Peršokti į turinį

(MySQL) Naujai iškeptas GM naujokams


ALGELIZZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2043 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

57 minutes prieš, Ponas_Algelis parašė:

nu gerai, kokį dalyką laikai rimtesniu? tau gal šitas dalykas ir izi *Myliu SuperGames.lt*, aš tau kartoju 100-tajį kartą kad dar DAUGELIS nemoka dirbti su Mysql, surišti GM su mysql tu lentelių sukurti, o šis GM yra pats tas pradedantiesiems

tai kam tu dalinies yiino gm ir visus laurus sau prisdedi? :DD po callbacku sunku pozicija prirasyti ar per timeri uzdeti 1  xp? :D 

 

"NAUJAI ISKEPTAS GM"

Redaguota , nario intrigantas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, intrigantas parašė:

tai kam tu dalinies yiino gm ir visus laurus sau prisdedi? :DD po callbacku sunku pozicija prirasyti ar per timeri uzdeti 1  xp? :D 

 

"NAUJAI ISKEPTAS GM"

o kas sakė kad sau laurus prisidedu? Pridėjau pora funkcijų ir pasidalinau, o tai didelio čia daikto kieno čia GM

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mldc ciuvas, platina old af yiino gm'a, net nesugeba perrasyt i naujausia mysql versija, pridejo max. 10eiluciu kodo ir tai jauciu istrauktus is kito gm, ir dabar uzraso 'NAUJAI ISKEPTAS GM NAUJOKAMS'

damn son, cia tai kietai pavarei! Pamokyk plez :c i wannabe lajk u

Redaguota , nario sancio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-10-04 21:13, sancio parašė:

mldc ciuvas, platina old af yiino gm'a, net nesugeba perrasyt i naujausia mysql versija, pridejo max. 10eiluciu kodo ir tai jauciu istrauktus is kito gm, ir dabar uzraso 'NAUJAI ISKEPTAS GM NAUJOKAMS'

damn son, cia tai kietai pavarei! Pamokyk plez :c i wannabe lajk u

nesugeba :D o kokio bybio man perašyt į naujausią mysql :D kam reikės tas atsinaujins

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, Ponas_Algelis parašė:

nesugeba :D o kokio bybio man perašyt į naujausią mysql :D kam reikės tas atsinaujins

aisku, kad nesugebi. Maksimum ka sugebi tai savo liezuviu ciesint koks tu "kietas" skripteris esi, nors realiai ka sugebetum padaryt daugiausiai tai is kokio nors grp sudo istraukt sistema ir ikelt i savo 'pro modification' 'unique af'. Yeah, typical sa-mp newbies. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, sancio parašė:

aisku, kad nesugebi. Maksimum ka sugebi tai savo liezuviu ciesint koks tu "kietas" skripteris esi, nors realiai ka sugebetum padaryt daugiausiai tai is kokio nors grp sudo istraukt sistema ir ikelt i savo 'pro modification' 'unique af'. Yeah, typical sa-mp newbies. 

kur aš rašiau kad esu kietas skripteris? :D jei reikėtų tai ir sugebėčiau, kalbėk už save o ne už mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-10-11 20:02, Ponas_Algelis parašė:

nesugeba :D o kokio bybio man perašyt į naujausią mysql :D kam reikės tas atsinaujins

jei teigi jog gm naujokams, sakai jog daugelis nemoka surišti su mysql, pats pisi prota kad kas norės atsinaujins, o pats sakai jog DAUGELIS NEMOKA, arba tu bukas esi arba kažinau *Myliu SuperGames.lt* ;d medis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), fujiwara. parašė:

jei teigi jog gm naujokams, sakai jog daugelis nemoka surišti su mysql, pats pisi prota kad kas norės atsinaujins, o pats sakai jog DAUGELIS NEMOKA, arba tu bukas esi arba kažinau *Myliu SuperGames.lt* ;d medis

o atsinaujint dar mokėt reikia? Prie ko čia kad sakiau kad kas norės atsinaujins ir kad surišt nemoka, jauti skirtumą, kur perašyt pluginus ir biški GM pakoreguot ir kur su surišt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2043 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...