Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki forumo nariai. Turiu tokį klausimą, žadu kurti projektą ir aš neapsisprendžiu kokiame mieste ar kaimelyje man tai daryti. San-fierro mano pradinis miestas kuriame pradėjau žaisti samp o visi kiti miestai nebuvo išbandyti nei karto, tame ir esmė kad rašau temą nes nežinau kuriame mieste patogiausiai pakurti projektą. Projektas bus išplėtojamas dideliais plotais tad manau pagal mane gal LS o gal LV? ką manote apie tai ką galėtumėt patarti kur pradėti kurti visą pradžia?

Redaguota , nario Ethno
Redaguotas temos pavadinimas

las_puerto_be_bg.png

1 minute prieš, Z0nic. parašė:

Geriausia yra nebekurti tų SA:MP serverių, eikit kažką naudingesnio nuveikti :D 

Kursiu projektą ne sau :) todėl kad turiu laisvus vienerius metus iki pilnametystės ir iki tol dar mėginu kažką sukurti naujo. Toliau viską parduosiu/atiduosiu :) tiesiog norisi kažką naujo sukurti o šjp nežadu metų metus sėdėti prie samp ir sėdėti ant tėvų sprando :D VISKAS APGALVOTĄ!!!!

las_puerto_be_bg.png

(redaguota)
4 minutes prieš, MistakaS parašė:

Kursiu projektą ne sau :) todėl kad turiu laisvus vienerius metus iki pilnametystės ir iki tol dar mėginu kažką sukurti naujo. Toliau viską parduosiu/atiduosiu :) tiesiog norisi kažką naujo sukurti o šjp nežadu metų metus sėdėti prie samp ir sėdėti ant tėvų sprando :D VISKAS APGALVOTĄ!!!!

Tu galvoji daug uždirbsi ir nebesedėsi "Tėvams ant sprando" ? :DDD Ne viskas tikrai apgalvota, permąstyk plačiau viską, išlaidos, galimas pelnas ir t.t. Galima sakyti, viską atgausi, įdedant tikrai daug investicijos (nebent pats moki koduoti), ir daug laiko.

Redaguota , nario Z0nic.

728x90.png

1 minute prieš, Z0nic. parašė:

Tu galvoji daug uždirbsi ir nebesedėsi "Tėvams ant sprando" ? :DDD Vaikeli, ne viskas tikrai apgalvota, permąstyk plačiau viską, išlaidos, galimas pelnas ir t.t. Galima sakyti, viską atgausi, įdedant tikrai daug investicijos (nebent pats moki koduoti), ir daug laiko.

Nu jeigu žmogus neturi ką veikt ir nori kažkuom užsiimti taip kodėl gi ne ? Jeigu nori tegul kuria. O šiaip jeigu nori plačių miestų tai rinkis LV, ls jau 2 ar 3 projektai yra, LV tik vienas. 

3 minutes prieš, Z0nic. parašė:

Tu galvoji daug uždirbsi ir nebesedėsi "Tėvams ant sprando" ? :DDD Ne viskas tikrai apgalvota, permąstyk plačiau viską, išlaidos, galimas pelnas ir t.t. Galima sakyti, viską atgausi, įdedant tikrai daug investicijos (nebent pats moki koduoti), ir daug laiko.

Pats viską mokų su sampu tame ir esmė išlaidų nereikės. Kitas dalykas turiu darbą esu emigrantas ir laiko daug :) 

las_puerto_be_bg.png

Dabar, Credo parašė:

Nu jeigu žmogus neturi ką veikt ir nori kažkuom užsiimti taip kodėl gi ne ? Jeigu nori tegul kuria. O šiaip jeigu nori plačių miestų tai rinkis LV, ls jau 2 ar 3 projektai yra, LV tik vienas. 

Na taip, bet pinigus galėtų geriau teisėm va pasitaupyti, negu išmestų į balą, ar kažkam, geresniam kompiuteriui :D Tegul kuria tuos serverius, niekas jiems neuždraus, sėkmės darant tik galiu palinkėti !

728x90.png

4 minutes prieš, Z0nic. parašė:

Na taip, bet pinigus galėtų geriau teisėm va pasitaupyti, negu išmestų į balą, ar kažkam, geresniam kompiuteriui :D Tegul kuria tuos serverius, niekas jiems neuždraus, sėkmės darant tik galiu palinkėti !

:) Uždirbu pakankamai  kam taupyt pinigus jei netaupydamas daug turiu :)  Dėkui už palinkėjimą.

las_puerto_be_bg.png

LS? Taip, kodėl todėl, kad būtų labai geras projektas vien iš mappu nepakrovimo, didelis miestas labai daug sistemų galima pridaryti, gaujų sistemomis labai daug galima vien žmonės, dabar eina dėl gaujų į serverius daugiau. AŠ siūlyčiau tau daryti, los santos miestą vien dėl tokiu atvejų. (mapp darbų apkrovimo nėra, gaujų miestas).

nRPG?

Man asmeniškai teko žaisti projektus visuose miestuose, ir labiausiai patiko san fierro. Jeigu unikalių įdėjų labai nenaudosi serveryje, galime spėti jog šimtais žaidėjų nepritrauksi, todėl esant mažam žaidėjų skaičiui San Fierro bus kaip tik. Reikia turėti omenį, jog su 30 žaidėjų LS/LV nelabai kažką nuveiksi (Dogberry žlugimas kaip pavyzdys), todėl, gražius mapp darbus turint San Fierro yra labai gerai. Ar geriau rinktis didelį plotą kaip LV/LS ir kurti milžiniškus pastatus su mažai detalių, ar geriau kurti kažką SF ir kreipti dėmesį į daugiau detalių? Tiek iš mappinimo pusės, scriptinimui San Fierro irgi yra gerai, daug pastatų, daug visko, tereikia vaizduotės. Kaip kažkas seniau minėjo - galima daryti darbus ir kituose miestuose padidėjus žaidėjų skaičiui.

13 minutes prieš, Džemal. parašė:

Kaip tu gali kurti projektą nesusipažinęs nei su vienu miestu apart San-Fierro?

Taigis kas čia sunkaus per miestą prasižvelgti kur ką statyti ir kur kokios ribos. Čia pagrindą sudaro išvaizdą o nežinodamas vietų kur ką daryti kaip tik geriau kadangi pagal save darau ir visai kitaip atrodytų negu dbr visi LS serveriai beveik turi tas pačias vietas kaip PD, Medikus , Fūristus..

las_puerto_be_bg.png

Guest heatzy
prieš 2 valandas(-ų), Z0nic. parašė:

Na taip, bet pinigus galėtų geriau teisėm va pasitaupyti, negu išmestų į balą, ar kažkam, geresniam kompiuteriui :D Tegul kuria tuos serverius, niekas jiems neuždraus, sėkmės darant tik galiu palinkėti !

Koks tau pisalas kur žmogus leis pinigus? Nelysk į svetimo piniginę. O šiaip, pats papraščiausias ir įdomiausias miestas yra Los Santos :) 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...