Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LG G6 vs OnePlus 3T vs Huawei P10 vs Google Pixel (1st Gen)


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2120 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sw, renkuosi naują telefoną iki 200-250 ir išsirinkau keletas variantų.

LG G6 - kaip ir viskuo perfect atrodo.

OnePlus 3T - beveik viskuo perfect tik kiek didokas, norėtusi fingerprint'o galė ir bezel-less ekrano.

Huawei P10 - tas pats kas su OnePlus

Google Pixel - mažokas ir bezel-less ekrano norėtusi.

Ką patartumėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

kiek planuohji isleisti? speju deveta pirksi taip? sakyciau geriausios kameros ant g6/pixel bus. one plus lackina fotografavimo kokybeje.

Pačiam pirmam sakinį parašyta kiek planuoju išleisti :D G6 gal naują galėčiau gauti o kiti taip, devėti. Kamera nėra man No. 1 priority.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Pačiam pirmam sakinį parašyta kiek planuoju išleisti :D G6 gal naują galėčiau gauti o kiti taip, devėti. Kamera nėra man No. 1 priority.

noredamas issiskirti is nuobodzius batmanu, passatu ir skodu su golfais minios oneplus'a imk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Man tos mados mažiausiai rūpi :D Svarbu kad telefonas geras būtų ir tarnautu.

kiek daigtas tarnaus siomis dienomis tai tik spet galima. kirvis ir plaktukas :mucha:

na jeigu tau sociai 128gb vidine atmintis one plus 3T. bet jeigu ne, lg g6 :)

man asmeniskai telefonas tik prieiti prie sito forumo ir keletos kitu saitu kaip deviantart/patreon ir t.t. kur lankausi, paskaitinet discorda ir 15min.lt/delfi ir pan. uzeit i fb su skype/viber/whatsapp. turiu nfs nolimits parsisiuntes bet nezaidziu :) neiskaitant muzikos klausyma pasijungus m20x'es ant telefono kas atrodo isties kvailokai :funny:

honor 7 lite stovi nenaudojamas. paemiau siektiek labiau struggle;inancia moto e4 plus kuria nusipirkau bilkoj danijoje :) dvi sim korteles+ atm kortele dedas ir 5000mah baterija. geriau negu 3000+ mah baterija ant honor 7 lite :) garso kokybe tureciau sutikti kad ant huawei kuri naudojau yra geresne, daugiau bass o tas dolby atmos kuri motorola turi-meslo kruva :)

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu Huawei P10 Lite (pigesnė ir netokia speced out versija) tai neseniai telefonui suėjo metai, viskas veikia puikiai ir nestringa, tai jei perki ilgesniam laikui ir nori pigaus telefono siūlau P10 Lite kamera, kaip kamera, sakei nėra tavo prioritetas, dėl žaidimų bėdų nematau, viskas veikia puikiai, yra tas pats fast-charging, SD kortelės slotas, 1080p ekranas, ir pagal mane šitas telefonas yra kone geriausias kainos-kokybės atžvilgiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

kiek daigtas tarnaus siomis dienomis tai tik spet galima. kirvis ir plaktukas :mucha:

na jeigu tau sociai 128gb vidine atmintis one plus 3T. bet jeigu ne, lg g6 :)

man asmeniskai telefonas tik prieiti prie sito forumo ir keletos kitu saitu kaip deviantart/patreon ir t.t. kur lankausi, paskaitinet discorda ir 15min.lt/delfi ir pan. uzeit i fb su skype/viber/whatsapp. turiu nfs nolimits parsisiuntes bet nezaidziu :) neiskaitant muzikos klausyma pasijungus m20x'es ant telefono kas atrodo isties kvailokai :funny:

honor 7 lite stovi nenaudojamas. paemiau siektiek labiau struggle;inancia moto e4 plus kuria nusipirkau bilkoj danijoje :) dvi sim korteles+ atm kortele dedas ir 5000mah baterija. geriau negu 3000+ mah baterija ant honor 7 lite :) garso kokybe tureciau sutikti kad ant huawei kuri naudojau yra geresne, daugiau bass o tas dolby atmos kuri motorola turi-meslo kruva :)

Na turiu dabar telefoną su 64GB ir pakanka :D

 

2 minutes prieš, EdvinasLietuvis parašė:

Turiu Huawei P10 Lite (pigesnė ir netokia speced out versija) tai neseniai telefonui suėjo metai, viskas veikia puikiai ir nestringa, tai jei perki ilgesniam laikui ir nori pigaus telefono siūlau P10 Lite kamera, kaip kamera, sakei nėra tavo prioritetas, dėl žaidimų bėdų nematau, viskas veikia puikiai, yra tas pats fast-charging, SD kortelės slotas, 1080p ekranas, ir pagal mane šitas telefonas yra kone geriausias kainos-kokybės atžvilgiu.

Nežinau, Huawei Lite telefonąi turi labai mixed nuomonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Grafinis parašė:

eBay, o brangiau nereikia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu Huawei P10. Telefonas geras, naudoju jau 8 mėnesius, nusiskundimų/trikdžių nėra.

‎2018‎-‎06‎-‎26 20:26, darrel. parašė:

OnePlus 3T - beveik viskuo perfect tik kiek didokas, norėtusi fingerprint'o galė ir bezel-less ekrano.

Huawei P10 - tas pats kas su OnePlus

Telefonas nėra didelis, fingerprint'as prieky, kas bent jau man patogiau(aišku kiekvienas savo skonį turim) - bet eina pasidaryti valdymą su esančiu jutikliu(ten pat kur fingerprint'as) - taip sutaupytum ekrano vietos šiek tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6/26/2018 20:26, darrel. parašė:

Sw, renkuosi naują telefoną iki 200-250 ir išsirinkau keletas variantų.

LG G6 - kaip ir viskuo perfect atrodo.

OnePlus 3T - beveik viskuo perfect tik kiek didokas, norėtusi fingerprint'o galė ir bezel-less ekrano.

Huawei P10 - tas pats kas su OnePlus

Google Pixel - mažokas ir bezel-less ekrano norėtusi.

Ką patartumėt?

Siūlau OnePlus 3T iš visų variantu man jis idealus atrodo , bet šiap tavo vietoj pasiimčiau OnePlus 6. Draugas turi p10 nusivylęs pakimba telefas p.s turi lite modelį , o aš laikaus fakto jog lite=šūdas geriau nepirkt lite o pasitaupyt ir pirkt pro arba įprasta versija na kaip ir galėtum pirkt p10 , bet įprasta versija ne lite.. LG jau nieko nebenustebina, nieko gero iš jų nematau... Siūlau pasiimt kokį xiaomi telefoną tikrai patariu pats galvojau kiniečių šūdas kol pats nepamėginau... Pats naudoju https://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/xiaomi_mi_a1_432gb_dual_black_engru

Vienintelis dalykas kas man nepatinka jame jog android dizainas (P.S STOCK ANDROID IKI ŠIOL NENAUDOJĘS) kol pripratau prie visko perėjęs nuo samsung , bet kas man patinka jog nepakimba android'as , o samsung užkibdavo dažnai app'sas ar kas..

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Siūlau OnePlus 3T iš visų variantu man jis idealus atrodo , bet šiap tavo vietoj pasiimčiau OnePlus 6. Draugas turi p10 nusivylęs pakimba telefas p.s turi lite modelį , o aš laikaus fakto jog lite=šūdas geriau nepirkt lite o pasitaupyt ir pirkt pro arba įprasta versija na kaip ir galėtum pirkt p10 , bet įprasta versija ne lite.. LG jau nieko nebenustebina, nieko gero iš jų nematau... Siūlau pasiimt kokį xiaomi telefoną tikrai patariu pats galvojau kiniečių šūdas kol pats nepamėginau... Pats naudoju https://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/xiaomi_mi_a1_432gb_dual_black_engru

Vienintelis dalykas kas man nepatinka jame jog android dizainas (P.S STOCK ANDROID IKI ŠIOL NENAUDOJĘS) kol pripratau prie visko perėjęs nuo samsung , bet kas man patinka jog nepakimba android'as , o samsung užkibdavo dažnai app'sas ar kas..

Duok man dar 300-400 eurų ir pasiimsiu OnePlus 6 :D O dėl Xiaomi tai pats dabar turiu Mi5 tai noriu kad bent šioks toks upgrade išeitu o ne downgrade :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), darrel. parašė:

Duok man dar 300-400 eurų ir pasiimsiu OnePlus 6 :D O dėl Xiaomi tai pats dabar turiu Mi5 tai noriu kad bent šioks toks upgrade išeitu o ne downgrade :)

Nu suprantu dėl oneplus 6 tiesiog pasakiau ką manau ir mano nuomonė buvo tokia jog pasitaupai ir nusiperki kelis ar net keliasdešimt kartų geresnį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Nu suprantu dėl oneplus 6 tiesiog pasakiau ką manau ir mano nuomonė buvo tokia jog pasitaupai ir nusiperki kelis ar net keliasdešimt kartų geresnį

Taupytis kaip man čia reiketu daug :) O aš noriu žymiai svarbesnių dalykų nusipirkti dabar o ir šiaip ant telefono daugiau nei 300 nelabai noriu leisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2120 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...