Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit žaidimų, gaukit forumo eurų


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ieškau žaidimų pasiūlymų, nebūtinai Steam platformai, gali būti uplay, origin, nesvarbu, svarbu tas, kad žaidimas mane sudomintų.
Viena problemėlė - esu labai išrankus žaidimams, ir mane labai sunku sudominti, yra labai, labai žaidimų kurie mane domina ir kuriuos noriu išbandyti.

Už kiekvieną man patikusį pasiūlymą gausit po 100FE (turiu 500, bet užteks per akis). Tuo pačiu, jeigu nesunku, prieš siūlydami užeikit į mano profilį ir pažiūrėkit ar to žaidimo neturiu ant savo accounto (Games > įrašot žaidimo pavadinimą į "Filter games").
Steam accountas: http://www.steamcommunity.com/id/cricius

Žaidimo žanrus galite siūlyti praktiškai visus.

Dėkui :taika:

Redaguota , nario ZOLY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Saguaro007 parašė:

Pabandyk pazaisti The Division , tikrai idomus bei kabliojantis zaidimas , patartina zaisti su draugu.

Iš kiek teko skaityti atsiliepimų apie žaidimą, žiūrėti pačio gameplay video, geros nuomonės nesusidariau apie jį, tai dėkui už pasiūlymą, bet ne.

1 minute prieš, bra parašė:

The walking dead visos dalys, bei michone. Tanki X. Battlerite. Crossout. Osu!

Walking Dead esu kaikurias dalis žaidęs, likusias žiūrėjęs visus playthrough per Youtube, o likusius žaidimus esu peržiūrinėjęs, tačiau, nei vienas nesudomino, Osu gal kažkiek, bet pasidaviau po 10min žaidimo :)
Dėkui už pasiūlymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, ZOLY parašė:

Iš kiek teko skaityti atsiliepimų apie žaidimą, žiūrėti pačio gameplay video, geros nuomonės nesusidariau apie jį, tai dėkui už pasiūlymą, bet ne.

Walking Dead esu kaikurias dalis žaidęs, likusias žiūrėjęs visus playthrough per Youtube, o likusius žaidimus esu peržiūrinėjęs, tačiau, nei vienas nesudomino, Osu gal kažkiek, bet pasidaviau po 10min žaidimo :)
Dėkui už pasiūlymus.

grindink osu , gana kabina :D o siaip nelabai isrankus , jei visi steame prazaisti taves :D bandei overwatch?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
45 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

grindink osu , gana kabina :D o siaip nelabai isrankus , jei visi steame prazaisti taves :D bandei overwatch?

Mano situacija yra šiek tiek kitokia, aš daug ką išbandęs, bet tas daug kas manęs niekad neužkabino ir tik nusipirkęs supratau, kad niekad jų nebežaisiu. :D
Kažkada buvo noras nusipirkti Overwatch, bet pats žaidimo principas, žanras nelabai patinka.

43 minutes prieš, Benka parašė:

Just caus'as nepatiko? matau turi bet vistiek

Nelabai patiko.

19 minutes prieš, ALFRED. parašė:

Yra tiek multiplayer tiek singleplayer, singleplayer misijas kai kurias gali vygdyt su draugais, kas mane užkabino, neatsibosta kad ir kiek žaidi, ir šiaip siūlyčiau išmėgint nors.

 

Turiu ant battle.net, bet deja, niekad neužkabino :P

Redaguota , nario ZOLY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai, pas tave tiek žaidimų, kad nežinau ką siūlyti išskirtinio. Iš savo sąrašo atradau du žaidimus kurių tu neturi savo steam sąraše: Battlerite, Brawlhalla.

No Man's sky irgi yra variantas, pačiam žaist neteko, bet berods girdėjau, kad dabar išleido ar išleidžia ar išleis didelius atnaujinimus, nes pradžioj buvo drama su šituo žaidimu.

Iš tokių lengvesnių žaidimų: Starbound? 

Kažkada gyvenime buvau Tomb Raider fanatikas, priminė komentaras viršuj. Pamenu, kad patiko visos dalys, ypač Legend, Underworld, Anniversary dalys. Nors jie ir yra dabar jau old-school žaidimai, bet visai fun pažaist būtų.

Redaguota , nario Shalltear Bloodfallen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siulau Grim Dawnhttps://store.steampowered.com/app/219990/Grim_Dawn/ ).

Pats nemazai prazadziau, gan daug yra customization ( skills, armor sets, crafting ), gali zaist single, coop, multiplayer. 

 

Redaguota , nario wOOw
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 18 valandas(-ų), Psycho parašė:
  • The evil within 2
  • life is strange
  • mortal kombat
  • watch dogs 2
  • sleeping dogs
  • tom clancy's rainbow six siege

Būtų dar zjbs jeigu skaityt mokėtum ir mažiau freepostintum kiekvienoj temoj.

2018-08-18 23:38, ALFRED. parašė:

Nėra daug ko pasiūlyt, pats realiai turi ieškot, arba nors pasakyt žanrą kuris tau patinka, šiaip gali GTA trilogija visą pereit, jeigu dar nesi to daręs

Kiekvieną GTA esu perėjęs.
Cituoju save:
Žaidimo žanrus galite siūlyti praktiškai visus.

2018-08-18 23:43, Benka parašė:

į savo library žiūrėdamas, dar galiu Tomb Raideri, Poly bridge toks fun loginis o daugiau jei kokie cs, pubg, cod, bf nepatinka tai reikia ieškotis offline žaidimų 

Tai turbūt dėl to ir kuriu temą, kad reik ieškot kažkokių žaidimų ir prašau pasiūlymų :)
Tomb Raider turiu, bandęs, Poly Bridge turiu, bandęs, CS turiu, bandęs, PUBG turiu, bandęs, BF turiu, bandęs, cod niekad nežaisiu kadangi cod.

2018-08-18 23:44, Shalltear Bloodfallen parašė:

Realiai, pas tave tiek žaidimų, kad nežinau ką siūlyti išskirtinio. Iš savo sąrašo atradau du žaidimus kurių tu neturi savo steam sąraše: Battlerite, Brawlhalla.

No Man's sky irgi yra variantas, pačiam žaist neteko, bet berods girdėjau, kad dabar išleido ar išleidžia ar išleis didelius atnaujinimus, nes pradžioj buvo drama su šituo žaidimu.

Iš tokių lengvesnių žaidimų: Starbound? 

Kažkada gyvenime buvau Tomb Raider fanatikas, priminė komentaras viršuj. Pamenu, kad patiko visos dalys, ypač Legend, Underworld, Anniversary dalys. Nors jie ir yra dabar jau old-school žaidimai, bet visai fun pažaist būtų.

Battlerite/Brawlhalla/Starbound neatrodo kaip žaidimai, kurie man patiktų.
No Man's Sky jau principo reikalas, devas tiek prisimelavęs nuo pat pradžios, kad gaila pinigus jam dovanot nors ir gerėja žaidimas. :) 
Tomb Raider žaidęs, bet nelabai sudomino irgi.
 

2018-08-19 06:40, wOOw parašė:

Siulau Grim Dawnhttps://store.steampowered.com/app/219990/Grim_Dawn/ ).

Pats nemazai prazadziau, gan daug yra customization ( skills, armor sets, crafting ), gali zaist single, coop, multiplayer. 

 

Hmmm, peržiūrėsiu šį žaidimą, gal visai ir sudomins :)

Redaguota , nario ZOLY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Dishonored 1 dalis. Man visai patiko, kai tik isleido prazaidziau ir paskui po keletos metu ant pc perzaidziau. Taip pat 2 dali galima megint(antros nezaides.) Resident evil 7. atgaiva po RE5 ir RE6. Far Cry 4 Neblogas. Alan Wake asmeniskai vienas is geresniu su nuostabiu soundtraku. P.S. prazvelgiau game lista tavo, bet gali buti , kad ka nors praleidau :D. Spintires laikui prastumt gal dar, bet ten jau visai nekas. :D Be to ir mane sunku sudomint, na gal ne be tas amzius, kad visoki S**a imtum ir zaistum :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...