Peršokti į turinį

Pc buildo koregavimas į jūsų rankas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šią savaite jau 100% užsisakau nauja pc, reikia patarimu, pasiūlymų, ką keisti, ką geriau dėti ir pan. Pc bus pagrindinis tikslas vien žaidimams.

Build: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcqxAcAwCAOwl2IMDm7%2F%2F6sk3TRIdunBizLkH1p7EEESA3bsPocmag2SXjgn0%2BKFlJ2DDw%3D%3D

 

Galit mesti savo buildus panašia suma (1200pinigų, monitorius įeina į šią kaina), pakoreguoti šita builda, jeigu kažkokių neatitikimų mano build'e yra. Ačiū.

 

Pff, dėžę gal turit kažkokia patarti kokia dėti, nes sunku išsirinkti, įdėjau kažkokia random.

Redaguota , nario n30t3x
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://imgur.com/a/biSx6tk

intel 8os kartos procesoriu kainos kosmonautiskos-nepirk intel dabar. variantas tik amd.

https://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/kompiuteriu_korpusai/fractal_design_define_mini_c_tower_matx_black_fdcadefminicbk @n30t3x beto korpusa pakeisciau i si.

@Benka

@darrel.

@Rockstar

gal turesit alternatyva pasiulyti vietoj mano varianto, siektiek jo pasirinkima pakoregavau. pats pc sudetas AAA tittles ir competitive gaming;ui 144hz refresh rate ribose. parinkau pati geriausia 144hz freesync 1080p prieinama monitoriu.

Redaguota , nario Synthwavez
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

https://imgur.com/a/biSx6tk

intel 8os kartos procesoriu kainos kosmonautiskos-nepirk intel dabar. variantas tik amd.

https://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/kompiuteriu_korpusai/fractal_design_define_mini_c_tower_matx_black_fdcadefminicbk @n30t3x beto korpusa pakeisciau i si.

@Benka

@darrel.

@Rockstar

gal turesit alternatyva pasiulyti vietoj mano varianto, siektiek jo pasirinkima pakoregavau. pats pc sudetas AAA tittles ir competitive gaming;ui 144hz refresh rate ribose. parinkau pati geriausia 144hz freesync 1080p prieinama monitoriu.

Nemanau kad verta tokiam biudžete mąstyti apie 144hz gaming'ą ant AAA žaidimų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Nemanau kad verta tokiam biudžete mąstyti apie 144hz gaming'ą ant AAA žaidimų :D

del overwatch kaip semi AAA tittle-apsimoka :)

beto gali freesync nusistatyti 60-144fps rang'e tad sutilps. ir neprivalai zaisti tokius zaidimus kaip BF1/BFV ant maximum settings, tereikia ant custom nustatymu ultra tureti texture quality ir mesh quality, visa kita low or off. sie du nustatymai ant Frostbite engine zaidimu yra reikalingi maximizuoti del advantages. visa kita tera glamour'as.

Redaguota , nario Synthwavez
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Synthwavez parašė:

del overwatch kaip semi AAA tittle-apsimoka :)

beto gali freesync nusistatyti 60-144fps rang'e tad sutilps. ir neprivalai zaisti tokius zaidimus kaip BF1/BFV ant maximum settings, tereikia ant custom nustatymu ultra tureti texture quality ir mesh quality, visa kita low or off.

Overwatch labiau eSports ne AAA manau :D Na čia nuo žmogaus labiau priklauso ką jis žais, aš asmeniškai pats 144hz build'ą rinkčiau bent jau šiuo metų nes ant CS:GO užsikabines esu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Overwatch labiau eSports ne AAA manau :D Na čia nuo žmogaus labiau priklauso ką jis žais, aš asmeniškai pats 144hz build'ą rinkčiau bent jau šiuo metų nes ant CS:GO užsikabines esu :D

as imciau 144hz monitoriu zinant fakta, kad gpu upgrade anksciau ar veliau vistiek bus  ^^ so why not :) ir siaip tai, su i7(arba r5/r7) ant BFV ultra mesh ir text quality, kitkas low off/motion blur off imanoma isgaut 80(80fp;s jei padroppintu clutch momentuose 64player mapuos)/100+ stabiliu fps be problemu iki 160~

P.S. draugas BFV open beta metu su r5 1600x ir rx 580 gaming X 8gb ant siu settings 1080p @ 144hz zaide tarp 95 ir 140fps.

Redaguota , nario Synthwavez
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Synthwavez parašė:

as imciau 144hz monitoriu zinant fakta, kad gpu upgrade anksciau ar veliau vistiek bus  ^^ so why not :) ir siaip tai, su i7(arba r5/r7) ant BFV ultra mesh ir text quality, kitkas low off/motion blur off imanoma isgaut 80/100+ stabiliu fps.

Tu dabar lygini tik kelis žaidimus bet jų yra milijonai ir skaityk ant visų naujesnių AAA single-player tltles ant geresnių nustatymų kad ir su ta pačia upgradinta GPU jis negaus 144fps...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), darrel. parašė:

Tu dabar lygini tik kelis žaidimus bet jų yra milijonai ir skaityk ant visų naujesnių AAA single-player tltles ant geresnių nustatymų kad ir su ta pačia upgradinta GPU jis negaus 144fps...

kaip ir minejau-tam ir parinkau freesync monitoriu :) susidoroti su screen tearing, na o del AAA tittles tureti zenklu pranasuma!

@darrel. kuo toliau, tuo labiau 144hz gaming'as tampa ne entuziastu bet ir basic vartotoju pasirinkimu del prieinama kaina isigyti esamu monitoriu. pats turetum sitai zinot.

@darrel. gavau is jo pm. jis visdar abejoja ar pirkti si build'a nezinau kas jam trukdo suprasti, kad 16gb ram geriau uz 8gb ir kad rx 580 8gb geriau negu gtx 1060 price to performance skirtumu kai abi nera top of the line tier'intos pagal modelius(siuo atveju, beto ir taip sparta +/- apylyge-equal).. jis tiesiog nori imti brangesniaja 1060 su identiska sparta 50euru brangiau. parinktieji ram'ai jau pabrango bene 40euru. teko pakeisti set up'a siektiek.

https://1a.lt/order/shopping_cart?content=HcuxAcAwCAOwlwwGE7f%2F%2F9XQTYtkt554oy3MBZEqLAJxziI5%2FEGCuegs7aI9qouiEds%2F

parasiau priv zinute kurioje jis pokalbi pradejo, kad gales nagus grauztis prarades i biudzeta sutelpanti nebloga varianta.

Redaguota , nario Synthwavez
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, n30t3x parašė:

Pc užsakytas, galit rakinti tema. Dq @Synthwavez!

jeigu is tiesu uzsisakei-lauksim nuotrauku. kitaip tai tik eilines snektos kai zmogus praso uz 1k euru pc poto nusiperka refurba uz 300euru arba koki sandeliams pravalyt skirta prebuilt.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, n30t3x parašė:

 

https://imgur.com/a/rxJcD8m nu kai pareis būtinai įmesiu ;)

jeigu bijai ar nemokesi susirinkti paprasyk draugo, ar vietinio kompiuteristo uzsukusio pas tave i namus, kad pc surinktu tau.

del drivers 18.7.1 adrenalin turetu but pakankamai stabilus, bent jau man taip yra su jais(lyginai taspats gpu modelis).

siaip man mintis kilo deti gtx 1070 kaipnors bet butu teke daug kur pataupyti-palikti senaji monitoriu, poto imesti prastesni mait. saltini ir cheap out'inti ant korpuso kuris neturi garso izoliacijos. tad butum garantuotai kankinesis su screen tearing'u. manau tau aktualu ne vien AAA tittles, bet ir competitive zaidimai kaip fortnite/csgo taip @n30t3x ? pagal mano supratima, artimu metu butum vistiek nepirkes 144hz monitoriaus taip?

Redaguota , nario Synthwavez
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, Synthwavez parašė:

jeigu bijai ar nemokesi susirinkti paprasyk draugo, ar vietinio kompiuteristo uzsukusio pas tave i namus, kad pc surinktu tau.

del drivers 18.7.1 adrenalin turetu but pakankamai stabilus, bent jau man taip yra su jais(lyginai taspats gpu modelis).

siaip man mintis kilo deti gtx 1070 kaipnors bet butu teke daug kur pataupyti-palikti senaji monitoriu, poto imesti prastesni mait. saltini ir cheap out'inti ant korpuso kuris neturi garso izoliacijos. tad butum garantuotai kankinesis su screen tearing'u. manau tau aktualu ne vien AAA tittles, bet ir competitive zaidimai kaip fortnite/csgo taip @n30t3x ? pagal mano supratima, artimu metu butum vistiek nepirkes 144hz monitoriaus taip?

Na aš planavau pirkti 144hz, bet tik po to pamačiau kad ten 75hz tas mano įdėtas, tai bet kuriuo atvėju būčiau ėmęs 144. Na žaidimus įvairius žaisiu, labiau išlikimo visokius kaip rust ir pan, bet beabejo bus ir cs.go pubg bf1 ir panašaus stiliaus žaidimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, n30t3x parašė:

Na aš planavau pirkti 144hz, bet tik po to pamačiau kad ten 75hz tas mano įdėtas, tai bet kuriuo atvėju būčiau ėmęs 144. Na žaidimus įvairius žaisiu, labiau išlikimo visokius kaip rust ir pan, bet beabejo bus ir cs.go pubg bf1 ir panašaus stiliaus žaidimų.

vadinasi nesuklydau rinkdamasis komponentus :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...