Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tiems, kuriem atsibodo mc.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2092 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

38 minutes prieš, gokusama parašė:

gokusama

žinau, kad yra tokių kurie jau nežaidžia mc, tai gal kas turit mc legalą atiduot su visa prieiga? :D noriu for fun su draugais pažaist :D

Na pats minecraft'ą kapoju :D mačiau jog vgames.lt(nereklama) pardavinėja už kelis eur email neleidžia tik keist ir accountai.lt(nereklama) turi mc legalus už mažą kainą ir rašo jog email leidžia keist tai nžn nesu pirkes ten , bet patirtį su vgames turiu. Pirkau legalią paskyrą pirmą buvo blokuota antra viskas ok poto nusipirko draugai tai po kelių savaičių nebeina jiems prie paskyros prisijungt. Džiaugiuos jog dar legalą turiu :D kitą kart pirkčiau jaučiu accounts.lt arba accountai.lt.

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Na pats minecraft'ą kapoju :D mačiau jog vgames.lt(nereklama) pardavinėja už kelis eur email neleidžia tik keist ir accountai.lt(nereklama) turi mc legalus už mažą kainą ir rašo jog email leidžia keist tai nžn nesu pirkes ten , bet patirtį su vgames turiu. Pirkau legalią paskyrą pirmą buvo blokuota antra viskas ok poto nusipirko draugai tai po kelių savaičių nebeina jiems prie paskyros prisijungt. Džiaugiuos jog dar legalą turiu :D kitą kart pirkčiau jaučiu accounts.lt arba accountai.lt.

Taip, aš irgi mačiau, kad ten yra, bet tie accountai kur negalima keisti emailo, yra nupirkti iš užsienietiškų site už 80ct už vieną legalą, taip jie daros profitą. Jie būna užblokuoti tokiuose serveriuose kaip hypixel, mineplex, o man būtent tokio nereikia. Aš turiu daug legalų su visa prieiga, nick keitimu, skin keitimu, bet emailu ne, taip pat neina prisijungt į hypixel serverį, nes banned permamently. O accountai.lt mačiau brangiai pardavinėja. 

39 minutes prieš, nloading parašė:

best game ever, žaidžiau prieš 10 metų paskutinį kartą

@nloading tai jeigu turi legalą, gal galėtum atiduot ? :D su draugais norim for fun pažaist, vienintelis aš neturiu legalo , kuriame eitų į hypixel ( aišku jeigu turi, negali tai nieko tokio, ką jau padarysi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, gokusama parašė:

Taip, aš irgi mačiau, kad ten yra, bet tie accountai kur negalima keisti emailo, yra nupirkti iš užsienietiškų site už 80ct už vieną legalą, taip jie daros profitą. Jie būna užblokuoti tokiuose serveriuose kaip hypixel, mineplex, o man būtent tokio nereikia. Aš turiu daug legalų su visa prieiga, nick keitimu, skin keitimu, bet emailu ne, taip pat neina prisijungt į hypixel serverį, nes banned permamently. O accountai.lt mačiau brangiai pardavinėja. 

@nloading tai jeigu turi legalą, gal galėtum atiduot ? :D su draugais norim for fun pažaist, vienintelis aš neturiu legalo , kuriame eitų į hypixel ( aišku jeigu turi, negali tai nieko tokio, ką jau padarysi :D

http://accountai.lt/kita/37-minecraft-paskyra.html

4eur daug jeigu gali pasikeist viską :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, darrel. parašė:

O ar taip sunku nueit kur nors žolė nupjauti ar šiaip ką nors gero padaryti ir užsidirbti tuos kelis eurus? Ne tokie brangus tie Minecraft acc dabar...

Turiu aš pinigų, tik, kam leisti veltui, jeigu "gal" kažkas gali padovanot? Nusipirksiu rytoj jeigu nebus gerų žmonių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2092 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...