Peršokti į turinį

Water cooling for pc


VIDOE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi , atejo metas kai sugalvojau ysigyti water coolinga ant savo pc , taciau esu visiskai zalias apie tai. Gal galetumet man padeti ar patarti? kaina nera labai svarbi , tiesiog kad proto ribuose butu :D 

 nezinau net kokia info pateikti apie pc , tai tiesiog duodu visa:

cpu : Intel Core i7-7700K 4.2 GHz QuadCore 8MB Cache Processor

case : NZXT CA-S340MB-GR Source 340 Midi Tower Case - Black/Red

power supplie:EVGA SuperNOVA 650 G2, 80+ GOLD 650W

motherboard :ASUS LGA 1151 PRIME Z270-A Intel ATX Motherboard

gpu : gtx 1080ti founder edition

ram: Corsair CMK16GX4M2B3000C15R Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) DDR4 3000 MHz C15 XMP 2.0

 

p.s atsiprasau jeigu sitokia tema jau buvo kurta ir t.t ... nepykit :D 

jeigu butu galima tai is www.amazon.co.uk

 

 

 

Redaguota , nario VIDOE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip ir sake tau virsuij.. jegu tau pats nieko nenutuoki jau kad kokias dalis susipirkt tai kazin ar tu ji isviso susidesi... dar + nenustebciau jeigu butum kazkoks bumbukas kuris dar svajoja ir net neturi to kompo virsuij mineto , anyway , jeigu jau tiek nesupranti tai eik pasziurek jayztwocents pora valandu ir viska suprasi poto , o jeigu nori paprastumo daliu pirkyme teisog imk Ekwb sudetus kitus ir viskas  ir ateina jie su visais sudukais ko tau reikia . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

kaip ir sake tau virsuij.. jegu tau pats nieko nenutuoki jau kad kokias dalis susipirkt tai kazin ar tu ji isviso susidesi... dar + nenustebciau jeigu butum kazkoks bumbukas kuris dar svajoja ir net neturi to kompo virsuij mineto , anyway , jeigu jau tiek nesupranti tai eik pasziurek jayztwocents pora valandu ir viska suprasi poto , o jeigu nori paprastumo daliu pirkyme teisog imk Ekwb sudetus kitus ir viskas  ir ateina jie su visais sudukais ko tau reikia . 

Realiai tiesą pasakei,geriau pirkti jau surinktą pompą,o jeigu daryti custom loopą t.y tubingą jau tai kaip mėgėjui nemanau ar reikia to ahueno grožio,vistiek po stalu laikys korpusą(spėlionė).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

taip, dar kai nusipirksi nepamirsk nufotkinkt visu tu daliu su uzrasu supergames.lt  .

 

is viso as nesuprantu kodel tu toks piktas ant visu , jeigu tau kazkas nepatinka ar kazkas blogai ar dar kaznors susisuke , tiesiog nekomentuok ir tiek.  

p.s dar jeigu neklystu tu pats man sita builda sudejai.

supergames 2.png

Redaguota , nario VIDOE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, VIDOE parašė:

 

is viso as nesuprantu kodel tu toks piktas ant visu , jeigu tau kazkas nepatinka ar kazkas blogai ar dar kaznors susisuke , tiesiog nekomentuok ir tiek.  

p.s dar jeigu neklystu tu pats man sita builda sudejai.

supergames 2.png

kad as isviso chill , tesiog 98% svajojanciu cia yra apie ka jie raso , bent tu dar vienas kuris parodo kazka kad nusipirkes tai clap clap.  o del watercoolingo dar jeigu nori sutaupyt ir gali laukt pirk viska is barrow apart d5 ar ddc , ir sutaupysi dydelia dali.. ir isviso eik pasiziurek jaytztwocents bent pora valandu ir nereiks tau cia niekieno pagalbos kad kazka surinkt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

kad as isviso chill , tesiog 98% svajojanciu cia yra apie ka jie raso , bent tu dar vienas kuris parodo kazka kad nusipirkes tai clap clap.  o del watercoolingo dar jeigu nori sutaupyt ir gali laukt pirk viska is barrow apart d5 ar ddc , ir sutaupysi dydelia dali.. ir isviso eik pasiziurek jaytztwocents bent pora valandu ir nereiks tau cia niekieno pagalbos kad kazka surinkt..

as ir pats svajoju apie custom loop ir t.t. bet man atsakius rimtai-finansai neleidzia tiek islaidaut, o pinigu ir kitiems dalykams reikia, plius turiu iproti isleisti siektiek daugiau avalynei ir drabuziams ir t.t.

megstu pauzkandziaut gaminant ar tai kepta duona su suriu, siektiek alaus ir pan islenkti-viskas kainuoja, po keliu pirkimu ir tie 3-4eurai iseina daug. lankau sporto kluba. kadangi negaliu reguliariai eiti del pamaininio darbo kad tureciau daugiau bent iseiginiu kai valandos del sporto nepatogios imu savaitini-9eurai. po menesio 36eurai iseina jeigu apsilankau pora kartu bent jau kiekviena savaite.

norint sveiko maisto ar salotu,pvz pasigamint porai dienu meksikietiska patiekala jeigu pasibaigia padazai ir prieskoniai tam skirti-geri 15-20euru iseina vien pietums. bet ko noret kai megstu pasilepinti :)

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Synthwavez parašė:

as ir pats svajoju apie custom loop ir t.t. bet man atsakius rimtai-finansai neleidzia tiek islaidaut, o pinigu ir kitiems dalykams reikia, plius turiu iproti isleisti siektiek daugiau avalynei ir drabuziams ir t.t.

megstu pauzkandziaut gaminant ar tai kepta duona su suriu, siektiek alaus ir pan islenkti-viskas kainuoja, po keliu pirkimu ir tie 3-4eurai iseina daug. lankau sporto kluba. kadangi negaliu reguliariai eiti del pamaininio darbo kad tureciau daugiau bent iseiginiu kai valandos del sporto nepatogios imu savaitini-9eurai. po menesio 36eurai iseina jeigu apsilankau pora kartu bent jau kiekviena savaite.

norint sveiko maisto ar salotu,pvz pasigamint porai dienu meksikietiska patiekala jeigu pasibaigia padazai ir prieskoniai tam skirti-geri 15-20euru iseina vien pietums. bet ko noret kai megstu pasilepinti :)

tai as irgi aplamai gyvenime noriu daug ko ir pasvajojiu bet neviesiai , bet ka as turejau oemni virsuij tai , cia tarkim toj skilty " surinkit man kompiuteri " galiu sporyt is £100 jeigu nueitum ir visiem paraystum ar nusipirko 90% neatrasytu o like kokie 8% sugalvotu dar kokia priezasty ir 2% galbut nusipirke.. atsimenu kai kazkokioj lietuviu grupej feisbuke buvau irgi apie surinktus pcs , tai vos ne kiekviena diena ziuriu postai , surinkit uz £1000, surinkit uz £2000, bet pasziuriu i nuotrauka ir grynai 10 metis praso..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

tai as irgi aplamai gyvenime noriu daug ko ir pasvajojiu bet neviesiai , bet ka as turejau oemni virsuij tai , cia tarkim toj skilty " surinkit man kompiuteri " galiu sporyt is £100 jeigu nueitum ir visiem paraystum ar nusipirko 90% neatrasytu o like kokie 8% sugalvotu dar kokia priezasty ir 2% galbut nusipirke.. atsimenu kai kazkokioj lietuviu grupej feisbuke buvau irgi apie surinktus pcs , tai vos ne kiekviena diena ziuriu postai , surinkit uz £1000, surinkit uz £2000, bet pasziuriu i nuotrauka ir grynai 10 metis praso..

 

kad jie pradetu skaiciuot kiek realiai kainuoja net ir namuose paruosiami skanus vakaru saliu ar rytietiski patiekalai, nepradetu knist proto apie tokius pc arba sakytu kad reik rinktis pigius komponentus kaip psu ir t.t. priklausomai nuo biudzeto.

as maistui 20euru per 2-3dienas pastebejau sunkiai issitenku neisleides, esu atvirai sakant-svaistunas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...