Peršokti į turinį

Ieškoma administracija!


highrider

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi Minecraft žaidėjai, ir ne tik.
Šiandieną kaip iš temos pavadinimo matote, ieškau administracijos savo kuriamam projektui.
---
Pradėkime iškarto nuo aprašymo. [Beto, nepradėkite rašyti nekopijuok roblox, roblox vaikas, ir pnš, aš šį serverį kuriu tiem kurie mėgsta Roblox JailBreak žaidimą bet nenori registruotis robloxe ir panašiai]
---
● Tai sugalvojau sukurti tokį serverį žaidimo Roblox megėjams. Ir šis serveris nebus vien paremtas pirkimu paslaugų, ar panašiai, čia žaidėjai bus beveik visi lygūs. Nebus jokių paslaugų kurias turi dažniausia šūdsėrviai [ir nebūtinai] ,,Mod, Admin, Priž, Fly" ir panašiai. Prisijungę, galėsite pasirinkti komandą, policija, kaliniai arba swat, pasirinkę kalinį, turėsite pabėgti iš kalėjimo, pasirinkę policiją, turėsite sugauti žaidėjus kurie pabėga iš kalėjimo. Swat galės pasirinkti tik žaidėjas nusipirkęs leidimą, swat turės daryti tą patį ką ir policija, tik turės geresnę aprangą, stipresnį ginklą, ir šaudomą tazerį. Serveris turės kaip vadinamus angliškai Game Pass išvertūs lietuviškai žaidimo leidimai/as. Juos galėsite nusipirkti už šio serverio valiutą MineBux, iš pradžių žaidimo leidimų nebus daug bus tik pagrindinis VIP leidimas kuris turės neblogas galimybes, vienos iš jų 20% daugiau pinigų betkada kada gaunate, 10% daugiau galite atsiimti MineBux per 24h, gaunate išskirtinę susirašinėjimo spalvą taipogi ir užrašą prie vardo susirašinėjime, bei žaidėjų saraše, ir dar bus swat būrio leidimas ir didesnio pinigų maišo leidimas. Pradžiai bus tiek, su laiku galbūt pridėsime daugiau. Bet klausimas, ką veikti su didesniu pinigų maišu? Su juo galite apvogdami visas parduotuves egzistuojančias serveryje gauti 2x daugiau pinigų, pvž juvelyrinė, bankas, spurgų parduotuvė bei degalinė, pasirinkimas didelis, viena iš lengviausių vietų kurią galite apvogti, tai spurgų parduotuvė ir degalinė. Bankas ir juvelyrinė turės daugiau užduočių norint praeiti nemirštant, miręs jūs būsite nuteleportuotas į vieną iš serverio kriminalų bazių. Serveryje bus ginklinė, kurioje galėsite gauti unikalų ginklą, skirtą VIP žaidėjams ir pasitobulinti ginklus, kiti pagrindiniai ginklai bus kriminalų bazėse, kriminalų bazių iš viso bus 2, o policijos stočių taipogi 2, viena kalėjime, kita už miesto. Mašinos, pakalbėkime apie mašinas, jos bus, kadangi mes radome būdą kaip tai padaryti, mašinų tipų bus 3, motociklų taipogi 3, bei malunsparnių irgi 3, bus ir lėktuvai, kurių tipai bus taipogi 3, vieni iš mašinų tipų bus ,,Lamborghini", ,,Buggati" na ir ,,Ford Mustang" ir bus unikalus transportas skirtas VIP leidimui, tai skraidanti šluota bei + visoms mašinoms VIP leidimus turintiems žmonėms bus taikoma 25% akcija mašinoms! :D Apie kalėjimą, iš kalėjimo pabėgimų variantų bus 3, vienas pro kanalizaciją, kitas pro vartus ir kitas pro valgyklą. Kalėjime galėsite ne daug ką veikti, pvz. šokinėti ant batuto, kartas nuo karto bus ,,PvP" rungtynės, kurias rengs mūsų moderatoriai bet kartais galbūt ir savininkas [aš]. Informacijos tam kartui tiek, bet ją kartais papildysiu, nes ne viskas vienu metu įkrenta į galvą, ką tikrai padarysiu.
---
Nepykite už tokį aprašymą bei už galimas gramatines klaidas, rašiau jį naktį xD
---
Taigi, pereiname prie kokios administracijos serveriui reikia.
● Moderatorius kuris turi patirties su žmonėmis kurie naudoja žaidimą palengvinančias programas ir serverį saugo nuo jų, nedaro nesamonių [nedalina serverio valiutos, ir panašiai].
Testuotojai.
Įskiepių kūrėjas / scripteris.
● Statytojai
---
Jeigu šis projektas jus sudomino, rašykite į discord:
● Tadeh#5249
---
* Papildyta informacija, bei atnaujintas aprašymas.
Iškarto pasakau, nešmeižkite manęs dėl aprašymo, ar panašiai, tai yra mano pirmas rimtas kuriamas projektas, kurį rašau į supergames, kuriam esu pasiruošęs investuoti nemažai. Bet serverio pagrindinis tikslas, ne pinigai, o ištikimi dažni žaidėjai. Kadangi dauguma serverių yra paleisti tik dėl pinigų.
---
Beto, galite prisijungti į šio projekto discordą paspaudę čia.
---
Ačiū jog skaitėte, bei lauksiu pasisiūlymų discorde! :)
---

Redaguota , nario Tadeh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Amane Suzuha parašė:

labai. laki. vaizduote.

kita karta nueik prie kriaukles patapsnok su saltu vandeniu per veida ir praeis

dėja, ši vaizduotė greitai pataps realybe ;) Kadangi iš šių išvardintų galimybių, visi yra labaiii lengvi skriptai, mapai ir pnš, nes jau turėjau pastatytą mapą, su visais šiais surašytais dalykais. Bet gaila, jį panaikinau.
 

10 minutes prieš, Teemo_Captain parašė:

Biški pažvengiau iš robloxo bet praėjo sėkmės tau su tokia vaizduote gal įgyvendinsi po kelerių metų

 

Dėja, ne po kelerių, kadangi po kelerių minecraft jau bus galutinai miręs. Kaip ir minėjau, jau buvau beveik viską padaręs kas surašyta šiame aprašyme, bet tada nebeturėjau laiko projektui, žinojau jog jo neišlaikysiu ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Tadeh parašė:

dėja, ši vaizduotė greitai pataps realybe ;) Kadangi iš šių išvardintų galimybių, visi yra labaiii lengvi skriptai, mapai ir pnš, nes jau turėjau pastatytą mapą, su visais šiais surašytais dalykais. Bet gaila, jį panaikinau.
 

Dėja, ne po kelerių, kadangi po kelerių minecraft jau bus galutinai miręs. Kaip ir minėjau, jau buvau beveik viską padaręs kas surašyta šiame aprašyme, bet tada nebeturėjau laiko projektui, žinojau jog jo neišlaikysiu ir pnš.

Ną tada būtu įdomu užsukti į serveri kaip viskas atrodo jeigu jau esi beveik viską padares tai galėtum ir kelis foto įmest sistemas ar kt dalykus ;d

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Teemo_Captain parašė:

Ną tada būtu įdomu užsukti į serveri kaip viskas atrodo jeigu jau esi beveik viską padares tai galėtum ir kelis foto įmest sistemas ar kt dalykus ;d

 

17 minutes prieš, Tadeh parašė:

Dėja, ne po kelerių, kadangi po kelerių minecraft jau bus galutinai miręs. Kaip ir minėjau, jau buvau beveik viską padaręs kas surašyta šiame aprašyme, bet tada nebeturėjau laiko projektui, žinojau jog jo neišlaikysiu ir pnš.

gaila, bet serverį kaip ir sakiau atmečiau, ir nebenorėjau toliau daryti, bet po kelių mėnesių prisiminiau, jog nieko neišsaugojau, tai nebeturiu nei sistemų, nei mapo, nei nieko. Bet tai nebus sunku padaryti, ir atkurti kaip buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man įdomu, kaip tu gali teigti, kad minecraftas po kelerių metų bus miręs?? :o Šis žaidimas kaip tik tobulėja į modernizmo pusę taikydamas naujoves, nuolatinius update ir pan. Manau čia stipriai suklydai. Asmeniškai jau geriau žaisčiau su lego kaladėm, nei roblox'ą.

p.s nereikia užsipult dabar, tai tiesiog asmeninė nuomonė, o šiaip sekmės vykdant serverio kūrima ir plėtojimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-17 21:29, scrol. parašė:

Man įdomu, kaip tu gali teigti, kad minecraftas po kelerių metų bus miręs?? :o Šis žaidimas kaip tik tobulėja į modernizmo pusę taikydamas naujoves, nuolatinius update ir pan. Manau čia stipriai suklydai. Asmeniškai jau geriau žaisčiau su lego kaladėm, nei roblox'ą.

p.s nereikia užsipult dabar, tai tiesiog asmeninė nuomonė, o šiaip sekmės vykdant serverio kūrima ir plėtojimą.

Dėkui už nuomonę, beto kaip ir sakiau, čia Roblox minecrafte, bet nereiškia, jog čia visiška kopija robloxo, bus pakeisti pavadinimai, aišku minecraftas nuo robloxo daug nesiskiria, bet skirasi sistemom, pvž negalima kurti serverių su custom 3D modeliais, ir pnš. Galbūt ir įmanoma, bet ne visiškai pagal savo poreikius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Reklameris2 parašė:

Skamba įdomiai, kaip galvoji tai įgyvendinti?

Tiksliai neįsivaizduoju, bet kūrimo eigoje, kaip nors tai įgyvendinsiu, galbūt pasitelksiu kitų žmonių patirtimi, ir iš jų nusipirksiu jų sukoduotus įskiepius, kaip nors tikrai išeis įgyvendinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Tadeh parašė:

Tiksliai neįsivaizduoju, bet kūrimo eigoje, kaip nors tai įgyvendinsiu, galbūt pasitelksiu kitų žmonių patirtimi, ir iš jų nusipirksiu jų sukoduotus įskiepius, kaip nors tikrai išeis įgyvendinti :)

Sakei jog beveik viską buvai padaręs ir nebus sunku atkartoti. Dabar sakai jog neįsivaizduoji kaip įgyvendinsi viską... Kažko aš čia nepagaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Nemix parašė:

Sakei jog beveik viską buvai padaręs ir nebus sunku atkartoti. Dabar sakai jog neįsivaizduoji kaip įgyvendinsi viską... Kažko aš čia nepagaunu.

Buvau viską padaręs, bet kitaip. Buvo silpnos sistemos, nebuvo kurtų įskiepių, ir pnš. Bet įskiepius greitu metu sukurs vienas žmogus. Beto jau vieną įskiepį sukūrė. Banko apvogimą optimizuotą. Dabar kuriama juvelyro apvogimo įskiepis taipogi labai optimizuotas. Vienu žodžiu, bus daug kas kitaip negu mano buvo padaryta, bus viskas daug kokybiškiau, ir geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...