Peršokti į turinį

svchost.exe cpu usate 70%???

Recommended Posts

sveiki ne┼żinau ar ─Źia microsoft forcina updetintis man windows'us , ar pasigavau ka┼żk─ů... Jau senai man svchost.exe naudodavo 70% cpu ka┼żkur , bet i┼íjungdavau ir viskas ok. ┼índ tai youtube pradejo lagint , i┼ítryniau event log filus , visi┼íkai i┼íjungiau windows update'us . Paleidau 2h trukus─» anti virus scanner─». pora programu kurios i┼íjungia nereikalingus service... ┼żod┼żiu bandau visk─ů ka ┼żinau. o ┼żaidimuose i┼íis tragedija.. i┼í 250fps csgo nukrito ─» 20~. gal kokiu patarimu turit? Ir b─Śje kartais restartinant kompa gaunu blue screena. os perasyta pries 1men

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

10 minutes prie┼í, B'Oconner para┼í─Ś:

jo malwarebytes padeda gali bandyt, arba trink t─ů svchost ir viskas, man taip buvo

Paciam geriau netrint malwarefox istrina sutvarko 

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

dekui pabandysiu :) 

prie┼í 2 valandas(-┼│), Xiiter para┼í─Ś:

Man taspats buvo atsisiusk malwarefox ir malwarebytes susitvarkys

EDIT: parasius malwarefox i google man isjungia narsykle xd

EDIT2: net per tela atsisuntus setupa ir per pc isikelus isjungia tiesiog man ta setupa :D

Redaguota , nario Reklameris5
Nuoroda ─» komentar─ů

21 minutes prie┼í, Reklameris5 para┼í─Ś:

dekui pabandysiu :) 

EDIT: parasius malwarefox i google man isjungia narsykle xd

EDIT2: net per tela atsisuntus setupa ir per pc isikelus isjungia tiesiog man ta setupa :D

gali bandyt pc per safe mode jungt istrint bet *Myliu SuperGames.lt*  kas bus arba kazkaip gal irasytum malwarefox

Nuoroda ─» komentar─ů

53 minutes prie┼í, Xiiter para┼í─Ś:

gali bandyt pc per safe mode jungt istrint bet *Myliu SuperGames.lt*  kas bus arba kazkaip gal irasytum malwarefox

isirasiau. vos tik pc isijunge isirasiau , prascanavo. rado trojana,bitcoin mineri ir dar kazkokius hijackus... :D sistema iskart dukart greiciau uzsikrauna. dekui tau!

Nuoroda ─» komentar─ů

42 minutes prie┼í, darrel. para┼í─Ś:

Process Explorer atsi┼│sk ir jis tau daugiau tur─Śtu parodyti kas tiek naudoja.

nereikia siustis jokiu trecios salies programu

windows turi resource monitor tam skirta

Nuoroda ─» komentar─ů

3 minutes prie┼í, finiti para┼í─Ś:

nereikia siustis jokiu trecios salies programu

windows turi resource monitor tam skirta

Resource Monitor tiek daug informacijos nepateikia kiek Process Explorer ir ┼íia programa gali oficialiai i┼í Microsoft atsi┼│sti... Sakykim kad ir tas pats svchost.exe da┼żniausiai sutraukia dauguma Windows servis┼│ ─» viena proces─ů ir Resource Monitor tau neparodys kokios programos ar features priklauso tam svchost.exe tik servis─ů gali susirasti per Task Manager o process explorer tau ir fail─ů parodys.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda ─» komentar─ů

7/8/2018 12:05, darrel. para┼í─Ś:

Process Explorer atsi┼│sk ir jis tau daugiau tur─Śtu parodyti kas tiek naudoja.

nu man problema ne tokia buvo :D per task manageri mazdaug zinojau kas cia netaip bet esme kad isjungus per task manageri po kiek laiko isijungia... istrint nejo paciu failu , o ir safe mode nejo regedit padaryt.

Po malwarefox skanavimu siektiek pasikeite viskas. bet su malwarebytes viska isivaliau dabar... rado daug visokiu rededitu nereikalingu.. zodziu nenaudokit kmspico geriau jau neaktyvuota os

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...