Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip visam laikui isiungti windows 10 updates?


Atrabotke

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2105 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

12 minutes prieš, Atrabotke parašė:

Sveiki taigi noreciau paklausti kaip isiungti windows updates visam laikui? Jau uzkniso tie update isiungiu per services, bet kazkaip vistiek stebuklingai isijungt sugeba... Dekui uz atsakymus.

Žinai esu ir aš bandęs atjungt servisus... Bet man nepadėjo žinai jei turi windows 10home leidimą tai tu pasmerktas diegtis pastoviai atnaujinimus nes šioje versijoje yra pastovūs update.. Windows 10 pro leidime galima tik perkelti atnaujinimus jog naujintusi pvž kitą valandą. Aš pats labai susinervinau turėdamas windows 10 negana to jog būdavo pastovūs update po 1gb pastoviai išsiūsdavo restartuodavosi kompas žaidžiant įtemptą match'ą žaidimuose.. Vieną dieną mano kantrybė trūko jog įvyko updat'as ir viskas vpš dingo desktop'as švarus aiškūs džiaugiuos padėjo go back previous build funkcija ir susigrąžinau visus failus nuo desktop. Tada persikėliau visus failus į hdd (įšorinį) susiradau usb atmintuką su rufus įsirašiau windows 7 ultimate išjungiau pc paleidau windows installer'į iš usb ir persirašiau windows ;) nei pastovūs updat'ai nei ką gali rinktis ar nori diegt atnaujinimus. Nėra tokių nesąmonių p.s jau 4mėnesius kaip naudoju w7 jokios problemos viskas stabilu. Aiškus kaip kam man asmeniškai patiko windows 10 naudojau nuo pat išleidimo nu , bet nuvylė :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Žinai esu ir aš bandęs atjungt servisus... Bet man nepadėjo žinai jei turi windows 10home leidimą tai tu pasmerktas diegtis pastoviai atnaujinimus nes šioje versijoje yra pastovūs update.. Windows 10 pro leidime galima tik perkelti atnaujinimus jog naujintusi pvž kitą valandą. Aš pats labai susinervinau turėdamas windows 10 negana to jog būdavo pastovūs update po 1gb pastoviai išsiūsdavo restartuodavosi kompas žaidžiant įtemptą match'ą žaidimuose.. Vieną dieną mano kantrybė trūko jog įvyko updat'as ir viskas vpš dingo desktop'as švarus aiškūs džiaugiuos padėjo go back previous build funkcija ir susigrąžinau visus failus nuo desktop. Tada persikėliau visus failus į hdd (įšorinį) susiradau usb atmintuką su rufus įsirašiau windows 7 ultimate išjungiau pc paleidau windows installer'į iš usb ir persirašiau windows ;) nei pastovūs updat'ai nei ką gali rinktis ar nori diegt atnaujinimus. Nėra tokių nesąmonių p.s jau 4mėnesius kaip naudoju w7 jokios problemos viskas stabilu. Aiškus kaip kam man asmeniškai patiko windows 10 naudojau nuo pat išleidimo nu , bet nuvylė :/

Aisku, naudoju windows 10 pro, man trodo kad pereisiu irgi prie windows 7 ir sedesiu ramei....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), darrel. parašė:

Susirašykit viena karta visus update ir nesiuntines jum jų kas 100 karta į diena... Jau kelis mėnesius naudoju Windows 10 Pro ir tik viena karta man išmetė kad reikia updatinti bet kompas kažkodėl automatiškai nesirestartavo.

Tai , kad parsisiunčiu po 20updat'u nes daugiau nebėr kitą dieną 50updat'u p.s jei ką buvau gaves jau april update ir vistiek pilną update siuntė tai ždž bent updat'us galima disabl'int ant w7..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Tai , kad parsisiunčiu po 20updat'u nes daugiau nebėr kitą dieną 50updat'u p.s jei ką buvau gaves jau april update ir vistiek pilną update siuntė tai ždž bent updat'us galima disabl'int ant w7..

Nu tai įsirašius update geriausia patikrinti kelis kartus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2105 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...