Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Royal-Life.LT - Nepabandęs, nesužinosi!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

e7c6cf5e3396fee6df88a36d28314e52452.png

 

 

  •  Royal-Life.LT – Visų pirmą norėčiau pradėti nuo to jog daugelis turbūt dabar juoksis ir bandys pasišaipyti, kadangi projektą kuriu eilinį kartą, tačiau turiu tam pasiaiškinimą. Paskutinis projektas man labiausiai nenusisekė, kadangi sugalvojau kurti prieš pat vasarą ir supratau jog tikrai nieko nebus. Bet dabar esu nusiteikęs šimtu procentu, tai ką pradėjau, tai ir užbaigti, aš negaliu nuleisti rankų kai tikslo neįvykdžiau, negaliu visko tiesiog mesti. Nepabandęs dar kartą, nesužinosi.

 

#projektotikslai

 

  • Tikslas šiuo metu manau vienas, viską atlikti kruopščiai bei tvarkingai, kadangi visą laiką per skubėdavau, o dabar iškarto atidariau forumą, viską palikau iš seniau, visų pirmą noriu išklausyti žaidėjų nuomones bei pasiūlymus ir viską daryti po truputį, išrinkti puikų kolektyvą kuri sutartu ne tik vienas su kitu, tačiau ir su visais žaidėjais, būtų kantrūs bei draugiški. Kuo mes jumis nustebinsime? Ne, ne unikalumu.. ne įspūdingomis sistemomis, ne įspūdingais MAP darbais.. o tiesiog paprastumu, maloniu bendravimu, žaidėjų supratimu. Nes viskas slypi paprastume.

 

#vienužingsiupriekyje

  • Pradžia yra, forumas šiuo metu atrakintas ir maloniai galime bendrauti vieni su kitais, išsakyti savo nuomones kurias būtinai išklausysiu. Tačiau dar ieškau vieno komandos nario, kuris būtų taip pat draugiškas, santūrus žmogus,nepasikėlęs bei mokėtu bendrauti su visais žaidėjais, juos visus išklausyti. Kitas žingsnis - sutvarkyti forumą, surinkti būrį žaidėjų, išrinkti komandos narius bei komplektuoti visą komandą.

 

#informacijos

 

Mūsų tinklalapis - royal-life.lt

Dėl daugiau informacijos kreiptis skype žinute - andrius4803

Visą kitą informacija rasite forume, sekite naujienas, šioje temoje viskas bus pildoma su laiku, kaip ir minėjau niekur skubėti nesiruošiu.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Sveiki. Noriu pranešti jog Royal-Life.LT projektas vėl sugrįžta į jūsų ekranus!
Projektas buvo uždarytas rugpjūčio mėnesį, kadangi patekau į avariją su motociklu, ligoninėje pragulėjau savaitę, ilgai užtruko visa rebilitacija, kol vėl galėjau atsistoti ant kojų, daug pasėkmių iki šiol tebėra, gaila kad viskas šitaip susiklostė, tačiau aš dabar jums noriu pranešti gerą naujieną, sugrįžtu! 


Forumo startas sekmadienį 19:00 valandą vakaro!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Andrius_Side69 parašė:

Sveiki. Noriu pranešti jog Royal-Life.LT projektas vėl sugrįžta į jūsų ekranus!
Projektas buvo uždarytas rugpjūčio mėnesį, kadangi patekau į avariją su motociklu, ligoninėje pragulėjau savaitę, ilgai užtruko visa rebilitacija, kol vėl galėjau atsistoti ant kojų, daug pasėkmių iki šiol tebėra, gaila kad viskas šitaip susiklostė, tačiau aš dabar jums noriu pranešti gerą naujieną, sugrįžtu! 


Forumo startas sekmadienį 19:00 valandą vakaro!

Nieko nesakau, aš irgi esu turėjas kelis nenusisekusius projektus. Bet tu tikriausiai esi rekordininkas Lietuvoje su šiuo projektu 

Redaguota , nario Šarūnas V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ką galiu pasakyt, man šis projektas visada patiko, kad ir koks būtų, nes man šiame projekte labai patiko turėjau žmonių heiterių, buvo projektas iš rimtesnių, o ne taip ramus serveris su pilną vaikų. Daug kam klausimas kodėl patiko, kad heiterių turiu? :D man tai smagu juos panervint ir pakariaut nors tokia veikla, bet sėkmės startuot ir tikėkimės pasikeitiai į gerą Andriau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...