Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
58 minutes prieš, Speicas parašė:

O nesuprantu, kodėl nenaudojamas Angel-Pine miestelis, kuris yra neišnaudotas, ir nei vieno projekto su juo nematyt. Ne vien Angel-Pine gali daryti, prijungti ir San-Fierro ar tapatį Blue-Berry kaimelį. Jeigu domina, yra pagrindas - realVillages.lt modifikacija. Joje pradėta daryti, Blue Berry ir Angel Pine kaimelių mišinys.

Modifikacija yra pradėta kurti nuo 0 tad kol nepradėjau dėti mapp ar kurti bazių ir pnš todėl klausiu kadangi prieš kuriant modifikacija nuo new lapo tad reikia sukurti pagrindines sistemas saugojimus ir t.t kas supras tie zjbs :) tad jei jau pradedu tai pradedu nuo NEW.PWN :) 

Redaguota , nario MistakaS
Pataisiau klaidą

las_puerto_be_bg.png

29 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

nei kurk nei ką ;) jei vistiek nedašyla kad čia nieko nebesukursi pakurk sf trash gm ir dalink drk kol hostas baigsis. Jau prasmės tokį žaidimą nebėra lošt , tuolabiau projektus kurt. prie teorijos prisėsk geriau , ir ant 18 teises turėsi geriau jau

:D Man sa-mp kolkas netrukdo gyventi. Kadangi po darbo lieka apie 4-5 val laisvo laiko tad neturėdamas ką veikti kursiu projektą. Man kad ir prasmės nėra bet vistiek norisi kažką pakurti. Teises spėsiu išsilaikyti :) 

las_puerto_be_bg.png

prieš 4 valandas(-ų), MistakaS parašė:

:D Man sa-mp kolkas netrukdo gyventi. Kadangi po darbo lieka apie 4-5 val laisvo laiko tad neturėdamas ką veikti kursiu projektą. Man kad ir prasmės nėra bet vistiek norisi kažką pakurti. Teises spėsiu išsilaikyti :) 

pakurti :D ir kame malonumas gali but? moket pinigus kad galetum suda malt ? nors tai tavo pasirinkimas bet manau jis gana kvailas.

Dabar, Reklameris5 parašė:

pakurti :D ir kame malonumas gali but? moket pinigus kad galetum suda malt ? nors tai tavo pasirinkimas bet manau jis gana kvailas.

Man negaila € net galėčiau ir kokiam projektui paaukoti aišku ne centais o normaliom kupiūrom  o šjp man nepatinka kaip skaičiuoja mano pinigus kiti ir valdo už manę :) 

las_puerto_be_bg.png

(redaguota)

Nesvarbu kokiam mieste, kaimelyje bus visas veiksmas. Svarbu, kad atėjus į serverį būtų ką veikti ir tai būtų įdomu daryti, o ne kelt minutes ir t.t... Visi dabartiniai naujai besikuriantys serveriai su savo niekur nematytom sistemom greitai užsidaro, nes jų unikalumas pasibaigia ties PD darbu. Prieš kuriant reikia mąstyti kaip paprastam žaidėjui, galvoti kas sudomintu tave patį žaisti naujame serveryje, o ne pasilikti sename kuriame jau viską turi. Su labai stipriu gamemod'u nesvarbi yra žemėlapio vietovė kur vyks visas veiksmas, tačiau tokio gamemod'o, kad pavyzdžiui iš kokio sarg'o, lmg'o ir kt. didžiųjų projektų pradėtų bėgti į tavo serverį paprastam lietuviui nesukūrus, nebent į tai finansuot nemažus pinigus. Sėkmės jeigu tikrai bandysi tai daryti.

Redaguota , nario Kaxa
2 minutes prieš, Kaxa parašė:

Nesvarbu kokiam mieste, kaimelyje bus visas veiksmas. Svarbu, kad atėjus į serverį būtų ką veikti ir tai būtų įdomu daryti, o ne kelt minutes ir t.t... Visi dabartiniai naujai besikuriantys serveriai su savo niekur nematytom sistemom greitai užsidaro, nes jų unikalumas pasibaigia ties PD darbu. Prieš kuriant reikia mąstyti kaip paprastam žaidėjui, galvoti kas sudomintu tave patį žaisti naujame serveryje, o ne pasilikti sename kuriame jau viską turi. Su labai stipriu gamemod'u nesvarbi yra žemėlapio vietovė kur vyks visas veiksmas, tačiau tokio gamemod'o, kad pavyzdžiui iš kokio sarg'o, lmg'o ir kt. didžiųjų projektų pradėtų bėgti į tavo serverį paprastam lietuviui nesukūrus, nebent į tai finansuot nemažus pinigus. Sėkmės jeigu tikrai bandysi tai daryti.

Dėkui už patarimą :) 

las_puerto_be_bg.png

Dabar tiksliai neįvardinsiu vietovės pavadinimo, bet turbūt pats unikaliausias ir kažkuo išsiskiriantis projektas būtų aplink taip vadinamą "Everestą", į kurį įeina Angel-Pine ir kiti miesteliai. Manyčiau juos būtų galima stipriai išnaudoti, o ir pati modifikacija iškarto atrodytų unikaliau, žaidėjams būtų įdomiau žaisti. Taip pat būtų galima paimti dalį Los Santos miesto, kuriame būtų galima nusipirkti butus ir vilas, šiek tiek teritorijos išnaudoti nusikalstamai veiklai, kad nesimaišytų kaimeliuose, o patį paplūdimį palikti renginiams ar kitai veiklai. Dalį SanFierro miesto būtų galima išnaudoti brangesnių mašinų salonams, kurių būtų ne vienas ir žinoma keliomis kitomis idėjomis. Blue Berry miestelį taip pat būtų galima priskirti ir prigalvoti kažkokių tai idėjų.

Nepamirštant to, būtų šaunu išvysti darbą - pasienio užkarda. Tai viena iš teisėsaugos sričių, kurios pagrindinis tikslas būtų prižiūrėti, kad nebūtų gabenama kontrabanda, prižiūrėti kelius į kitus miestus. Pasienio užkarda turėtų šiek tiek geresnes transporto priemonės nei įprasti kaimelių šerifai/policijos departamentas, kuriomis būtų galima naudotis ne tik keliais, bet ir vandens telkiniais, dangum. Žinoma, be šitų pareigų jie atliktu ir įprastą policijos darbą. 

HvUkUhu.gif

// Naujas Counter-Strike 1.6 projektas NUKE.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...