Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Siulom tattoo


R0za

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

17 minutes prieš, Ky0o_ parašė:

Ant dešinės rankos bicepso, gangsterio šriftu tekstą kokį nori. 

Aha ir dar ant dešinės tribal tattoo, bet prie to pačio nusipirk varine ciopa, espace'ą, pideraske ir dar pilvuką užsiaugink. Bus tikras pacano starter packas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Barz parašė:

Aha ir dar ant dešinės tribal tattoo, bet prie to pačio nusipirk varine ciopa, espace'ą, pideraske ir dar pilvuką užsiaugink. Bus tikras pacano starter packas

Kas tu toks? Negaliu išreikšti savo nuomonės ar pasiūlyti žmogui, kokią aš daryčiau? Jeigu tu nesportuoti ir pūni prie kompiuterio, tai nereiškia, kad visas pasaulis tą daro. Iškart pasakau, nesivelsiu į diskusijas su tavimi, bet savo nuomonę ginsiu. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Ky0o_ parašė:

Kas tu toks? Negaliu išreikšti savo nuomonės ar pasiūlyti žmogui, kokią aš daryčiau? Jeigu tu nesportuoti ir pūni prie kompiuterio, tai nereiškia, kad visas pasaulis tą daro. Iškart pasakau, nesivelsiu į diskusijas su tavimi, bet savo nuomonę ginsiu. ;)

Kas aš toks? Manau nesvarbu. Ai tai jei sportuoji tai ant kokio kurso sėdi? Aš tai ant propo 4ml/savaite + winies 2ml/kas antra. O jei net nesupranti apie ką kalbu grįžk prie proteino bonkės sportininke. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Barz parašė:

Kas aš toks? Manau nesvarbu. Ai tai jei sportuoji tai ant kokio kurso sėdi? Aš tai ant propo 4ml/savaite + winies 2ml/kas antra. O jei net nesupranti apie ką kalbu grįžk prie proteino bonkės sportininke. 

Man tai tuo labiau nesvarbu, kas esi. Bet neleidi ir bandai kažką įrodyti, jog kiti negali reikšti savo nuomonės. Toks mano ir sportavimas, mišrieji menai ir salė. Sportuoju sau, o ne dėl kitų. Nenaudoju jokių proteinų ir panš.

Readaguoju: Kalba priėjo, jog aš išsakydamas savo nuomonę, tau sudariau su tattoo pasiūlymu, kad tai pacano starter packas.

Redaguota , nario Ky0o_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), rokas7202 parašė:

Bus daugiau normaliu pasiulymu?

kad kaip ir sake vienas toki dalyka turi pats isirinkt  , tatto kazka reikst tau paciam turi , o ne kazka is interneto nusikriebt , atsimenu cia irgi kai vienu momentu pas mane mieste kazkas pradejo nelegaliai vaikam 15-16 metu daryt tattos tai visi lietuviai debilai prisidare visokiu nesamoniu, visokiu gyvenimo " quotes "   kurie vps turi nieko bendro ir tik "seip" daryta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...