Peršokti į turinį

Patarkite


Woxer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 5 valandas(-ų), Woxer parašė:

Tai buvo patys Apple gavr bauda uz telefonu letinima kas update? O nera dar kazkokio pasirinkimo is huawei sony skelbimu

Lėtinami buvo tik tu kurių baterijos susidevėjo bet pačiam naudotojui apie tai nepranešus. Dabar jie savo strategiją jie yra pakeitė. O iš naudotų kažką geresnio sunkiai rasi tiesa sakant, o ir naują bent jau perkant gausi gražu, naują daiktą ir dar su garantija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-09-04 19:30, Woxer parašė:

O ka apie mi a2, nes dar brangesnis ar geriau? Baterija ant 1k mah silpnesne.

EDIT: dar Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) 200 eur

Nu Mi A2 būtų jau geriau, galingesnis, ir androidone. O Mi A2 Lite prastesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-09-04 19:30, Woxer parašė:

O ka apie mi a2, nes dar brangesnis ar geriau? Baterija ant 1k mah silpnesne.

EDIT: dar Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) 200 eur

nesiūlau žiūrėt į lite modelį siūlau xiaomi redmi 5 plus pats žadėjau pirkt pats turiu mi a1 geras variantas mi a2 tik jo šiek tiek patobulinimas

Tai siūlau mi a1 arba xiaomi redmi 5 plus

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Woxer parašė:

kaip dar honor 8x kaina ir spec same bet dizainas man geresnis

Esmėj yra ne dizainas , o telefono kokybė,performance aš pats tau siūlau dairytis į xiaomi pats turiu xiaomi mi a1 ir nesigailėjau kai nusipirkau iš pradžių galvojau eilinis kiniškas shit nieko geresnio nėra už samsung , bet klydau kai suskaldžiau savo tlf ir nusipirkau xiaomi kuris tiesiog pasaka mano rankose šiandien nebeįsivaizduoju geresnių telefonų , be jo :D Pats planuoju pirkti mi 8

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Esmėj yra ne dizainas , o telefono kokybė,performance aš pats tau siūlau dairytis į xiaomi pats turiu xiaomi mi a1 ir nesigailėjau kai nusipirkau iš pradžių galvojau eilinis kiniškas shit nieko geresnio nėra už samsung , bet klydau kai suskaldžiau savo tlf ir nusipirkau xiaomi kuris tiesiog pasaka mano rankose šiandien nebeįsivaizduoju geresnių telefonų , be jo :D Pats planuoju pirkti mi 8

xiaomi redmi 6 yra tragedija-mediatek chipseto telefonas ;/ kas parodo totalu low end'a. duotu 5000+mah baterija, ziureciau i telefona kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...