Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

rage.mp lietuviškas serveris


sancio

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2020 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar loštumet RPG stiliaus rage.mp GTA5 serveryje?  

40 balsai

  1. 1. Ar loštumet RPG stiliaus rage.mp GTA5 serveryje?

    • Taip
      28
    • Ne
      12


Recommended Posts

2 minutes prieš, sancio parašė:

Na realiai, siuometu GTA5 galima gauti uz 5-8$ tai nera daug sakyciau kaip uz tokio masto zaidima :c 

Del cracked GTA su ragemp sito nezinau, reiketu pasidomet. 

Na jei bus kažkas tokio pradedama kurti ar jau sukurta, tai tada gal reikias ir nusipirkti.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikučiai, šiaip esu pradėjęs lietuviško ragemp serverio kūrimą ;) Na pradėjau, ant GT-MP, bet portinu dabar į rage nes GT-MP š mala paskutiniu metu... Tai įdomu šiaip ir man dabar kiek čia yra norinčių žaisti rageMP :D Sancio, jeigu nori PM, gal ką kartu padarysim :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, ℛøℓαᾔⅾ@﹩ parašė:

Sveikučiai, šiaip esu pradėjęs lietuviško ragemp serverio kūrimą ;) Na pradėjau, ant GT-MP, bet portinu dabar į rage nes GT-MP š mala paskutiniu metu... Tai įdomu šiaip ir man dabar kiek čia yra norinčių žaisti rageMP :D Sancio, jeigu nori PM, gal ką kartu padarysim :D

 

Ne aciu, dirbu tik su savo zmonemis, kuriuos senai zinau ^^. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Džemal. parašė:

Kiek teko girdėti yra žaidžiančių ant cracked, tik ten versijose reikia gaudytis.

Kiek skaiciau, tai supratau, jog ragemp naujausios versijos nebepalaiko cracked zaidimo. Senesnes versijos palaikydavo. Todel iseina taip, jog cracked'ai nebegali lost, nebent old versijos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, sancio parašė:

Kiek skaiciau, tai supratau, jog ragemp naujausios versijos nebepalaiko cracked zaidimo. Senesnes versijos palaikydavo. Todel iseina taip, jog cracked'ai nebegali lost, nebent old versijos. 

Nebegali, bet per GT-MP buvo galima prisijugnti kelis skartus su viena social club paskyra (offline mode) šiaip bandžiau tik su steam versija. Tik nežinau ar galima ant rageMP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2020 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...