Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

didysis apgavikas ant 4e


mariusqw

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

#SUGRAŽINKIM #PAKVIETIMUS

@SomethingHappened

Sveiki, buvau apgautas ant atsiprašant 4e :D

Parašiau žmogui, galvoju eis pirmas, kadangi turiu daugiau atsiliepimų. Bet pradėjo myšti ir pasakoti, kad ką tik jį jau apgavo ir imam tarpininką. Galvoju ką čia dėl 4e gali apgaudinėt žmogus. Pervedžiau pinigus, ir jis ištrynė chatus visus ir užblokavo. 

Pavedimo nuotrauka: https://prnt.sc/l4lt56
Temos nuotrauka: http://prntscr.com/l4lsgr

Aišku neverksiu dėl 4e, bet tiesiog graudu.

Tema:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Soundas_ parašė:

Galėtum gavėjo pavardės nenutrint, o dar geriau - parašyt temoj, kad pagooglinus tą žmogų būtų info apie jo apgavystes :)

Negalima, Supergames adminus kažkas prigasdino “įstatymais” dėl privatumo ir jie pamyžo į kelnes.

Kalbant į temą tai siūliau alternatyvą forumo turgaus skilčiai, kad galėtų rašyt asmenys turintys n pranešimų, bet administracijai ant tiek nusispjaut (ar jiems visdar vasaros atostogos? @Adomas J.), jie geriau kokio buttono spalvą pakeis, ane? @kesh@SomethingHappened

Arba geriausiu atveju pasakys @Adomas J., kad pats kaltas, nes neėmei tarpininko ir dėl 4€ negaišai laiko su jais.

Tokia šito forumo administracija. Vietoj to, kad imtųsi pakeitimų arba pripažintų, kad malą šūdą jie pasakys tau “nepatinka išeik”, 

19 minutes prieš, S.S.S parašė:

Ar jums sunku prieš perkant kažką pasidomėti apie ta žmogu ? :D daba tik kuriat temas ir verkiat -_- 

ką tu pasidomėsi apie jį? parašysi nicką/skype į google, ką gali susikurt bet kada iš naujo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), lie parašė:

Negalima, Supergames adminus kažkas prigasdino “įstatymais” dėl privatumo ir jie pamyžo į kelnes.

Kalbant į temą tai siūliau alternatyvą forumo turgaus skilčiai, kad galėtų rašyt asmenys turintys n pranešimų, bet administracijai ant tiek nusispjaut (ar jiems visdar vasaros atostogos? @Adomas J.), jie geriau kokio buttono spalvą pakeis, ane? @kesh@SomethingHappened

Arba geriausiu atveju pasakys @Adomas J., kad pats kaltas, nes neėmei tarpininko ir dėl 4€ negaišai laiko su jais.

Tokia šito forumo administracija. Vietoj to, kad imtųsi pakeitimų arba pripažintų, kad malą šūdą jie pasakys tau “nepatinka išeik”, 

ką tu pasidomėsi apie jį? parašysi nicką/skype į google, ką gali susikurt bet kada iš naujo?

Tai tu nori kad mes nusižengtume? Jeigu nepažįsti Lietuvos Respublikos įstatymu ir nežiūri žinių apie įstatymų pakeitimus/papildymus kurie buvo daryti vasara tai čia jau tavo problemos . Gali parašyti mano kolegai Ethno kuris LR įstatymus kuo puikiausiai žino ir gali su juo pašnekėti apie tai.

Dėl tarpininko kiek kartų tau kartosiu kad tai žmogaus pasirinkimas. Aš tiesiog rekomenduoju imti tarpininką nes būsi neapgautas ar išvengsi apgavystės.Niekas neverčia imti tarpininko jeigu tu jo nenori ir esi užtikrintas kad tavęs tas narys neapgaus. 

"nepatinka išeik" kiek žinau S.Skvernelis pasakė panašia fraze rezidentams kurie sako ką daryti jiems "Pasakykit, kad išvažiuotų"

Tai jeigu nerandi apie žmogų jokios informacijos googleje, rekomenduočiau tada imti tarpininką. Bet .lie kad tu neprikibtum dar karta pakartosiu dėl tavęs . Tai yra jūsų pasirinkimas ar norite imti tarpininką ar norite eiti pirmas kažkokiam atsitiktiniam žmogui. Ir aš nieko nekaltinu nes čia yra žmogaus pasirinkimas ar jis nori imti tarpininką ar nenori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Tai tu nori kad mes nusižengtume? Jeigu nepažįsti Lietuvos Respublikos įstatymu ir nežiūri žinių apie įstatymų pakeitimus/papildymus kurie buvo daryti vasara tai čia jau tavo problemos . Gali parašyti mano kolegai Ethno kuris LR įstatymus kuo puikiausiai žino ir gali su juo pašnekėti apie tai.

Dėl tarpininko kiek kartų tau kartosiu kad tai žmogaus pasirinkimas. Aš tiesiog rekomenduoju imti tarpininką nes būsi neapgautas ar išvengsi apgavystės.Niekas neverčia imti tarpininko jeigu tu jo nenori ir esi užtikrintas kad tavęs tas narys neapgaus. 

"nepatinka išeik" kiek žinau S.Skvernelis pasakė panašia fraze rezidentams kurie sako ką daryti jiems "Pasakykit, kad išvažiuotų"

Tai jeigu nerandi apie žmogų jokios informacijos googleje, rekomenduočiau tada imti tarpininką. Bet .lie kad tu neprikibtum dar karta pakartosiu dėl tavęs . Tai yra jūsų pasirinkimas ar norite imti tarpininką ar norite eiti pirmas kažkokiam atsitiktiniam žmogui. Ir aš nieko nekaltinu nes čia yra žmogaus pasirinkimas ar jis nori imti tarpininką ar nenori.

Kaip su tarpininku tu neliksi neapgautas? Pirksiu STEAM accountą su tarpininku, po dienos tą acc atsiims pardavėjas, tai kaip tada gausis?

Viso šito esmė yra leisti pirkti/parduoti tik forume patikimiems asmenims ar bent jau tiems, kurie forume užsiregistravę ne 10-15min., ar sunku suvokt? Manai tai nepadės? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Tai tu nori kad mes nusižengtume? Jeigu nepažįsti Lietuvos Respublikos įstatymu ir nežiūri žinių apie įstatymų pakeitimus/papildymus kurie buvo daryti vasara tai čia jau tavo problemos . Gali parašyti mano kolegai Ethno kuris LR įstatymus kuo puikiausiai žino ir gali su juo pašnekėti apie tai.

Dėl tarpininko kiek kartų tau kartosiu kad tai žmogaus pasirinkimas. Aš tiesiog rekomenduoju imti tarpininką nes būsi neapgautas ar išvengsi apgavystės.Niekas neverčia imti tarpininko jeigu tu jo nenori ir esi užtikrintas kad tavęs tas narys neapgaus. 

"nepatinka išeik" kiek žinau S.Skvernelis pasakė panašia fraze rezidentams kurie sako ką daryti jiems "Pasakykit, kad išvažiuotų"

Tai jeigu nerandi apie žmogų jokios informacijos googleje, rekomenduočiau tada imti tarpininką. Bet .lie kad tu neprikibtum dar karta pakartosiu dėl tavęs . Tai yra jūsų pasirinkimas ar norite imti tarpininką ar norite eiti pirmas kažkokiam atsitiktiniam žmogui. Ir aš nieko nekaltinu nes čia yra žmogaus pasirinkimas ar jis nori imti tarpininką ar nenori.

Aš puikiai žinau apie įstatymą draudžiantį viešinti kitų asmeninius duomenis, įskaitant vardą/pavardę ir pnš, TAČIAU jeigu būčiau apgautas tai būtų ant to p* ir patikėk, niekas prie manęs neprikibtų, o jei prikibtų - savo įrodymus dėl apgavystės pateikčiau ir tas žmogus būtų nubaustas stipriau, o man visiškai nk rimto nebūtų, nes masiškai to nedarau. Be to, tikimybė, kad apgavikas kreipsis į kažką dėl savo duomenų viešinimo yra labai menka(jie turėtų didesnių problemų), nes dažniausiai tie žmonės (kurie viešina jų pavardes ir pnš.) turi įrodymus apie apgavystę. Dėl kelių eurų apgavystės pareiškimai beverčiai, tokie pat beverčiai ir pranešimai dėl asmens duomenų pažeidimo JEIGU tas asmuo užsiima apgavystėm, darydamas didesnę žalą nei Jūs. :)
Galit baust mane kai/jei viešinsiu apgavikų duomenis ir žinot ką? Man p*, toliau tą darysiu :D
Esu tą daręs ne kartą ir kol kas nieks dar mano nuomonės kardinaliai nepakeitė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), lie parašė:

Kaip su tarpininku tu neliksi neapgautas? Pirksiu STEAM accountą su tarpininku, po dienos tą acc atsiims pardavėjas, tai kaip tada gausis?

Viso šito esmė yra leisti pirkti/parduoti tik forume patikimiems asmenims ar bent jau tiems, kurie forume užsiregistravę ne 10-15min., ar sunku suvokt? Manai tai nepadės? 

Tu jau keiti tema, pirmai kalbėjome apie tai kaip imti ar neimti tarpininko. O dabar jau apie tai kaip steam paskyra gali susigrąžinti. Dėl steam paskyros susigrąžinimo yra atskira tema . Ir visi žinome kad geriau pirkti steam gift nei steam paskyrą . Bet čia irgi žmogaus pasirinkimas kuris galbūt nori sutaupyti .

Ačiū tau .lie už tavo pasiūlymus žinok mes visada matome tavo pasiūlymus ir tikrai nelieki nepastebimas.

prieš 2 valandas(-ų), Soundas_ parašė:

Aš puikiai žinau apie įstatymą draudžiantį viešinti kitų asmeninius duomenis, įskaitant vardą/pavardę ir pnš, TAČIAU jeigu būčiau apgautas tai būtų ant to p* ir patikėk, niekas prie manęs neprikibtų, o jei prikibtų - savo įrodymus dėl apgavystės pateikčiau ir tas žmogus būtų nubaustas stipriau, o man visiškai nk rimto nebūtų, nes masiškai to nedarau. Be to, tikimybė, kad apgavikas kreipsis į kažką dėl savo duomenų viešinimo yra labai menka(jie turėtų didesnių problemų), nes dažniausiai tie žmonės (kurie viešina jų pavardes ir pnš.) turi įrodymus apie apgavystę. Dėl kelių eurų apgavystės pareiškimai beverčiai, tokie pat beverčiai ir pranešimai dėl asmens duomenų pažeidimo JEIGU tas asmuo užsiima apgavystėm, darydamas didesnę žalą nei Jūs. :)
Galit baust mane kai/jei viešinsiu apgavikų duomenis ir žinot ką? Man p*, toliau tą darysiu :D
Esu tą daręs ne kartą ir kol kas nieks dar mano nuomonės kardinaliai nepakeitė :)

Kaip sakoma viena karta ir patranka iššauna.. Mūsų forumas turi didele bendruomenė ir tos žinios apie tavo apgavikų privačios informacijos viešinimą gali pasklisti greitai ir paskui gausi laišką su kvietimu pasiaiškinti dėl tokio ir tokio asmens duomenų viešinimo. Ir kas kad jis apgavikas jis turi tokias pat teisės kaip ir bet koks kitas Lietuvos pilietis. Žinai visi kieti prie kompiuterio kol neiškviečia kokia policija pasiaiškinti . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kai jūsų principai 0 verto tai ko norėti, matot patys, kad žmogus su 0 atsiliepimų ne jus vistiek eisit pirmi, kad parašyti tema šitam trash forume kuris jau miręs, bet tik lavonai kapuose lankosi ir tai vos užsuka, jeigu matai, kad pas žmogų 0 atsiliepimų klausimas, kyla kam eiti pirmam ir rašyti tema jeigu jau sg forumas skęsta skunduose, ir kad žmogų apžmeisti dėl kažkokių apgavikų, dar dėl keturių euru motina kitą karta duos daugiau tai paprašyk, kad apipistu ant 10 euru.

" Galvoju ką čia dėl 4e gali apgaudinėt žmogus. "

Jeigu jau taip pohui, kad jis apgaus tave ant 4 euru tai tau ir pohui turi būti šia tema išvis, rašyti nes vistiek jis kūrsis kitą, paskyrą bei toliau apgaudinės ar ne tik sg forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, geniu$ parašė:

kai jūsų principai 0 verto tai ko norėti, matot patys, kad žmogus su 0 atsiliepimų ne jus vistiek eisit pirmi, kad parašyti tema šitam trash forume kuris jau miręs, bet tik lavonai kapuose lankosi ir tai vos užsuka, jeigu matai, kad pas žmogų 0 atsiliepimų klausimas, kyla kam eiti pirmam ir rašyti tema jeigu jau sg forumas skęsta skunduose, ir kad žmogų apžmeisti dėl kažkokių apgavikų, dar dėl keturių euru motina kitą karta duos daugiau tai paprašyk, kad apipistu ant 10 euru.

" Galvoju ką čia dėl 4e gali apgaudinėt žmogus. "

Jeigu jau taip pohui, kad jis apgaus tave ant 4 euru tai tau ir pohui turi būti šia tema išvis, rašyti nes vistiek jis kūrsis kitą, paskyrą bei toliau apgaudinės ar ne tik sg forume.

čia jau principo reikalas pranešti apie apgaviką. iš vieno 4€, nepraneš apie scamerį, tai iš kito pavogs 20€, kitas dėl 20€ nerašys ir taip tęsis. esmė ta, kad apgavo ant 1€ ar 100€, apgavystė įvyko ir tai nusikaltimas bet kokiu atveju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Tu jau keiti tema, pirmai kalbėjome apie tai kaip imti ar neimti tarpininko. O dabar jau apie tai kaip steam paskyra gali susigrąžinti. Dėl steam paskyros susigrąžinimo yra atskira tema . Ir visi žinome kad geriau pirkti steam gift nei steam paskyrą . Bet čia irgi žmogaus pasirinkimas kuris galbūt nori sutaupyti .

Ačiū tau .lie už tavo pasiūlymus žinok mes visada matome tavo pasiūlymus ir tikrai nelieki nepastebimas.

Kaip sakoma viena karta ir patranka iššauna.. Mūsų forumas turi didele bendruomenė ir tos žinios apie tavo apgavikų privačios informacijos viešinimą gali pasklisti greitai ir paskui gausi laišką su kvietimu pasiaiškinti dėl tokio ir tokio asmens duomenų viešinimo. Ir kas kad jis apgavikas jis turi tokias pat teisės kaip ir bet koks kitas Lietuvos pilietis. Žinai visi kieti prie kompiuterio kol neiškviečia kokia policija pasiaiškinti

Pasiaiškinčiau ir parašyčiau pareiškimą ant to apgaviko (tiems patiems kurie reikalautų pasiaiškinimo), nemanau kad labai pergyvenčiau dėl to kad apgaviko vardą ir pavardę pranešiau internete :) Abejoju kad kažkokia rimta bausmė už tai būtų, jei realiai apskritai abejoju ar kažkas būtų apart tavo minimo pasiaiškinimo(ir galbūt 'prašymo/rekomendacijos' ištrint tą vardą/pavardę). Jei mane apgautų, tikrai nepagailėčiau papildomo laiko jei apgavikas dar savo teises čia kištų :) Ir kaip manai, ar man kažkas "nesmulkaus" (rimtesnio) būtų? O kas būtų tam apgavikui?
Aš puikiai suprantu, kad Jums, kaip šio forumo administratoriams(didelis lankytojų srautas ir t.t.), rūpi duomenų viešinimo formalumai, tačiau man - ne. Ir nk rimto tiek Jūs, tiek tie apgavikai, man padaryt negalit.

P.S. Pataisykit mane jei klystu, bet gift'ų praktiškai (nuo 2018 pradžios ar gal dar anksčiau) nebeina pirkt, nebent IŠKART siųst į konkrečią paskyrą (pas save į inventorių įsidėt nebegalima) ir iš tos paskyros persiųsti(į kitą paskyrą) nebeis. Bent jau aną žiemą taip jau buvo :)

Beje, dar ilgą laiką nebus(manau) jokio masinio draudimo viešint vardus pavardes, nes begalė jų yra paviešinta ir niekam nerūpi. O apgavystės atveju, kaip ir minėjau, apgavikas nemanau kad skandintų save dar labiau. O jeigu ir taip, bent jau kol kas aš ne prieš, nes nesu sutikęs NIEKUR kokias nors rimtas to pasekmes.

 

Redaguota , nario Soundas_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...