Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LS-RP.LT - Los Santos RolePlay | Versija 0.0.0.8


RivaldisR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1548 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip sakant žmogus ieško prie ko prikibti iš balto pavydo. :) Nerašysiu ir nesiteisinsiu aš čia litanijomis tik noriu pasakyti kaip ir rašei, sistemos yra paimtos tik 3 šiuo metu, nes kam kurti kai jau yra sukurta ir galima perdaryti. Inventoriaus problema buvo dėl pačio ragemp, buvau nuleides jau rankas ir baigęs dirbti ties projektu, nes ką aš buvau padaręs su inventoriu vieną dieną (po update ragemp) WiredPlayers modo inventoriaus kodas nustojo veikti. Neturiu nei noro ginčytis nei čia teisintis. Visi kas su manimi bendrauja žino kad modifikacija rašoma mūsų, tik kad paskubinti procesą buvo paimtos kelios sistemos, o visą tai jie matė serveryje, kad panašumu su tuo modu realiai nėra visiškai. Taip kad kudze su savo ss nieko neįrodysi ir nepakeisi, visų pirmą turėdamas savo projektą ir bandydamas kenkti kitiem pats kenki sau ir savo projektui. O dizainas pagrindinis buvo pirkas, labai prašyčiau gauti LIVE demo šio dizaino, o tada pakalbėsime. Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@KudzeLT Nieko neteisinu ir neginu to projekto, nes nežadu ten žaisti, bet truputi pats pasigavai. Tai, kad dizainas yra pirktas, o ne template nemokamai paimtu. Turbut jis save dizaineriu vadina todėl, nes nupirko dizainą ir jame tekstus pakeitė, aš nematau čia nieko blogo. Juokas ima kai žmogus tik ieško klaidų kitame projekte kai pačio forumas šlykštus, kad net nesinori ten eiti. Konkurentai atsirado :D 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1548 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...