Peršokti į turinį

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Nkg.lt | Startas 2018-08-31 Valanda 19:00


Recommended Posts

3861b160d60b95361dd947b5ac46bdcd379.png

SERVERIO ADMINISTRACIJA !

Dovydas [ DOVYDAS_REMBO ] - Projekto pagrindinis administratorius.Atsakingas už serverio paslaugas,paskyrų gražinimą,serverio scriptinimu.

Linas [ Grant_Power ] Serverio pagrindinis administratorius.Atsakingas už serverio mappinim'ą.

Kajus [ John_Willey ] - Serverio G.Moderatorius.Atsakingas už serverio atrankas,emigracija,atsiblokavimą,papeikimus,pagyrimus.

Rolandas [ Jack_Awfhul ] - Serverio Moderatorius.Atsakingas už konkursus,pagalbą forume,prisistatymus.
_______________________________________________________________________________________

Serverio informacija

Svetainės informacija – www.NKG.LT (On)
Serverio informacija – samp.nkg.LT (
LOCK)
TeamSpeak informacija – ts.nkg.LT (
On)
_______________________________________________________________________________________

Plačiau apie projektą!

Sveikas(-a) šiandien ta diena kaip norime jums pristatyti naująjį projektą kurio pavadinimas yra NKG.LT taigi apie šį projektą norėtumėme jums šiokią tokią dalį ir papasakoti. Viskas prasidėjo maždaug prieš vieną mėnesį, kaip Dovydas nusprendė įkūrti projektą kuriam jie vadovaus, taip atsitiko jog jie nusprendė atidaryt projektą. Per tą mėnesį jie daug ką sugalvojo, nusprendė padaryti tikrai gerą SA-MP serverį kuriame žaist bus linksma ir malonu. Taip atsitiko jog projekto pavadinimas tapo NKG.LT ir pradėjo vystytis. Taigi norite sužinoti kur vyks visa veikla? Taigi visa veikla vyks RedCountry kaimeliuose kas yra labai gerai, tai tas jog serverio savininkai turi daug idėjų kurias planuoja įvykdyti ir padaryti projektą vienu iš geresnių projektų Lietuvoje, jie turi užsibrėžę tikslą jų tikslas yra labai paprastas NEPASIDUOTI, jie niekados nepasiduos nors ir jų projekte žais 5 žaidėjai. NKG.LT projekto tikslas yra paprastas t.y sudominti ir pritraukti žaidėjus į savo bendruominės ratą, suburti draugišką bei vieningą projekto bendruomenę. Projektas niekuomet nesiskelbs kaip unikalus, nes kiekvienas tokio tipo projektas yra kažkuo panašus bei tuo pačiu skirtingas, šis projektas skelbsis tik tada kaip suburs gerą ir draugišką serverio bendruominę. Projektas yra kuriamas del žaidėjų ir pačių savininkų laisvalaikio, malonumo. Projekto savininkai pasižadėjo sau, kad projekto neapleis ir jį tobulins. Prakalbus apie serverį, galime teigti jog serveris nekeis savo modifikacijos, ji yra itin paprasta, bet nenuobodi, visas veiksmas vyks RedCountry teritorijoje. Toks pasirinkimas priimtas del to, nes abiejų savininkų nuomone, jie yra gyvesni ir juose labiau verda žaidėjų gyvenimas. Žaidėjai neužsistovi vienoje vietoje, neužsibūna vienam mieste, nesvarbu ar jis bus didelis ar jis bus mažas, o visgi kaimeliai yra pats tas, serverio žaidėjai galės keliauti iš vieno kaimelio į kitą su tam tikru tikslu, kas mus kaip serverio savininkus tikrai žavi ir pastumi priimti būtent tokį pasirinkimą.

_______________________________________________________________________________________

TAI SERVERIS, KURIS NEPAKEIS NIEKO KITO.

TAI SERVERIS, KURIS PRIVERS ĮSIJAUSTI Į SERVERIO ŽAIDĖJO KAILĮ.

TAI SERVERIS, KURIS NENORI LAUŽYTI JOKIŲ SA-MP STANDARTŲ, NES JĮ TENKINA TAI KAS YRA SUKURTA.

TAI SERVERIS, KURIS SIEKIA PAPRASTUMU APŽAVĖTI KIEKVIENĄ SERVERIO ŽAIDĖJĄ.

_______________________________________________________________________________________

#Žvėjybos sistema

Ši sistema yra unikali tuo, kad ir gan didelė tikimybė pagauti žuvį spaudinėjant ‘‘Space“ mygtuką. Gaudydamas žuvis tu keliesi savo lygi ir kuom aukštesnis tavo lygis tuom sunkesnes ir didesnes žuvis tu pagauni ir atomatiškai jas pardavus turguje, gauni didesnį užmokiestį.

_______________________________________________________________________________________

#Vairavimo mokykla

Vairavimo mokykla jūs joje galėsite išsilaikyti 3 tipų teises : LENGVOSIOS TRANSPORTO PRIEMONĖS, SUNKIOSIOS TRANSPORTO PRIEMONĖS, bei MOTOCIKLO PRIEMONĖS. Prieš pradedant laikyti vairavimo testą jums reikės nuvykti į serverio „Regitros“ pastatą, kurį galite rasti parašius ( /Navigacija >> SVARBIOS VIETOS >> VAIRAVIMO MOKYKLĄ ). Nuvykę į „Regitros“ pastatą ten išsilaikote teorijos egzaminą, klausimai kurie jums yra pateikiami ir vykstate vykdyti vairavimo. Vairavimo egzaminą jūs laikysite kitame pasaulyje kuriame jums niekas netrukdys ir bus lengviau išsilaikyti vairavimo egzaminą.

_______________________________________________________________________________________

#Gaujų sistema

bus gaujos, kurias galės kurti žaidėjai patys tik nuo tam tikros piniginės sumos ir xp kiekio. Gaujas žaidėjai užregistruos forume ir jei gaujų prižiūrėtojas patvirtins gaują ji taps oficiali. Bus žinoma ir gaujų zonos, kuriose gaujos kovos tarpusavyje už kiekvieną užgrobiamą zoną, gauja gaus piniginę sumą. Ir, jeigu ta zoną gauja sugebės išlaikyti parą gaus dar papildomą bonusą.

_______________________________________________________________________________________

#Namų sistema

unikali tuom, kad žaidėjai galės išsirinkti bet kokį namą, nesvarbu kur, ar San Fierro mieste, ar Los Santos ar Las Venturas ar Kaimeliuose. Ir ten bus Jums pasiūlyta suma to namo. Namų kainas siūlys Nekilnojamo turto agentai (darbas). Tad mieste pick‘upų nebus, juos galėsite patys užsisakyti.

_______________________________________________________________________________________
#Serverio direktoriai

Serverio direktoriumi galėsite tapti paprastu būdu t.y per anketas kurias pildysite forume ( ) tapus direktoriumi jūs galėsite pradėti valdyti visą savo darbą, kūrti savo darbui rangus ir pasinerti į tikro vadovo kailį. Direktorius turės daug patogių funkcijų, taip pat visus veiksmus galėsite atlikti su atsijungusiais serverio žaidėjais kas yra tikrai nuostabu, ir nekils didelių bėdų norint tvarkyti savo darbo, darbuotojus. Iš viso direktorių serveryje bus 9. Kaikurie, labiausiai išvystyti darbai NKG.LT projekte bus aprašyti žemiau.

_______________________________________________________________________________________

#Policijos departamentas

Nori įsijausti į tikro teisėsaugininko kailį? Tad tau yra galimybė juo tapti, tau tiesiog reikia sulaukti atrankos ŽAIDIME arba FORUME. Jeigu tu užpildysi anketą FORUME tada turėsi laukti kol POLICIJOS DEPARTAMENTO direktorius ar pavaduotojas parašys atrankos analizę ir pažiūrėti ar patekai, jeigu tu dalyvauji ŽAIDIMO atrankoje tada turi laukti kol tave apklaus ŽAIDIME arba TEAMSPEAK PROGRAMOJE. Policijos Departamento darbuotojai turi savo nuosavas komandas kurias galės pamatyti kiekvienas šio darbo darbuotojas su komanda /darbas, jas galėsite naudoti tik prireikus bėdai, jeigu jūs jas naudosite bereikšmiams dalykams jūs galiet atsidurti NEPAGEIDAUJAMŲ ASMENŲ SĄRAŠE. Šis darbas kaip ir visi žinome privalo saugoti Red Country kaimelius nuo nusikalstamos veiklos t.y jie turi trukdyti gaujoms kelti chaosą kaimeliuose, gaudyti nusikaltėlius kurie turi įtarimo lygį ir atgrobinėti pastatus kas yra priimtina teisėsaugai. Kiekvienas darbuotojas galės kilti darbo karjeros laiptais gaunant vis aukštesnį ir aukštesnį darbo rangą iš savo direktoriaus ar pavaduotojo.

_______________________________________________________________________________________

#Medicinos centras

Nori įsijausti į tikro gelbėtojo kailį? Tad tau yra galimybė juo tapti, tau tiesiog reikia sulaukti atrankos ŽAIDIME ar FORUME. Jeigu tu užpildysi anketą FORUME tada turėsi laukti kol MEDICINOS CENTRO direktorius ar pavaduotojas parašys atrankos analizę ir pažiūrėti ar patekai. Jeigu tu dalyvauji ŽAIDIMO atrankoje tada turi laukti kol tave apklaus ŽAIDIME arba TEAMSPEAK PROGRAMOJE. Medicinos centro darbuotojai turi savo nuosavas komandas kurias galės pamatyti kiekvienas šio darbo darbuotojas su komanda /darbas, jas galėsite naudoti tik prireikus bėdai, jeigu jūs neišdirbsite ar neklausysite savo darbo vadovybės tada jūs galiet atsidurti NEPAGEIDAUJAMŲ ASMENŲ SĄRAŠE. Šis darbas kaip visi žinome privalo gelbėti Red Country kaimelių gyvybes nuo serverio žmogžudžių kurie jus nužudo ar kažką jums padaro. Kiekvienas serverio medikas privalo gebėti gyvybes kiekvienam serverio žaidėjui, kiekvienas žaidėjas kuris yra nužudomas gali pasirinkti kelti į ligoninę ir prarasti visus daiktus ar likti ant kelio / žolės ar kur esa gulėti ir laukti mediko, medikas per racija gauna pranešimą jog žmogus miršta ir laukia mediko darbuotojo tada medikas važiuoja pas jį ir jį gaiviną bet jis turi 5 minutes nuvykti iki jo jeigu spėja tad bando atgaivinti ir gal net atgaivina o jeigu nespėja tad žaidėjas keliauja į ligoninę. Kiekvienas darbuotojas galės kilti darbo karjeros laiptais gaunant vis aukštesnį ir aukštesnį darbo rangą iš savo direktoriaus ar pavaduotojo.

_______________________________________________________________________________________

#Mechanikai

Mechanikai serveryje yra labai svarbus darbas, jie turės greitai reaguoti į iškvietimus ir vykti į nurodytas vietas tvarkyti serverio žaidėjų transporto priemones, be viso šito mechanikai gaus ieškoti pastatytų transporto priemonių ir jas pargabenti į jų darbovietėje esantį tašką, už tai gaus atitinkamą atlygį. Taip pat mašinų savininkai kurie blogai paliks transporto priemones serveryje t.y belekur pastatys ir paliks tad ir jos bus atitemtos į KMA ( KONFISKUOTŲ MAŠINŲ AIKŠTELĘ ), jas gaus išsipirkti ir susimokėti nuobaudą, jeigu jie nesusimokės nuobaudos jie savo transporto priemones neatgaus iš KMA vietos. Kiekvienas darbuotojas galės kilti darbo karjeros laiptais gaunant vis aukštesnį ir aukštesnį darbo rangą iš savo direktoriaus ar pavaduotojo.

_______________________________________________________________________________________

#Serverio startas!

---

 

 

 

Redaguota , nario Deimis1235
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašimas vis taspats, startas kaip visad arba nestartuoja, arba dažniausia nepavyksta startuot teisingai, dizainas platintas, dar ta muziką pagrindiniam puslapį tokia sick, savininkas nežinau kuom masto, turbut šikna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

image.png.0495020915884cd6128e5af75b87dbef.png

Prajuokino :D

Tau tikrai nebe unikali, tiek ryžyne, tiek libertycity, ir kitų projektai tapati š beveik naudoja. Apie daina išvis tyliu, arabai prispaudinejo laikus už taškus sakyčiau. :D 

Redaguota , nario Lukenaz //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Pablas parašė:

Viskas tas pats aprašymas tas pats nieko gero paprastas kaimeliu editas ir likimas aiškus , bet sėkmės su projektu jums

Ka tu cia suveliai pacanas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serverio informacija – samp.nkg.LT (LOCK)

Nesupratau vieno dalyko. Serverio informacija - numestas ipas ir dar parašyta kad lock :D WOW. Nepatyrę savininkai, nebus nieko rimto iš projekto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O dievai. Dar viena SAMP'inė išvietė apsiskelbė. Manote kitaip?

1. Kaip eilinis statistinis projektas, pasirinkot tragiškiausią įmanomą pavadinimą. Niekam neįdomu: naujas, senas, realus ar virtualus čia tas kaimelių gyvenimas. Man yra visiškai nesuvokiama. NU KODĖL? KODĖL JŪS ESATE TOKIE NEKŪRYBINGI? JEZUS

2. 10 balų jūsų projekto vizijai - "Projektas niekuomet nesiskelbs kaip unikalus".

3. Suprantu, kad būta noro sukurti belekaip awesome aprašymą, bet gavosi tai kaip koks delfi straipsnis ar pasaka "Trys paršeliai". Apie viską ir kartu apie nieką.

Lažybų punktas "BEDRIONKA - SPĖK KADA ŽLUGS ŠŪDSERVIS" pradeda veiklą.

Lengva žemelė jums tebūna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai visi nauji serveriai stengiasi sukurti kuo unikalesnes sistemas, nes senosios samp zaideju jau senai nebetraukia, jus darot atvirksciai ir kasates sau dar gilesne duobe, aprasymas niekuo neipatingas, skaityti buvo neidomu, nieko tokio, ko nebutu kitame projekte nepamaciau, o jeigu kokia unikalesne smulkmena ir paraset, ji yra visiskai nereikalinga ir zaideju tikrai nesudomins, panasu, kad del unikalumo nebuvimo tikrai nemelavot, paskaicius aprasyma susidaro toks jausmas, kad apsilanket populiariausiuose lietuvos serveriuose ir visas ten rastas banaliausias sistemas nusprendet sukist i viena projekta, o jo sukis, kaip ir jusu logo, trumpai tariant, tiesiog nepakartojamas.

Aprasymas sg yra viena svarbesniu dalyku kuris daug ka pasako apie serveri, tad manau galejot kokiam protingesniam asmeniui per paypala padovanot kelis eurus uz padoru, rislu aprasyma.

“Vairavimo mokykla jūs joje galėsite išsilaikyti 3 tipų teises : LENGVOSIOS TRANSPORTO PRIEMONĖS, SUNKIOSIOS TRANSPORTO PRIEMONĖS, bei MOTOCIKLO PRIEMONĖS“

- Laba diena, siandien man paskirtas “motociklo priemones” teorijos egzaminas. Dieve, negi taip sunku parasyt, jog serveryje egzistuoja trys teisiu kategorijos - A ( motociklu ) B ( automobiliu ) ir C (sunkesvoriu tr.pr). Na, o daina man primine mokykla, kai per muzikos pamoka, prie lentos mokytoja kviecia visus dainuoti po viena ir galiausiai ateina tas, kurio balsas vis dar su uzsilikusiais paaugliskais voice crack’ais ir is kurio juokiasi visa klase

 

 

Redaguota , nario Jizzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Toks įspūdis,( kurio net nepavadinčiau įspūdžiu ) kad naujus serverius kuria trylikamečiai. Aprašymas toks nieko gero, nu blemba, jeigu kuriat kažką, kad ir kokio žaidimo tipo serverį, nu pasėdėkit tą valandą prie aprašymo, kad prisitrauktumėt žaidėjų, o ne belenką belenkaip.. Meh

Redaguota , nario Rеflex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai pagalvojau parašysiu atsiliepimą apie serverį. 

• Aprašymas. Kaip rašėte "Serverio administracija" tai surašėte visą komandą, tai apsispreskite rašote komandą aradministracija. Administracija laikau įkurėjus, pagalbininkus ir kt. kurie forume yra raudoni, ir tai ne administracija o Pgr. Administracija, o čia surašyti Moderatoriai ir kt. kurie kiti nėra raudoni. Kam numetus serverio, forumo, TS IP adresus reikia rašyti, kad "ON" kas "LOCK", aprašymas yra pilnai tam, kad galėtumete aprašyti, kas jau sukurta kas ne, bet ir tai... "Plačiau apie projektą" rašomą kaip jis kuriamas, bei pridėta, kad adminstracija nepasiduos, kad ir kiek žais žaidėjų, rašoma daugiau apie tikslus, apie administracija, o ne apie projektą. Sistemos pasenusios, pats sistemų aprašymas išvis jokio susidomėjimo nesukėle, paprasta ir neįdomu.

• Forumas jau matytas, yra kituose projektuose. Forumas neaktyvus, serverio taisyklės 4, forumo irgi ne ką daugiau, taisyklės irgi nekažką. Skelbiamos atrankos į Direktorius ar pačią komandą kaip kokia registracija į EVENT, matosi, kad ir atrankos rezultatai bus nekažką, bus išrinkta 1 dienos žaidėjas kuris nieko nepadarė, priežiūros 0.

Tiesiog serveris nieko gero ir nepadarys, bus kaip ir daugelis šitoje skiltyje - greit užsidarys dar net nestartavę. 

Sėkmės, mano atsiliepimas - mano nuomone, nereikia supykti. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...