Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kiek galima tiketis uz toki kompiuteri?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2095 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

33 minutes prieš, Vartotoja5 parašė:

Intel i5-3450S 2.80 GHz
16gb RAM
GTX 1050TI 4GB
60gb SSD
500gb HDD
DVD Drive
Case'as gan senas ir sunkus bet su plastmasiniu permatomu sonu

7

 

21 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Hmh duočiau gal 180eur nedaugiau senas gan pc visą pc gelbėja gpu ir tiek.

Sakyčiau daugiau vertas negu 180€, klausimas ant kiek senas tas kompas, ar jo dalys jau senos.

 

Mano dėžė sena, pats kompineris atnaujintas. :)

 

Redaguota , nario Rugsėjo♥Mergaitė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Vartotoja5 parašė:

Namanau  kas supranta apie kompiuterius tai zinos kurios dalys senos, o kurios ne.

Tame ir esmė :D Kad dalys naujos vien GTX 1050TI 4GB GDDR5  :D Kainuoja oho tam E3ikaZ +- 12 metų tai. :D Nematęs dar kompiuterio žmogus.

 

Redaguota , nario Rugsėjo♥Mergaitė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, aSince parašė:

nu intelis tai belekai senas :D, gtx tas faktorius dėl ko dar būtų galima už jį gaut ~250 nedaugiau.

sandy bridge / ivy bridge geriausias tikriausiai socketas siuo metu. Proca pasikeist centai kainuoja. O šiaip jis kazkur r3 1200 performance speju tai nera toks blogas :bebe:

 

Ziurek skelbiu.lt ir bandyk pats orentuotis. uz pakankamai panasia sistema kiti praso ir po 350€. 

 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/cooler-master-kompiuteris-zaidimam-35865703.html

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/pc-i5-4460-35576861.html

panasiausi variantai i tavo performance atzvilgiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

sandy bridge / ivy bridge geriausias tikriausiai socketas siuo metu. Proca pasikeist centai kainuoja. O šiaip jis kazkur r3 1200 performance speju tai nera toks blogas :bebe:

 

Ziurek skelbiu.lt ir bandyk pats orentuotis. uz pakankamai panasia sistema kiti praso ir po 350€. 

 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/cooler-master-kompiuteris-zaidimam-35865703.html

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/pc-i5-4460-35576861.html

panasiausi variantai i tavo performance atzvilgiu

na aš ir nesakiau jog šis buildas yra "blogas" šitas socke'tas taip peekina gan fine performance ir tikriausiai galima gaut ir daugiau jai tenkina žmogų šis buildas, kadangi šiuo metu jis galbūt ir atitinka daugumos reikalavimų ir priklauso ką tu nori išgauti iš savo dėžutės, kadangi jau paėmus tą tavo 350€ gali jau susikonstruoti sau jau ir į ateitį pranašesnį aparatą į ką šeip daugelis šiuo metu ir žiūri, todėl ir nemanau jog kažkas duos tiek ir kaip tu sakai "prašo" maždaug +/- tiek nemanau, kad jie ir gaus tiek, atsižvelgiant jog kompiuteris nebus naujas ir logika su kaina šiek tiek prasilenke sakyčiau ir manau tikrai gali rasti už tiek geresnį variantą, o už ~400 ir žymiai pranašesnį, kadangi ant to pačio 1050 1080p jau daug kur strugglins jis,nekalbant apie future gaming, tačiau kaip budget gamers atm yra gan fine option'as ir ant 720p jis dar tempe high settings žaidimus, vistiek  Gtx 1060 3gb savo performencu lenkia tapatį 1050 kuris performins tikrai geriau ateitį, o kaina  netokia jau ir skirtinga, na labai aš jau ir nenusimanau apie tuos kompiuterius tad sakau tik savo orentacinę kainą kiek aš pats už jį duočiau, kadangi tikrai gaila būtų mokėt daugiau nei 300 už jį bentjau man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, aSince parašė:

na aš ir nesakiau jog šis buildas yra "blogas" šitas socke'tas taip peekina gan fine performance ir tikriausiai galima gaut ir daugiau jai tenkina žmogų šis buildas, kadangi šiuo metu jis galbūt ir atitinka daugumos reikalavimų ir priklauso ką tu nori išgauti iš savo dėžutės, kadangi jau paėmus tą tavo 350€ gali jau susikonstruoti sau jau ir į ateitį pranašesnį aparatą į ką šeip daugelis šiuo metu ir žiūri, todėl ir nemanau jog kažkas duos tiek ir kaip tu sakai "prašo" maždaug +/- tiek nemanau, kad jie ir gaus tiek, atsižvelgiant jog kompiuteris nebus naujas ir logika su kaina šiek tiek prasilenke sakyčiau ir manau tikrai gali rasti už tiek geresnį variantą, o už ~400 ir žymiai pranašesnį, kadangi ant to pačio 1050 1080p jau daug kur strugglins jis,nekalbant apie future gaming, tačiau kaip budget gamers atm yra gan fine option'as ir ant 720p jis dar tempe high settings žaidimus, vistiek  Gtx 1060 3gb savo performencu lenkia tapatį 1050 kuris performins tikrai geriau ateitį, o kaina  netokia jau ir skirtinga, na labai aš jau ir nenusimanau apie tuos kompiuterius tad sakau tik savo orentacinę kainą kiek aš pats už jį duočiau, kadangi tikrai gaila būtų mokėt daugiau nei 300 už jį bentjau man.

koks skirtumas. nemanau kad ateitį ar taip , ar taip zaidimai normaliai naudos daugiau negu 4 branduolius. seip mazdaug supratau ka nori pasakyt bet manau kad gtx 1050ti nera bloga korta. pas pati dabar gtx 750ti stovi, su 768p monu gerai sueina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2095 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...