Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pagalbos išsirinkt gaming pc pirkimui.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Noriu pirkti kompiūterį iš Norvegiško internėtinio puslapio, bet nesu labai suprantantis jų galingūmais..

Gal būtų maloniu žmonių padėti išsirinkti?? Galima būtų ir pakalbėti, kad būtų lengviau nei rašyt eilėraščius ir man aiškint :D

Atsidėkočiau ko galėčiau nupirkciau giftą kokį į steam ar ką .. 

Ieškau gaming pc..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, dirbu Komplett.no Norvegijoj, Kundeservice. Galeciau padeti tau issamiau, jei noretum pirkti is Komplett.no. Domina tik laptopai, ar ir stacionarai? Komplett PC / PC i deler (Daugiau uz pinigus). Kokius zaidimus zaidi, bei ar tik kompo nori ar ir ekrano?

Atrasyk i PM jei gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Dalniakas parašė:

Sveikas, dirbu Komplett.no Norvegijoj, Kundeservice. Galeciau padeti tau issamiau, jei noretum pirkti is Komplett.no. Domina tik laptopai, ar ir stacionarai? Komplett PC / PC i deler (Daugiau uz pinigus). Kokius zaidimus zaidi, bei ar tik kompo nori ar ir ekrano?

Atrasyk i PM jei gali.

Opa labai faina tuoj pat parašysiu tau į pm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, SickWootah parašė:

Specai tai tikrai geri, o šeip predatoriai pasižymi geru performance.

Jeigu nori pigesnio tai va, o specai tokie patys:

https://www.komplett.no/product/1069169/gaming/gaming-pc/baerbar/acer-nitro-5-156-full-hd-matt#productinfo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš noriu tuom pasakyti, kad jie tokie patys specais tik kitokiais dizainais, gal būt aušinimu taip atidžiai nežiūrėjau ir lizdai kitokie. 

Predator lizdai:

LAN 
HDMI 
USB 3.0 (with power off charging) 
USB C 3.1 Gen 1 
2 x USB 2.0 
Headset / Microphone Combination Chess

ir nitro 5

LAN 
USB 3.0 (with power off) 
HDMI 
2 x USB 2.0 
USB-C 3.1 Gen 1 
Headset / Microphone Combination Chess

Beto jeigu pirktum stacionarų kompiuterį išeitų geresnis kompiuteris.

Redaguota , nario nojus1241
patikslinta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, nojus1241 parašė:

Aš noriu tuom pasakyti, kad jie tokie patys specais tik kitokiais dizainais, gal būt aušinimu taip atidžiai nežiūrėjau ir lizdai kitokie. 

Predator lizdai:

LAN 
HDMI 
USB 3.0 (with power off charging) 
USB C 3.1 Gen 1 
2 x USB 2.0 
Headset / Microphone Combination Chess

ir nitro 5

LAN 
USB 3.0 (with power off) 
HDMI 
2 x USB 2.0 
USB-C 3.1 Gen 1 
Headset / Microphone Combination Chess

Beto jeigu pirktum stacionarų kompiuterį išeitų geresnis kompiuteris.

Nu manau visi žmonės kas kažkiek pažaidžia supranta, kad stacionarius kompai yra geresni, bet ir brangiau išeis man.. Ir monitoriaus reikia ir dežes :D Iki 1,500E.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, SickWootah parašė:

Nu manau visi žmonės kas kažkiek pažaidžia supranta, kad stacionarius kompai yra geresni, bet ir brangiau išeis man.. Ir monitoriaus reikia ir dežes :D Iki 1,500E.

Jei tinka ir stacionarus pc tai iki 1500Eurų su monitoriais ir t.t. tikrai išeis, kadangi už 1150+- eurų gautusi visas kompiuteris su geresnėmis spec nei tas loptopas, monitorius 250, klava jei neturi ir nori geresnės už 100 tikrai nebloga gali pasiimt mechaninę, o toliau tokie dalykai kaip mousepad, ausinės ir pėlė - būtinybė, kadangi ir loptopui to reikės ir stacionarui 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Benka parašė:

Jei tinka ir stacionarus pc tai iki 1500Eurų su monitoriais ir t.t. tikrai išeis, kadangi už 1150+- eurų gautusi visas kompiuteris su geresnėmis spec nei tas loptopas, monitorius 250, klava jei neturi ir nori geresnės už 100 tikrai nebloga gali pasiimt mechaninę, o toliau tokie dalykai kaip mousepad, ausinės ir pėlė - būtinybė, kadangi ir loptopui to reikės ir stacionarui 

Na manau taip Lietuvoj, bet čia tema kalbama apie pirkima iš Norvegijos kadangi aš Norvegijoj gyvenu.

komplett.no Jei gali pasižiūrėk stacionariu kompu su ekranu iki 15,000 KR nes aš žalias su stacionarais.. Manau nelabai ir rasi už tokia kainą hmm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, SickWootah parašė:

Na manau taip Lietuvoj, bet čia tema kalbama apie pirkima iš Norvegijos kadangi aš Norvegijoj gyvenu.

komplett.no Jei gali pasižiūrėk stacionariu kompu su ekranu iki 15,000 KR nes aš žalias su stacionarais.. Manau nelabai ir rasi už tokia kainą hmm.

Galba tik trugdo labai nežinau ar čia eina pasikeist, ir šiaip, ten gal turėtų būti funkcija, kad surinktu kompiuterį už tą 100KR, tada išeitu dar pigesnis variantas, @ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ šitas galėtų tau surinkti tikrai neblogą pc, pats gal irgi sugebėčiau kažką, bet jis tikrai žino ką daro, svarbiausia atkreipt dėmesį į GPU, CPU, 1070 (ti gal ne), 8700k, tikrai turėtų paeiti sudėt į kompiuterį, SSD 500GB, vietos HDD pagal poreikį, case irgi su gerom ventiliacijom, bet aišku ir neoficini jei norėsi draugams pasirodyt xD, ir 16GB DDR4 ramų, kad ateityje nereikėtų jų dasipirkti 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Benka parašė:

Galba tik trugdo labai nežinau ar čia eina pasikeist, ir šiaip, ten gal turėtų būti funkcija, kad surinktu kompiuterį už tą 100KR, tada išeitu dar pigesnis variantas, @ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ šitas galėtų tau surinkti tikrai neblogą pc, pats gal irgi sugebėčiau kažką, bet jis tikrai žino ką daro, svarbiausia atkreipt dėmesį į GPU, CPU, 1070 (ti gal ne), 8700k, tikrai turėtų paeiti sudėt į kompiuterį, SSD 500GB, vietos HDD pagal poreikį, case irgi su gerom ventiliacijom, bet aišku ir neoficini jei norėsi draugams pasirodyt xD, ir 16GB DDR4 ramų, kad ateityje nereikėtų jų dasipirkti 

 

Nu tai aš jam tada parašysiu nu ačiū tau labai tada :D Matai aš nesu toks labai suprantantys su tais stacionarais .. Ne tai, kad draugams pasirodyt, bet dėl savęs gi perku. Bet kiek tu čia pasakei galingumo tai manau iki 1,500e niekaip ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Benka parašė:

Galba tik trugdo labai nežinau ar čia eina pasikeist, ir šiaip, ten gal turėtų būti funkcija, kad surinktu kompiuterį už tą 100KR, tada išeitu dar pigesnis variantas, @ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ šitas galėtų tau surinkti tikrai neblogą pc, pats gal irgi sugebėčiau kažką, bet jis tikrai žino ką daro, svarbiausia atkreipt dėmesį į GPU, CPU, 1070 (ti gal ne), 8700k, tikrai turėtų paeiti sudėt į kompiuterį, SSD 500GB, vietos HDD pagal poreikį, case irgi su gerom ventiliacijom, bet aišku ir neoficini jei norėsi draugams pasirodyt xD, ir 16GB DDR4 ramų, kad ateityje nereikėtų jų dasipirkti 

 

as perdaug laiko praleisdavau narsydamas po forumus ir t.t..

dabar esu darboholikas :mucha: pavalges paziuresiu ka galiu surinkti. neseniai grizau namo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

jeigu rinksiu aksesuarus(klaviatura pele ir t.t.) kompiuteriui salia monitoriaus. i7 nesutilps arba teks pakeisti gpu i gtx 1060/rx 580 kad eitu ideti i7.

Nu daryk ką tu sugebi iki maždaug 15000 kr pele klaviatura aš pats galiu čia problemu nėra. Man reik tik ekrano ir dežes geros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ZRZncni.png

norint suspausti siuos dalykus i 15k kronu itin sudetinga.

beto tau reikes dar ir papildomo 1TB HDD del pc. poto apie high end standart headphones gali pamirsti... tau cloud'ai labiausiai limpa o kaip matau komplett.no nepardavineja samson ausiniu.

kad sudeciau pc sui itin gerais ram ir t.t. reiktu pasiknisti, ka pastebejau-tai daliu trukuma norvegijos saituose. nera asrocko ir t.t.

ka as tau patarciau jeigu nori bandyti, tai siustis dalis is http://www.amazon.co.uk ka gali pigiau gaut negu norvegijoje arba ko negali rasti budget friendly kainos santykiu, taciau manau kad tau siuntimas kainuos irgi.

ka pastebejau yra tai, kad tau labiau apsimoketu pirkti prebuildinta pc rizikuojant rast prasta mait. saltini viduje negu paciam susirinkineti(iseitu pigiau per gerus 300euru ir pan). lietuvoje yra atvirksciai-pigiau pirkti atskiras dalis o ne prebuilta.

https://www.komplett.no/product/11146/pc-nettbrett/komplett-pc/komplett-gamer-premium/komplett-gamer-premium-i140?offerId=KOMPLETT-310-11146#productinfo

pvz stai si. dalys ne pacios tragiskiausios isskyrus cpu cooleri ir ssd su hdd-mediocre hdd(seagate brandas daugiausiai failina), beto SG hdds netinkamos refurbinti kitiems hdd ir pan kai sugenda ju tiesiog nesuperka.

24 minutes prieš, SickWootah parašė:

Nu daryk ką tu sugebi iki maždaug 15000 kr pele klaviatura aš pats galiu čia problemu nėra. Man reik tik ekrano ir dežes geros.

pateikiau varianta, bet asmeniskai siulyciau rinktis prebuilt @Benka atkreipk demesi i prebuildu kainasd pacio shopo surinktu ir komponentus, suprasi kodel rekomenduoju paciam nesusirinkineti.

ir salia pasiimti pasiulytaji monitoriu.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

ZRZncni.png

norint suspausti siuos dalykus i 15k kronu itin sudetinga.

beto tau reikes dar ir papildomo 1TB HDD del pc. poto apie high end standart headphones gali pamirsti... tau cloud'ai labiausiai limpa o kaip matau komplett.no nepardavineja samson ausiniu.

kad sudeciau pc sui itin gerais ram ir t.t. reiktu pasiknisti, ka pastebejau-tai daliu trukuma norvegijos saituose. nera asrocko ir t.t.

ka as tau patarciau jeigu nori bandyti, tai siustis dalis is http://www.amazon.co.uk ka gali pigiau gaut negu norvegijoje arba ko negali rasti budget friendly kainos santykiu, taciau manau kad tau siuntimas kainuos irgi.

ka pastebejau yra tai, kad tau labiau apsimoketu pirkti prebuildinta pc rizikuojant rast prasta mait. saltini viduje negu paciam susirinkineti(iseitu pigiau per gerus 300euru ir pan). lietuvoje yra atvirksciai-pigiau pirkti atskiras dalis o ne prebuilta.

https://www.komplett.no/product/11146/pc-nettbrett/komplett-pc/komplett-gamer-premium/komplett-gamer-premium-i140?offerId=KOMPLETT-310-11146#productinfo

pvz stai si. dalys ne pacios tragiskiausios isskyrus cpu cooleri ir ssd su hdd-mediocre hdd(seagate brandas daugiausiai failina), beto SG hdds netinkamos refurbinti kitiems hdd ir pan kai sugenda ju tiesiog nesuperka.

Hmm užsakinėti iš kitu puslapių tingiu kažkaip reik gerai suprast plius :D O šitas puslapis tikrai patikimas mano draugas nusipirko seta už dvi štukas eurų ir viskas gerai pas jį. O šiaip ką man dabar daryt taip ir nelabai žinau pirkt siūlai tiesiog complete sudėta pc ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, SickWootah parašė:

Hmm užsakinėti iš kitu puslapių tingiu kažkaip reik gerai suprast plius :D O šitas puslapis tikrai patikimas mano draugas nusipirko seta už dvi štukas eurų ir viskas gerai pas jį. O šiaip ką man dabar daryt taip ir nelabai žinau pirkt siūlai tiesiog complete sudėta pc ?

taip sudeta @Tautedorus gali perzvelgti kainas taip pat @darrel.  @Rockstarvisi jie turetu sutikti, kad tavuoju atveju prebuilt iseitu geriau negu self built pc. tiesiog nera tokiu daliu ir kainu kad eitu viska sutalpinti 1:1 budget friendly high performance pc.

svedijoje girdejau identiska situacija, bei nyderlanduose.

vienas draugas svedas vos ne vos susirinko sau pc. sake pagr monitoriai buna tik asus ir samsung prekyboje. jie neturi nei lg nei aoc labai daug-arba isvis neegzistuoja rinkoj.

itin populiarius brandus rasi, maziau populiariu nei kvapo skandinavijoje.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...