės.. ai palą, kur gi tu suprasi.
Nieko naujo su darbų sistemomis ir nenoriu padaryti dabar, norėjau nusitiesti pagrindus ateities darbams, kadangi jei atvirai... tavo mašinų sistema sucks d*ck.

Kalbant apie klaidų ištaisymą ir rašymą. Sistema yra padaroma pirmąją dieną, o po to dirbama prie klaidų ieškojimo, testavimo. Rašausi viską į notepadą jog žinočiau kas padaryta, kas ištaisyta. Nelabai skiriu daug laiko dročinimuisi prie dalykų kaip sakinio ištrinimas ar panašiai. Dydis man nėra svarbus, ne tas atsispindi galutiniame rezultate. 
Nebuvo normalaus to-do list, jį pats turi pasidaryti... bet turbūt, kai moki tik nusipirkti sistemas iš kitų žmonių, nelabai tas to-do list ir atsiras.

Motyvacijos ir man nėra, reikia lola pakapoti nauja Blitz ir prašvis diena.
O dar dabar ir naujas RSPS serveris startuoja, o jėtau.

radau reikia papildyti gi žinai
35bb0aa87dbfe071242ecb7d55fcd5e6.png

Redaguota , nario lucas
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...