Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lagina csgo


kyhk

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

21 minutes prieš, Tadeh parašė:

Nu download 5mb gana per mažai, bet jeigu tik csgo įjungtas o internetas išjungtas [google chrome] skirtukai ir t.t.

Bei kaip klausė praitame atsakyme žmogus, kokia vaizdo plokštė?

Nebesvaik :D 

 

Visų pirma kas tau lagina, fps ar internetas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, .lukonic` parašė:

Svaigsti, kad 5mbps gali neužtekt pažaist cs. 

suprasciau zaistu BF3/4 ir pan :) siaip tai fps drop;ai sukelia ping spike'us tuose zaidimuose, ypac ant BF4 kur 60+hz@60/80+fps  yra minimali demanding zona

csgo suprogramuotas taip, kad nuo to kencia tik pats zmogus kuris lag;ina o ne aplinkiniai.

manau jam stringa del fps'u., nenustebciau kad laptopas elementariai naudoja igpu.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, .lukonic` parašė:

Svaigsti, kad 5mbps gali neužtekt pažaist cs. 

skaityt išmok.

 

6 minutes prieš, .lukonic` parašė:

bet jeigu tik csgo įjungtas o internetas išjungtas [google chrome] skirtukai ir t.t. tai tada ne internete problema.

nepratęsiau sakinio, bet šitam atsakyme pratęstas, perskaityk iš naujo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Tadeh parašė:

skaityt išmok.

 

nepratęsiau sakinio, bet šitam atsakyme pratęstas, perskaityk iš naujo ;)

Kaip man išmokt skaityt, jeigu tu išpradžių parašei kažkokį mešlą kur lietuvių mokytoja akis išsibestų pamačius, o paskui pakeitęs man čia draskai akis? Normaliai rašytum iš pat pradžių, tai būtų įmanoma ir skaityt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, .lukonic` parašė:

Kaip man išmokt skaityt, jeigu tu išpradžių parašei kažkokį mešlą kur lietuvių mokytoja akis išsibestų pamačius, o paskui pakeitęs man čia draskai akis? Normaliai rašytum iš pat pradžių, tai būtų įmanoma ir skaityt. 

kokį dar mėšlą, parodyk tu ten bent vieną gramatikos klaidą, kad lietuvių kalbos mokytoja turėtų įsikišti ten. wtf

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tadeh parašė:

kokį dar mėšlą, parodyk tu ten bent vieną gramatikos klaidą, kad lietuvių kalbos mokytoja turėtų įsikišti ten. wtf

Žiūriu mėgsti hiperboles imt kaip argumentus? Nu ok.

įjungtas o internetas išjungtas [google chrome] skirtukai ir t.t.

Jeigu tu gali perskaityt šitą teksto šmotą ir man dar drįst teigt, kad čia nėra klaidų, neturiu tau ką pasakyt.

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), .lukonic` parašė:

Žiūriu mėgsti hiperboles imt kaip argumentus? Nu ok.

įjungtas o internetas išjungtas [google chrome] skirtukai ir t.t.

Jeigu tu gali perskaityt šitą teksto šmotą ir man dar drįst teigt, kad čia nėra klaidų, neturiu tau ką pasakyt.

Laisvai galiu perskaityt, ir man kažkaip čia viskas ok?? BTW Ačiū dievui, kad neturi ką man pasakyt. Ramiau bent žemėj bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo, kad yra intiko problema, nes kai restartavau routeri download pakilo iki 10mbp/s ir kaip ir nustojo lagint, o vaizduske pas mane NVIDIA GeForce GT 740M.

 

Dar galvoju, kad reiketu windowsus perinstaliuot, bet nezinau koks buttonas nukeltu i boot, kad pakeist is cd-rom i usb, tik beda tame, kad laptopo klavietura yra sugedus tai pasijungiau logitech per usb ir kai restartuoji klava nebuna isijungus, jinai pasileidzia tik tada kai kompas uzkrauna windowsus. Gal zinot kaip kitaip patekt i bios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandyk į set launch options šitą visą įsirašyt : +fps_max 0 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +rate 128000 +cl_updaterate +cl_forcepreload 1 -nojoy -nod3d9ex -high  -novid -console -fullscreen -threads 4 ( man asmeniškai baisiai padėjo, prieš tai būdavo staigūs fps drop'ai arba žiauriai ilgi 30fps lock'ai, o su šituo sutvarkė gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
2018-09-20 18:07, Robezas parašė:

Pabandyk į set launch options šitą visą įsirašyt : +fps_max 0 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +rate 128000 +cl_updaterate +cl_forcepreload 1 -nojoy -nod3d9ex -high  -novid -console -fullscreen -threads 4 ( man asmeniškai baisiai padėjo, prieš tai būdavo staigūs fps drop'ai arba žiauriai ilgi 30fps lock'ai, o su šituo sutvarkė gerai.

Dekui. Isirasiau sita i set launch, bet pas mane fps nesokineja, o tik pingas sukyla iki koiu 700ms ir nukrenta po truputi iki 60-70ms ir taip kas kokiu 10min

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Koks miestas ir internetas?Pas mane irgi stabdė, nors pc normalus, būna jei su parametrais network kažkas negerai - kompensuoja ne serverio o gameplay'aus lagu, stačiai dėl lėto interneto. Pats perėjau prie Telia, tai jokių rūpesčių neturėjau https://www.telia.lt/privatiems/internetas/planai/sviesolaidinis/siauliuose pasižiūrėk per vaizdūškės parametrus dar ar CS susieta su vaizdo kortą, nes būna, kad intergruota susieta, ir neišneša tiesiog.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog pačiam žaidime įrašyk į console "net_graph 1" atsiradus grafikui matysi kiek FPS ir kiek PING turi.. Ir galėsi spręst kur problema. Žiūrint kas tau atrodo lagas. Nes pinginant žaidimas nelagina tu tik matai taip. (sustoja žmones arba "tampo").

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...