Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Royal-Life.LT - Jūsų žaidimas, mūsų likimas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 16 valandas(-ų), lucas parašė:

Nusprendžiau užsiregistruoti forume ir pasižiūrėti kas vyksta. Kadangi mano slapyvardis nebuvo Vardas_Pavardė, kadangi SA:MP žaidime nesu užsiregistravęs - tad susikūriau tik su Vardas (paskyra forume: Lewis). Buvau įspėtas moderatoriaus ir po to Pagr. Administratoriaus iškart forume, gavau laikina užblokavimą iki 31-os dienos.
Dabar pasiklauskime savęs... 

a) Ar pagr. Administratorius moka naudotis forumu ir prieš dėdamas įspėjimą pasižiūrėti prieš kiek laiko buvo uždėti kokie įspėjimai ir ar asmuo buvo baudžiamas už tai? Gal duok laiko prisijungti per PC ir pasikeisti slapyvardį?
b) Kam Forumo Moderatoriai yra renkami, jei pagr. Administratoriai deda įspėjimus ir panašiai nors moderatorius jau uždėjo?

Ir dar čia tik pradžia, einant toliau, kad Kenedis skriptina.. Tas pats kuris patepė iš vcounty ir begalę kitų projektų, iš kur man žinoti, jog kaip žaidėjas čia bus garantijų jog jei investuosiu į paslaugas ar panašiai projektas - PUF ir nepradings?
https://gyazo.com/651a73ae318ff67b6212dc0f124e0658

 

p.s Fiestai davėt nemokama Administratorių ar kaip? Aš jei parduosiu projektą kaip jis, irgi gaučiau tokį? Mane gi Fiesta ant ledo paliko, nu neduokit jam administratoriaus :( aš taip stengeusi skriptinti.

@Andrius_Side69

Dėl pirmos situacijos, matosi nuotraukoje jog buvo duotas 20 minučių laikotarpis, pasikeisti vartotojo Vardą, tačiau jūs vistiek to nepadarėte net įspėtas. Todėl pagal taisykles, vėl buvote nubaustas. Manau kiekvienas turi laikytis taisyklių, nesvarbu ar tu ten geras skripteris, ar turi savo tą vardą „Lewis“ kurio sakei nesikeisi. 

Dėl Luko, žaidėjas aktyvus, išmanantis savo darbą, todėl su komanda nusprendėm priimti į komandą, kadangi tokių žmonių mums reikia. 

Dėl Eligijaus, koduotojas taip pat išmanantis savo darbą, aišku dar yra kur tobulėti, viskas ateina su laiku, visi praeitį darė klaidų, čia manau jau ne man spręsti, pasitikėjau žmogumi ir priimiau į komandą. Kol kas komandos nenuvylė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Andrius_Side69 parašė:

Dėl pirmos situacijos, matosi nuotraukoje jog buvo duotas 20 minučių laikotarpis, pasikeisti vartotojo Vardą, tačiau jūs vistiek to nepadarėte net įspėtas. Todėl pagal taisykles, vėl buvote nubaustas. Manau kiekvienas turi laikytis taisyklių, nesvarbu ar tu ten geras skripteris, ar turi savo tą vardą „Lewis“ kurio sakei nesikeisi. 

Dėl Luko, žaidėjas aktyvus, išmanantis savo darbą, todėl su komanda nusprendėm priimti į komandą, kadangi tokių žmonių mums reikia. 

Dėl Eligijaus, koduotojas taip pat išmanantis savo darbą, aišku dar yra kur tobulėti, viskas ateina su laiku, visi praeitį darė klaidų, čia manau jau ne man spręsti, pasitikėjau žmogumi ir priimiau į komandą. Kol kas komandos nenuvylė. 

Dėl pirmos situaticjos... Trečią valandą ryto duotas 20-imt minučių tarpas ateiti ir pasikeisti slapyvardį? Užsiregistravau, pasižiūrėjau kas vyksta forume ir nuėjau liūlia, tai man dabar siūlot keltis ir pasikeisti slapyvardį, jog pagr. administratorius darydamas forumo moderatoriaus darbą neuždėtu vėl įspėjimų? excuse me? Tuo pačiu per telefoną norėjęs pasikeisti į Lewis_Gandon prašė slaptažodžio kurio neturiu atmintinai nes labai jau random :(

Fiesta savo darbo neišmano, lets agree on that one. Nebent kalbam apie projektų pardavimą, o dar jo žinutė buvo...
https://gyazo.com/f75228c241783335a7a75ad641abcbb9
Vina pavadino d*hu, vadinas kiti tokie pat turbūt jo galvoje.

Dar tuo pačiu pataisant tavo pagr. administratorių kuris atlieka forumo moderatoriaus pareigas, nes forume TIKRAI NĖRA nei vieno moderatoriaus...
https://gyazo.com/32110fbba4fe1f4b79ed136d3eea6d6f
"nebeturėjo tos motyvacijos" - jei neturėjo vienoje vietoje, antroje - jos tikrai nebus. Vietoj motyvacijos pakeisčiau žodį į "supratingumo", would make much more sense.

"Išmanantis savo darbą". Let's stop ir right there. Enough ir enough.

O norėjau ateiti kaip žaidėjas... prisiregistruoti žaidime normaliai taip ir nespėjau, what a shame.

 

 

Dar pridėsiu.. Eini miegoti, atsijungi - NA NA 2x už Vardas_Pavardė netinkama, nes kažkoks moderatorius arba pagr. administratorius sėdi prie forumo iki 7-ių ryto (rofl).
https://gyazo.com/c525541ce318991575137f2986a466e9

Redaguota , nario lucas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, lucas parašė:

Dėl pirmos situaticjos... Trečią valandą ryto duotas 20-imt minučių tarpas ateiti ir pasikeisti slapyvardį? Užsiregistravau, pasižiūrėjau kas vyksta forume ir nuėjau liūlia, tai man dabar siūlot keltis ir pasikeisti slapyvardį, jog pagr. administratorius darydamas forumo moderatoriaus darbą neuždėtu vėl įspėjimų? excuse me? Tuo pačiu per telefoną norėjęs pasikeisti į Lewis_Gandon prašė slaptažodžio kurio neturiu atmintinai nes labai jau random :(

Fiesta savo darbo neišmano, lets agree on that one. Nebent kalbam apie projektų pardavimą, o dar jo žinutė buvo...
https://gyazo.com/f75228c241783335a7a75ad641abcbb9
Vina pavadino d*hu, vadinas kiti tokie pat turbūt jo galvoje.

Dar tuo pačiu pataisant tavo pagr. administratorių kuris atlieka forumo moderatoriaus pareigas, nes forume TIKRAI NĖRA nei vieno moderatoriaus...
https://gyazo.com/32110fbba4fe1f4b79ed136d3eea6d6f
"nebeturėjo tos motyvacijos" - jei neturėjo vienoje vietoje, antroje - jos tikrai nebus. Vietoj motyvacijos pakeisčiau žodį į "supratingumo", would make much more sense.

"Išmanantis savo darbą". Let's stop ir right there. Enough ir enough.

O norėjau ateiti kaip žaidėjas... prisiregistruoti žaidime normaliai taip ir nespėjau, what a shame.

 

 

Dar pridėsiu.. Eini miegoti, atsijungi - NA NA 2x už Vardas_Pavardė netinkama, nes kažkoks moderatorius arba pagr. administratorius sėdi prie forumo iki 7-ių ryto (rofl).
https://gyazo.com/c525541ce318991575137f2986a466e9

Visų pirmą prieš užsiregistruojant reikia perskaityti taisykles. O ten akivaizdžiai parašyta jog varototojo slapyvardis turi būti sudarytas iš Vardas_Pavardė. Neapsimesk čia kažkuo. jog nežinai šitokių taisyklių. Slaptažodis manau čia jau tavo problema, pats pasirenki kokį nori užsidėti, dar niekas iki šiol nesiskundė taisyklėmis, tik manau tu pirmas toks žmogus. Žinai kiekvienam taisyklės neįtiks, vienam jos geros, kitam gali būti blogos. Jeigu norite jog šitokia taisyklė būtų pašalinta arba koreguota, pateikite savo apeliacija mūsų forume, tada spręsime šią problemą. Dėl komandos narių, aš tau atsakymų nepateiksiu, viską gali sužinoti mūsų forume. Ir apskritai nemanau jog ši tema skirta tokiom diskusijom, jeigu turi nepasitenkinimą kažkokį, išklausysim tavęs mūsų teamspeak'e arba forume AŽ. Geros dienos ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Andrius_Side69 parašė:

Visų pirmą prieš užsiregistruojant reikia perskaityti taisykles. O ten akivaizdžiai parašyta jog varototojo slapyvardis turi būti sudarytas iš Vardas_Pavardė. Neapsimesk čia kažkuo. jog nežinai šitokių taisyklių. Slaptažodis manau čia jau tavo problema, pats pasirenki kokį nori užsidėti, dar niekas iki šiol nesiskundė taisyklėmis, tik manau tu pirmas toks žmogus. Žinai kiekvienam taisyklės neįtiks, vienam jos geros, kitam gali būti blogos. Jeigu norite jog šitokia taisyklė būtų pašalinta arba koreguota, pateikite savo apeliacija mūsų forume, tada spręsime šią problemą. Dėl komandos narių, aš tau atsakymų nepateiksiu, viską gali sužinoti mūsų forume. Ir apskritai nemanau jog ši tema skirta tokiom diskusijom, jeigu turi nepasitenkinimą kažkokį, išklausysim tavęs mūsų teamspeak'e arba forume AŽ. Geros dienos ?

Bet tai kodėl aš buvau užblokuotas? Kodėl 3-ią valandą ryto, buvau užblokuotas už klaidingą V_P? Kartais neturėjo įspėti moderatorius ir palikti iki tol, kol būčiau pamatęs priežastį įspėjimo ir po to būčiau arba;
a) pasikeitęs V_P ir persiskaitęs taisykles
b) nepasikeitęs V_P ir būčiau buvęs įspėtas antrąjį kartą?

Iškart, 20 min. intervalu buvo uždėti 2x įspėjimai už blogą V_P, be galimybės pasikeisti, kadangi nebuvau prie kompo. Tai kaip čia vyksta? second GS?
"Pateikite savo apeliaciją forume" KOKIU BUDU?

Pilstai iš tuščio į kiaurą, neatsakydamas ir nesuteikdamas informacijos. Apgailėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lucas parašė:

Bet tai kodėl aš buvau užblokuotas? Kodėl 3-ią valandą ryto, buvau užblokuotas už klaidingą V_P? Kartais neturėjo įspėti moderatorius ir palikti iki tol, kol būčiau pamatęs priežastį įspėjimo ir po to būčiau arba;
a) pasikeitęs V_P ir persiskaitęs taisykles
b) nepasikeitęs V_P ir būčiau buvęs įspėtas antrąjį kartą?

Iškart, 20 min. intervalu buvo uždėti 2x įspėjimai už blogą V_P, be galimybės pasikeisti, kadangi nebuvau prie kompo. Tai kaip čia vyksta? second GS?
"Pateikite savo apeliaciją forume" KOKIU BUDU?

Pilstai iš tuščio į kiaurą, neatsakydamas ir nesuteikdamas informacijos. Apgailėtina.

"a) pasikeitęs V_P ir persiskaitęs taisykles
b) nepasikeitęs V_P ir būčiau buvęs įspėtas antrąjį kartą?"

nemanau, kad kažkas 2018 projektuose skaito pasidare, valgyti bei arbatos skaito forumo taisyklės dėl V_P forume koks jis turi, būti kodėl jis turi toks kokias jis turi prieigas Jonukai Kriveli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, lucas parašė:

Bet tai kodėl aš buvau užblokuotas? Kodėl 3-ią valandą ryto, buvau užblokuotas už klaidingą V_P? Kartais neturėjo įspėti moderatorius ir palikti iki tol, kol būčiau pamatęs priežastį įspėjimo ir po to būčiau arba;
a) pasikeitęs V_P ir persiskaitęs taisykles
b) nepasikeitęs V_P ir būčiau buvęs įspėtas antrąjį kartą?

Iškart, 20 min. intervalu buvo uždėti 2x įspėjimai už blogą V_P, be galimybės pasikeisti, kadangi nebuvau prie kompo. Tai kaip čia vyksta? second GS?
"Pateikite savo apeliaciją forume" KOKIU BUDU?

Pilstai iš tuščio į kiaurą, neatsakydamas ir nesuteikdamas informacijos. Apgailėtina.

Visų pirmą, ką aš tau noriu pasakyti, jeigu jūs turite kokį nepasitenkinimą, susiekite su mumis ir pateikite viską mums. Kaip? Minėjau tai galite padaryta teamspeak'e, forume AŽ arba skype, galiausiai galima tai padaryti ir e-mail būdų. Turbūt jūsų ponas niekas nemokė, asmeniškai pateikti nepasitenkinimą, dabar įsivaizduok kiekvienas žaidėjas, kuriam kažkas negerai, ateitų čia į šitą temą ir rašytų kaip man blogai, kokios blogos taisyklės, gavau užblokavimą ir visą kitą. Manau tikrai ne tam šį tema. Dar kartą jums sakau, nes matau sunku suprasti, į visus jūsų klausimus, atsakysiu asmeniškai, kai susisieksite su manimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, blankaas parašė:

"a) pasikeitęs V_P ir persiskaitęs taisykles
b) nepasikeitęs V_P ir būčiau buvęs įspėtas antrąjį kartą?"

nemanau, kad kažkas 2018 projektuose skaito pasidare, valgyti bei arbatos skaito forumo taisyklės dėl V_P forume koks jis turi, būti kodėl jis turi toks kokias jis turi prieigas Jonukai Kriveli.

Kalba apie apie slapyvardžio keitimą, o jei nesugebi suprasti viso konteksto, apgailėstauju.
Meh, gaila man tavęs darosi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Andrius_Side69 parašė:

Visų pirmą, ką aš tau noriu pasakyti, jeigu jūs turite kokį nepasitenkinimą, susiekite su mumis ir pateikite viską mums. Kaip? Minėjau tai galite padaryta teamspeak'e, forume AŽ arba skype, galiausiai galima tai padaryti ir e-mail būdų. Turbūt jūsų ponas niekas nemokė, asmeniškai pateikti nepasitenkinimą, dabar įsivaizduok kiekvienas žaidėjas, kuriam kažkas negerai, ateitų čia į šitą temą ir rašytų kaip man blogai, kokios blogos taisyklės, gavau užblokavimą ir visą kitą. Manau tikrai ne tam šį tema. Dar kartą jums sakau, nes matau sunku suprasti, į visus jūsų klausimus, atsakysiu asmeniškai, kai susisieksite su manimi.

59 min. 22 sek. praleistos TS, laukiu atsakymo. Parašęs buvau du kart, manau, jog tai yra vienu kartu per daug.

21 minutes prieš, Andrius_Side69 parašė:

Visų pirmą, ką aš tau noriu pasakyti, jeigu jūs turite kokį nepasitenkinimą, susiekite su mumis ir pateikite viską mums. Kaip? Minėjau tai galite padaryta teamspeak'e, forume AŽ arba skype, galiausiai galima tai padaryti ir e-mail būdų. Turbūt jūsų ponas niekas nemokė, asmeniškai pateikti nepasitenkinimą, dabar įsivaizduok kiekvienas žaidėjas, kuriam kažkas negerai, ateitų čia į šitą temą ir rašytų kaip man blogai, kokios blogos taisyklės, gavau užblokavimą ir visą kitą. Manau tikrai ne tam šį tema. Dar kartą jums sakau, nes matau sunku suprasti, į visus jūsų klausimus, atsakysiu asmeniškai, kai susisieksite su manimi.

Buvo labai smagus pokalbis per Team Speak 3 susirašinėjimą, kadangi praradęs esu kalbėjimo dovaną, nes kaip Karma sakė "idiotai" bijo kalbėti, tai apibendrinkime;
1. Šis serveris yra skirtas tik Lietuviams t.y jei nesimokote Lietuvių kalbos, jei parašote bent vieną ne Lietuvišką žodį - Administracija jūsų pagalbos "šauksmo" net neskaitys jei rašysite į Skype ar panašiai.
2. Kiti forumo nariai turi slapyvardžius su kitais simboliais kaip ", ', ` ir panašiai. Įdomus faktas, kad jų forume nemažai ir nei vienas iš jų nebuvo nubaustas, o pagr. Administracija dar prašo, kad numestum pažaidėjus kai juos gali matyti forume tik pasižiūrėjęs į jį.
3. Pagr. Administratoriai atsirinks žaidėjus tie, kurie žaidžia ir tyli jei gauna klaidingus užblokavimus ir panašiai. Registracijoje nebuvo parašyta niekur apie Vardas_Pavardė, o man dar aiškina, kad KIEKVIENAS FORUMO NARYS YRA PERKSIATĘS TIK NE AŠ. Laba diena, nei vienas forumo narys neperskaitęs yra taisyklių prieš registraciją, čia SA:MP 2018, projektai ateina ir išeina.

Plačiau visą pokalbį rasite žemiau, kam bus įdomu - persiskaitys.
Manau, jog galima įkelti jį ar ne? Būsiu užblokuotas vėl?

https://pastebin.com/NWqiNbWQ

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priimat į "DPi" žmogų kuris apgavo Jaron, HeiC ir jei neklystu Džemal (gal dar kažką, bet nelabai gilinaus) bei nesenai sužlugdė savo projektą. Ir kažin ar buvo iš vis kažkokie rinkimai :DDD nu kažkaip ir jasnas projektas 

Redaguota , nario SpirgiuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), darrel. parašė:

Neišsiplęsių kas ir kaip, bet jeigu norite sutaupyti savo laiko - net nebandykite čia žaisti nebent kas nors pasikeis.

Kiekvienas direktorius praradęs savo pareigas ateitų čia ir taip išsilietų, jeigu pats atsisakei, tai vertėtų pasilaikyti savo nuomonę sau, kadangi ji visiškai nepagrįsta. Gerų švenčių tau, Darrel'ai, mes apie tave blogos nuomonės neturėjom. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Andrius_Side69 parašė:

Kiekvienas direktorius praradęs savo pareigas ateitų čia ir taip išsilietų, jeigu pats atsisakei, tai vertėtų pasilaikyti savo nuomonę sau, kadangi ji visiškai nepagrįsta. Gerų švenčių tau, Darrel'ai, mes apie tave blogos nuomonės neturėjom. 

Esmė nėra dėl direktoriaus, tai visiškai nesusije su tuo kad aš paleavinau. Paleavinau vien dėl jūsų požiūrio į serverio žaidėjus, kaip aš komandos grupėj parašiau - darykit bugfix'us, žaidėjai dėl to leavina ir skundžiasi. O kokį aš atsakymą gaunu - pažiūrėk į sarg, lmg ir panašiai ten yra pilna bugų tai čia normalu, svarbiausia gera chebra yra ir viskas. O ir paskui, direktoriaus aš nepraradau, o pats atsistatydinau :)

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, darrel. parašė:

Esmė nėra dėl direktoriaus, tai visiškai nesusije su tuo kad aš paleavinau. Paleavinau vien dėl jūsų požiūrio į serverio žaidėjus, kaip aš komandos grupėj parašiau - darykit bugfix'us, žaidėjai dėl to leavina ir skundžiasi. O kokį aš atsakymą gaunu - pažiūrėk į sarg, lmg ir panašiai ten yra pilna bugų tai čia normalu, svarbiausia gera chebra yra ir viskas. O ir paskui, direktoriaus aš nepraradau, o pats atsistatydinau :)

Aš tau taip sakiau? Išvis tylėjau, sužinojau tik po to jog leavinai. Pažiūrėk į kalendorių, šventės. Kas tau sėdės šiuo metu prie pawno? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Andrius_Side69 parašė:

Aš tau taip sakiau? Išvis tylėjau, sužinojau tik po to jog leavinai. Pažiūrėk į kalendorių, šventės. Kas tau sėdės šiuo metu prie pawno? 

Prieš kiek laiko tazerio bugas buvo paminėtas? Jei neklystu pačia pirma diena per startą buvo paminėtas, iki šiol dar nesutvarkytas. Kiek žaidėjų idėjų nuo to laiko buvo įgyvendinta? Jei gerai atsimenu tai tik kelios, dar nepradėsiu kalbėti kiek bugų fixų buvo parašyta prieš startą ir kiek jų ištikru buvo ištaisyta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, darrel. parašė:

Prieš kiek laiko tazerio bugas buvo paminėtas? Jei neklystu pačia pirma diena per startą buvo paminėtas, iki šiol dar nesutvarkytas. Kiek žaidėjų idėjų nuo to laiko buvo įgyvendinta? Jei gerai atsimenu tai tik kelios, dar nepradėsiu kalbėti kiek bugų fixų buvo parašyta prieš startą ir kiek jų ištikru buvo ištaisyta :D

Ne aš tvarkau tokias klaidas, o mūsų koduotojas, kuris neseniai atėjęs, spėjo tikrai nemažai klaidų sutvarkyt ir idėjų įgyvendinti, nesam geriausi Lietuvos koduotojai, kad per dieną perrašytumem visą modifikacija. :) O šiuo metu mūsų koduoti jas atostogauja, švenčia kaip ir mes visi. O tik tu, per šventes sugebi ateiti dar komentuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Andrius_Side69 parašė:

Ne aš tvarkau tokias klaidas, o mūsų koduotojas, kuris neseniai atėjęs, spėjo tikrai nemažai klaidų sutvarkyt ir idėjų įgyvendinti, nesam geriausi Lietuvos koduotojai, kad per dieną perrašytumem visą modifikacija. :) O šiuo metu mūsų koduoti jas atostogauja, švenčia kaip ir mes visi. O tik tu, per šventes sugebi ateiti dar komentuoti. 

Tas koduotojas tas pats kaip ir tu, pamini kad tas ir tas ištaisyta nors ištikru ten tik viena kokia klaida ištaisyta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...