Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar "nepasprogsiu" su veipuku?


Legenda27

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2094 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, draugai, vaikai, suaugę,

Turiu gan įdomų klausimą. Turiu IJust S starter kitą nusipirkęs. Tačiau yra toks dalykas kad tankas ant baterkės neužsisuka tai kadangi aš nežinojau ką daryti paėmiau gabalėlį poperiaus (ne šikpoperio) ir įkišau tarp thredo ir pin'o. Viskas užsisuka gerai, gražiai baisiai netgi. Bet pakilo klausimas ar nepasprogsiu? Manau as long tas poperiukas kazkaip natsidurs tarp connectorių tų viskas bus gerai. Taip jau garinu 2mėn. ir kolkas dar gyvas, bet gyvenu baimėje, ir visada esu pasiruošęs atitraukti vape nuo veido (šjp jokauju čia mano buvęs veipas dabar Smok x8 turiu, bet su poperiuku as pats garinau ir dabar kitam žmogui daviau tj vistiek įdomu)

zestaw-eleaf-ijust-s-starter-kit-.jpg.c75c4bfff8ec35325c9a69dc7d5e1cba.jpg

Ačiū už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

Kad čia rodos troll postas :D Kaip tu gali sprogt? blogiausiu atvėju ( jei įdėsi tarkim metaliuka ) tau shortins , bet modas tiesiog nekaitins 

Ne troll, čia tikrai šneku. Aš irgi beveik 99.9 proc. garantuotas kad nesusprogsiu, nes irgi tapati galvoju kad tik su metaliuku sushortintu. Bet paklausineti ir diskusija užvesti vistiek įdomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2094 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...