Rolex

Rankos prakaituoja vairuojant:D

Recommended Posts

Nu man daznai delnai prakaituoja, bet kai vairuoju,tai vairas slapias lieka ir tai uzpisa, ir kartais geda nuo zmoniu (wtf) :D tai kaip jus susitvarkot su tai? Kiek skaiciau tai yra "driving gloves" nu bet vasara hujne gausis toks jausmas?:D

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

1 minute prie┼í, popilas para┼í─Ś:

labai isitempes gal?:D

nu, kad ne :D vaziuoju miegodamas :D 

12 minutes prie┼í, Waltrew para┼í─Ś:

Dar taip ─»manoma pasirodo :D, valyk rankas ─» koki─ů ┼íluost─Ö ar dar k─ů nors┬á

nu tai rankas patrinu i kelnes, ar maike, tas nepadeda:D

Kur nor─Śt, kad neprakaituot┼│ kai tiek kaitina ir dar ypa─Ź laikant vairai kur vyksta i┼ítisas trinimas ar koks nors veiksmas.

24 minutes prie┼í, popilas para┼í─Ś:

pas mane ne rankos o pazastys ir daryk ka nori ziema ar vasara o svoris 90 ugis 184:D

Laikas k┼źditis !

bandyk vairuot viena ranka.. ir apskritai ne┼żinau kaip tu j─» laikai kad tau prakaituoja delnai..

man irgi prakaituoja visi galai ir rankos kai be teisiu vaziuodamas pamatai mentus ir dar ypac jeigu prie ju traffice reikia atsistot .. o jeigu dar is galo stovi tai ne tik prakaituoja jau... 

2018-08-10 18:55, bra para┼í─Ś:

Laikas k┼źditis !

Svoris gal ir biski didokas, bet esme kad as kaip 75kg sveriau viskas tas pats buvo :),, ziema ar vasara bega:D,,

Statutines pareigos tai isivaizduok ko nedarau:D

jei ant vienos transporto priemon─Śs ─Źia taip tai pam─Śgink vair─ů normaliai i┼ísivalyt ir dezinfekuot :) ai┼íku dar ir nuo pa─Źio vairo priklauso jei ten jis plastamasinis tai kur neprakaituos :D tarkim man ant audin─Śs a6 99m prakaituoja irgi galiu pasakyt delnas, o ant 7 golfo joki┼│ problem┼│

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.