Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

myprotein nuolaidos kodas


Naglis.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki
Susiradau gerą papildų puslapį, kur galite apsipirkti daug pigiau, su mano kodu.

KAIP VISKAS VEIKIA?
Paprastai, pasirinkite papildus už mažiausiai 25 eurus, suveskite mano koduką - NAGLIS-RM arba: https://www.myprotein.lt/referrals.list?applyCode=NAGLIS-RM
Jums - bus nuolaida, man - irgi nuolaida, kreipiuosi į tuos, kurie sportuoja ir perka papildus, o ne tie, kurie žaidžia žaidimus ir šiaip komentuoja.
MYPROTEIN - patikimas puslapis, pats esu pirkęs, prekės - tikrai kokybiškos, o pritatymas irgi pasaka, malonus kolektyvas.
fc459c172323665dd21ef1ee70a23f5b78.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Pok33r parašė:

suds ne suds,bet laikinai papust gali. o dar jungiant test/dbol axuelint galima,pumpas next lvl

Čia nori nenori turi dbol kombinuot su propu, bet tokio kurso išliekamumas bus vaikiškas, bet žinoma laikinai gali. Jau geriau tada pasiimt Prop + winstrol nors užsimesi kokybės visam laikui, o jei dar ir vierchas esi tai išvis gali kombinuot tris farmas su winim ir propu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...