Peršokti į turinį

Pasiūlykite žaidimų


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2184 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal pasiūlysite kokių įdomių žaidimų? :D Galite nesiūlyti : Skyrim, Mafia, Metro, NFS, Firewa (žaisti arba neįdomus)

i7-4510U

8GB

840M

Norėčiau kad neužiimtu daugiau nei 20GB. Domina tik žaidimai su geru story-line, ne MP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, KarmA` parašė:

Call of Duty Black Ops 0-4, visos serijos puikios.

Black Ops 4 campaign neturės :D O 3 jau perdaug futuristic kaip man.

prieš 4 valandas(-ų), Vadovas. parašė:

Farcry 4 pazaisk, ziauriai idomus.

30gb jis užiima :/ 

prieš 3 valandas(-ų), Pablas parašė:

Samp :) , nba , fifa dalys :)

SA:MP atsibodes ir tuo labiau jis MP ne SP, NBA ir Fifa kažkaip netraukia.

5 minutes prieš, PreFix parašė:

Sea of Thieves

Tai kad Youtube rodo kad tik vos ant 20fps man jį temptu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bad company2 + vietnam DLC battlefield, taip pat crysis visos dalys iki 3iosios. life is strange, TW dalys(jeigu neskaites andriejaus sxzapkowskio knygu sagos apie raganiu o tik is zaidimo zinai-mano nuomone, lepsis esi :) !

need for speed carbon, ir kitos senos nfs dalys iki 2013uju most wanted.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

bad company2 + vietnam DLC battlefield, taip pat crysis visos dalys iki 3iosios. life is strange, TW dalys(jeigu neskaites andriejaus sxzapkowskio knygu sagos apie raganiu o tik is zaidimo zinai-mano nuomone, lepsis esi :) !

need for speed carbon, ir kitos senos nfs dalys iki 2013uju most wanted.

Tai kad nelabai skaitau aš tas knygas o NFS prašiau kaip ir nesiūlyti nes atsižaidęs aš jų pakankamai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, darrel. parašė:

Tai kad nelabai skaitau aš tas knygas o NFS prašiau kaip ir nesiūlyti nes atsižaidęs aš jų pakankamai :D

anksciau skaiciau bet poto nustojau, dabar vel po truputi ta darau. kompas kaip laisvalaikiui ne visada geriausias uzsiemimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

anksciau skaiciau bet poto nustojau, dabar vel po truputi ta darau. kompas kaip laisvalaikiui ne visada geriausias uzsiemimas.

Na pas man nevisada savaitgaliai tokie :D Kartais varžybos, kartais pabėgiot išeini, kartais su draugais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Na pas man nevisada savaitgaliai tokie :D Kartais varžybos, kartais pabėgiot išeini, kartais su draugais.

tikrai jau ne pas mane :funny: man tingisi skaityti taciau vis delto ta darau retkarciais, pusdieni daznai mieste prabunu.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pamėgink žaidimą "ascension to the throne". Pats žaidžiu atm, nėra jis naujas labai, bet grafikos neblogos, pats žaidimas įdomus ir neblogas story line, pažiūrėk youtube. Diablo gali pamėgint pažaist (3 dalies pačiam neteko žaist, bet mačiau yt, visai nebloga), torchlight (1 arba 2). fate (1 arba 2), heroes of might and magic (asmeniškai man įdomiausia 5 dalis), zanzarah, van helsing, spec ops:the line, prototype(old'as labai, bet pamenu kabindavo), left 4 dead. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Dzioo parašė:

Na pamėgink žaidimą "ascension to the throne". Pats žaidžiu atm, nėra jis naujas labai, bet grafikos neblogos, pats žaidimas įdomus ir neblogas story line, pažiūrėk youtube. Diablo gali pamėgint pažaist (3 dalies pačiam neteko žaist, bet mačiau yt, visai nebloga), torchlight (1 arba 2). fate (1 arba 2), heroes of might and magic (asmeniškai man įdomiausia 5 dalis), zanzarah, van helsing, spec ops:the line, prototype(old'as labai, bet pamenu kabindavo), left 4 dead. 

Diablo 3 Demo ant X360 mėginau, užkabino kuriam laikui, Torchlight 2 lyg irgi esu bandęs. Spec Ops: The Line pereitas 2x, Prototype 2 pereitas, o kitus pamėginsiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2184 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...