Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Siūlomos logo, bannerių kūrimo paslaugos


DoGu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Esu pradedantysis GFXeris, noriu truputį dar patirties įgyti ir pasidaryti šiek tiek pinigėlio :). Siūlau logo ir banerių kūrimo paslaugas:

Logotipas/baneris pagal mano template'us - 3 eurai

Logotipas/baneris pagal pageidavimus - 7 eurai.

Pora mano darbų:

1. Parašas signature.png

2. Pirmas mano template banneris (nebenaudojamas) skirtas labiau vloggeriams: DoGu.png

Susisiekti galite:

Discord - DoGu01 #9928

Facebook: Dominykas Gūra

E-Mail: [email protected]

Ir beabejo PM man (DoGu)

 

 

Redaguota , nario DoGu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienintelis patarimas. Jei esi pradedantysis grafikos dizaineris - net neužsimink apie pinigus. Daryk nemokamai, daug daugiau patirties įgausi, nes daugiau klientų sulauksi. O dabar nurodytos kainos ir žinia, kad esi pradedantysis manęs visiškai nesugundo.

https://briefbox.me/ - prašau, žmonės čia pateikia užsakymus, turėsi kažkokį kabliuką ir įgausi patirties, vėliau siūlyčiau imt pinigus už darbus. Ir jei vistiek nuspręsi imt pinigus už grafikos darbus, tai bent jau pasidalink savo padarytais darbais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, lie parašė:

Vienintelis patarimas. Jei esi pradedantysis grafikos dizaineris - net neužsimink apie pinigus. Daryk nemokamai, daug daugiau patirties įgausi, nes daugiau klientų sulauksi. O dabar nurodytos kainos ir žinia, kad esi pradedantysis manęs visiškai nesugundo.

https://briefbox.me/ - prašau, žmonės čia pateikia užsakymus, turėsi kažkokį kabliuką ir įgausi patirties, vėliau siūlyčiau imt pinigus už darbus. Ir jei vistiek nuspręsi imt pinigus už grafikos darbus, tai bent jau pasidalink savo padarytais darbais.

Nu aš esu padaręs keletą darbų, o už pinigus imu tam kad truputį dasidurti taip sakant. Ačiū už linką, man tikrai pravers.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, DoGu parašė:

Nu aš esu padaręs keletą darbų, o už pinigus imu tam kad truputį dasidurti taip sakant. Ačiū už linką, man tikrai pravers.

Tai geriau pasidalint tais darbais. Juk nenorėtum parduotuvėj, kad būtų nurodytas prekės pavadinimas ir kaina, o tik kasoje pamatytum ką perki. :d 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, DoGu parašė:

Pasidalinta temoje ;)

Kaip logo kūrėjas turėtum žinot, kad logo reik kurt ant 16bit, nes matau banding ant background, o jei klientas prašo kurt ant 8bit, vis tiek kurk ant 16bit ir tik padaręs darbą sukonvertuok į 8bit taip nebus banding. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Barz parašė:

Kaip logo kūrėjas turėtum žinot, kad logo reik kurt ant 16bit, nes matau banding ant background, o jei klientas prašo kurt ant 8bit, vis tiek kurk ant 16bit ir tik padaręs darbą sukonvertuok į 8bit taip nebus banding. 

Ačiū už kritiką, neįsivaizduoji kaip man padedi!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...