Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit mašiną iki 2000€


Kymoon

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2101 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2018-07-16 19:01, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

Bmw atrodo kaip koks pasatas lyginant su rx-8 xdd

Radai ką su kuo palyginti. Tokiu atveju tada lygink M divizijos BMW su RX-8 ir tada jau RX'as atrodo kaip passatas ;)

2018-07-16 21:02, Mantas St. parašė:

Pirma automobilį turėjau bmw, slywa, su tds motoru, nusivyliau žiauriai ir tas automobilis pakeitė mąstymą apie visus bmw markės automobilius, kodėl?
Dalys nepakeliamai brangios, litražas didelis, todėl ekonomiškai važiuoti neįmanomą, nuo šviesaforo pajudėti neprasukus ratų taip pat misija neįmanomą, padangas ypač galines reikia keisti jei ne kas savaite, tai kas dvi nes klevo lapui dėvisi kaip skudurai..
Žodžiu nukrito klevas, smegenų įgavau nusipirkau Audi A4 B7 2006 metų, džiaugiuosi į valias ir manau jog dar kurį laiką džiaugsiuosi, eksplotacija kainuoja mažai, kolkas problemų neturėjau apart bardačioko (daiktadėžės), bet čia tokia ir problema, kad su amžiumi tenka pasikeisti tokius dalykus, sumokėjau vos vos daugiau nei 2,000 eurų, todėl ir Tau siūlau rinktis kažką iš Audi / VW kadangi dalys tos pačios, o kaikurios ir identiškos ir pasirinkimas bei prieinamumas jų didesnis.
Tik siūlyčiau atkreipti dėmesį jog automobilį geriau pirkti iš užsienio, ir geriausiai būtų iš vakarų europos, kur mažiau klimato kaitų, ir druskų ant kelio žiemos metu, bus mažiau problemų ateityje su kėbulu, bei didesnė tikimybė, kad automobilis nebus ,,užmūčytas''.
Linkiu neapsipirkti.

Neįsivaizduoju, ar mašina važiuojantis lavonas buvo ar tu važiuoti nemokėjai :D Aišku, ekonomiškumo ten nėra, bet turėjau prieš dabartinę mašiną E46 Coupe 30d, tai mieste sugebėdavau tilpti į 10litrų ribą. Su leisgyvėm vasarinėm padangom atvažinėjau visą šiltąjį sezoną ir tikrai nereikėjo keisti kaip tau kas savaitę :| Kokiu būdu tu ten nuo šviesoforo prasukinėdavai tuos ratus nelabai aš įkertu, nebent degindamas sankabą arba sunkia koja spausdamas gazą, nes arklių jėgainę turėjau po savo Coupe nemenką ir pajudėti net žiemą iš vietos neveliant ratų vieni juokai. Čia panašiau į kažkokią dezinformaciją man.

 

prieš 3 valandas(-ų), ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

1.4l rx-8 2k€ ryja per 10l benzo 100% octane revinant ant 11-12k rpm . O  tos kregzdes su situo zverim atrodo kaip pasatai :mucha:

Vaikystėj ir aš buvau apie RX-8 užsisvaigęs, bet tada ten nauja visiškai mašina buvo. Tu žiūriu irgi užsisvaigęs, bet tai jau gelda ten. Parodyk tu man mašiną turinčią variklį, kuris gazuojasi iki 11-12 tūkstančių apsukų, gudruoli :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Detoucher` parašė:

Radai ką su kuo palyginti. Tokiu atveju tada lygink M divizijos BMW su RX-8 ir tada jau RX'as atrodo kaip passatas ;)

Neįsivaizduoju, ar mašina važiuojantis lavonas buvo ar tu važiuoti nemokėjai :D Aišku, ekonomiškumo ten nėra, bet turėjau prieš dabartinę mašiną E46 Coupe 30d, tai mieste sugebėdavau tilpti į 10litrų ribą. Su leisgyvėm vasarinėm padangom atvažinėjau visą šiltąjį sezoną ir tikrai nereikėjo keisti kaip tau kas savaitę :| Kokiu būdu tu ten nuo šviesoforo prasukinėdavai tuos ratus nelabai aš įkertu, nebent degindamas sankabą arba sunkia koja spausdamas gazą, nes arklių jėgainę turėjau po savo Coupe nemenką ir pajudėti net žiemą iš vietos neveliant ratų vieni juokai. Čia panašiau į kažkokią dezinformaciją man.

 

Vaikystėj ir aš buvau apie RX-8 užsisvaigęs, bet tada ten nauja visiškai mašina buvo. Tu žiūriu irgi užsisvaigęs, bet tai jau gelda ten. Parodyk tu man mašiną turinčią variklį, kuris gazuojasi iki 11-12 tūkstančių apsukų, gudruoli :)

manau tau reikia pasidomet apie rotary wankel's engine galimybes.

 

vien su stock tachometru pasiekia 10k rpm ant pirmos pavaros :)

kad su aftermarket'u pasieks 12k ant pirmos tikrai imanoma.

ne tokia ir gelda. jai reikia daugiau prieziuros negu  e36 ir pan. auto ne kiekvieno kisenei!

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

manau tau reikia pasidomet apie rotary wankel's engine galimybes.

 

vien su stock tachometru pasiekia 10k rpm ant pirmos pavaros :)

kad su aftermarket'u pasieks 12k ant pirmos tikrai imanoma.

ne tokia ir gelda. jai reikia daugiau prieziuros negu  e36 ir pan. auto ne kiekvieno kisenei!

Aftermarket chujarket. Čia su belekokia mašina aftermarketo prikišk, tai apsukų rodyklė tris kart aplink apsisuks. O tai kurioj čia vietoj tie tavo 11-12 tūkstančių? Bėje, maximalus revingas yra skaičiuojamas iki redline'o, o ne tiek, kiek parašyta ar kiek rodyklė į pievas nueina ;)

Redaguota , nario Detoucher`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Detoucher` parašė:

Aftermarket chujarket. Čia su belekokia mašina aftermarketo prikišk, tai apsukų rodyklė tris kart aplink apsisuks. O tai kurioj čia vietoj tie tavo 11-12 tūkstančių? Bėje, maximalus revingas yra skaičiuojamas iki redline'o, o ne tiek, kiek parašyta ar kiek rodyklė į pievas nueina ;)

pamirsai, kad rx-8 stock yra su pakankamai galingu varikliu labiau skirtu racing arba driftui. ant zemu apsuku nepadirftinsi lengvai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, Barz parašė:

@Detoucher` Nuoširdžiai aš tau patariu su juo geriau nesiginčyt, visgi jis yra vienas iš kvailiausių forumo narių tai ką pasakysi jam viskas išeis per kita ausį ir toliau varys savo.

Tai jo, matau, kad čia vargo vakarienė su juo :D Norisi tik bent kažkiek proto įkrėsti jaunuoliui :|

Prieš 1 valandą, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

pamirsai, kad rx-8 stock yra su pakankamai galingu varikliu labiau skirtu racing arba driftui. ant zemu apsuku nepadirftinsi lengvai :)

Kokie driftai? Kokie galingumai? Čia NFS Carbon atsižaidęs taip užsisvaigai? :D Tas tavo galingas variklis čiut galingesnis nei mano dyzelinio auto :)

Redaguota , nario Detoucher`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlyčiau BMW E46 2l Faceliftą arba 3L kad ir pre face liftą. Varikliai neužmušami, pačio variklio kaina kaip ir volkswagenų, aišku bmw yra premium klasės automobilis kai kurios dalys gali kainuoti brangiau nei vw ar audi, bet su tokia mašina gauni ir daugiau komforto ir nebijai, kad pritrusk galios apsilenkti :D Pats turiu E60 530d, bei esu važinėjęs ir su tuo pačiu 2.5TDS kur rašė aukščiau ir nežinau ką jis ten svaigo, nebent lavoną kokį nusipirkęs buvo, su praslydimu ratai neprasisuka arba prasisuka labai minimaliai, tai tas jo padangų keitimas kas savaitę nežinau, nebent dėjosi restauruotas po 10€ :D MS padangas keičiu kas  metus, kartais ir skersą pastatau todėl pas mane jos dar greičiau dėvesi, bet metam pilnai užtenka ir dar jos nebūna plikos visai. Dalys kai kurios brangesnės, bet daugumą galima gauti šrote po 10-30€ o ir gedimų nėra perdaug su jomis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), LaurynasJ parašė:

Siūlyčiau BMW E46 2l Faceliftą arba 3L kad ir pre face liftą. Varikliai neužmušami, pačio variklio kaina kaip ir volkswagenų, aišku bmw yra premium klasės automobilis kai kurios dalys gali kainuoti brangiau nei vw ar audi, bet su tokia mašina gauni ir daugiau komforto ir nebijai, kad pritrusk galios apsilenkti :D Pats turiu E60 530d, bei esu važinėjęs ir su tuo pačiu 2.5TDS kur rašė aukščiau ir nežinau ką jis ten svaigo, nebent lavoną kokį nusipirkęs buvo, su praslydimu ratai neprasisuka arba prasisuka labai minimaliai, tai tas jo padangų keitimas kas savaitę nežinau, nebent dėjosi restauruotas po 10€ :D MS padangas keičiu kas  metus, kartais ir skersą pastatau todėl pas mane jos dar greičiau dėvesi, bet metam pilnai užtenka ir dar jos nebūna plikos visai. Dalys kai kurios brangesnės, bet daugumą galima gauti šrote po 10-30€ o ir gedimų nėra perdaug su jomis :D

Apie ką aš ir kalbu. Su tūrėtu Coupe ne kartą esu mieste užraganėjęs skersais ir padangom nieko neatsitiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17.7.2018 08:49, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

1.4l rx-8 2k€ ryja per 10l benzo 100% octane revinant ant 11-12k rpm . O  tos kregzdes su situo zverim atrodo kaip pasatai :mucha:

:DDDDD

18.7.2018 05:15, ernestasn parašė:

už 2k toks ten ir 46 bus... :D tuščias nudročintas dvilitris geriausiu atveju

tai tokiem ir uztenka:D kitaip stoteles laksto:D pavadelio nesilaiko:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2101 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...