Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ausinės su mikrofonu - Netinkamai pasijungia.


- ŠARAS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2007 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, sugedo mano ausinės todėl laikinai šiandien nusipirkau paprastas iš parduotuvės Paurkkin TM-655MV ausines. Tik niekaip nesuprantu, kaip pajungt kad veiktu ir ausinės ir mikrofonas? Nesrašo kad "Ausinės su mikrofonu" bet, yra tik vienas kištukas, tai jeigu kišu jį į žalia lizdą kur garsas, tai tik garsas ir yra, bet mikrofono ne, o jeigu į mikrofono vieta, tai rodo tik kad mikrofonas aktyvuotas, o garso nėra. Kaip čia pajungt kad veiktu abu? 

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Speicas parašė:

Pas mane yra panašios ausinės, tai ten mikrafonas, ir ausinės kartu. Du kištukai (bent pas mane) yra, ir garso pas mane yra juodas, o mikrafonas raudonas. Tai įkišu į tam tikras skylės, ir viskas ok.

Tai gal aš suprantu tokius dalykus, ant mano senų ausinių irgi du, bet dabar vienas, tai kaip viena kištuka sukišt į du lizdus? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Speicas parašė:

Neįsivaizduoju tada. Gal yra nustatymuose kaip įsikiši, neišmeta jokių lentelių ar dar kažko tai?

Nu jeigu ikiši į garso lizda, tai garsas veikia, o mikrofono net neaptinka, tai nieko ir neišmeta daugiau 

@Tautedorus gal tu žinai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Martynas . parašė:

 

14.99 už tokį š? aš už 14.99 galiu nusipirkti paprastas ausines ir gerą 32-48 khz usb mikrofoną  ;D  

1. pasiimi tlf, atsisiunti aplikaciją

2. prijungi prie pc

3. turi ledinės kokybės 48 khz mikrofoną ;D

4. paprastos ausines 2.99 ;D

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

 

xczxc.jpg

asas.jpg

mačiau rimi, yra logitech ausines ir geras mikrofonas, apie 28 ar 32 khz, apie 25- 30 eurų, tas 100k geresnis už tavo šitą nesąmonę ir pačių ausinių kokybė pas tave labai prasta

šitie visi pigūs š būna su 8 ar 16 khz mikrofonais, kur žmogus kalba ir nešvarus garsas arba čirškiantis ;DD ant cs 1.6 pamenu tokius vaikai dažnai naudojo ;DD

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, egkan parašė:

mačiau rimi, yra logitech ausines ir geras mikrofonas, apie 28 ar 32 khz, apie 25- 30 eurų, tas 100k geresnis už tavo šitą nesąmonę ir pačių ausinių kokybė pas tave labai prasta

Nereikia man logitech, šitas nusipirkau porai savaičių, poto nusipirksiu normalias gamingui skirtas ausines

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2007 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...