Peršokti į turinį

Custom binary blocked FRP - Samsung


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi yra situacija su kuria esu susidures neseniausiai bet nebegaliu niekaip susisiekti su žmogumi

Taigi situacija tokia jog turiu telefona
"Samsung Galaxy S7 Edge" ir jam buvo pakeista pagrindinė plokštė, veikė jis kuo puikiausiai nusiskundimu jokiu Lag'u jokiu ir panašiai.
Bet dabar kažkaip darbe būdamas išsikrovė telefonas, ir grįžęs pajungiau kraut ir net nežiūrėjau į ekraną, tai ką grįžau ir bandau įjungti ir man meta logotipa samsungi ir
viršuj kairiajam kampe tai - > "
Custom binary blocked FRP" Ir nesuprantu kodėl taip įvyko ir kaip tai sutvarkyti . Kaip ir minėjau žmogus kuris sutvarkė man ant "Samsung Galaxy S8 Edge"
negaliu susisiekti tiesiog dingęs be žinios, tai todėl klausiu jūsų ( nes manau gal esate kas susidure su tuo ir ar žinot kaip tai susitvarkyti ) "Kaip galima tai sutvarkyti?"


Ačiū už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Sveiki taigi yra situacija su kuria esu susidures neseniausiai bet nebegaliu niekaip susisiekti su žmogumi

Taigi situacija tokia jog turiu telefona
"Samsung Galaxy S7 Edge" ir jam buvo pakeista pagrindinė plokštė, veikė jis kuo puikiausiai nusiskundimu jokiu Lag'u jokiu ir panašiai.
Bet dabar kažkaip darbe būdamas išsikrovė telefonas, ir grįžęs pajungiau kraut ir net nežiūrėjau į ekraną, tai ką grįžau ir bandau įjungti ir man meta logotipa samsungi ir
viršuj kairiajam kampe tai - > "
Custom binary blocked FRP" Ir nesuprantu kodėl taip įvyko ir kaip tai sutvarkyti . Kaip ir minėjau žmogus kuris sutvarkė man ant "Samsung Galaxy S8 Edge"
negaliu susisiekti tiesiog dingęs be žinios, tai todėl klausiu jūsų ( nes manau gal esate kas susidure su tuo ir ar žinot kaip tai susitvarkyti ) "Kaip galima tai sutvarkyti?"


Ačiū už atsakymus.

Gali būt jog įdėjo vogtą pagrindinę plokštę kuri buvo vogta ir tave apsuko geriau būtum nusipirkęs nauja tlf...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, MrLapas parašė:

Gali būt jog įdėjo vogtą pagrindinę plokštę kuri buvo vogta ir tave apsuko geriau būtum nusipirkęs nauja tlf...

dėl to tas žmogus, kuris keitė plokštę, dabar yra dingęs. :D Bet šitą dalyką apeit įmanoma. Aš pats truputį pažaidęs su Samsung S7 Edge ir pasinaudojęs bluetooth apėjau šitą apsaugą. Dabar tikrai nerasiu to tutorialo, bet jei gerai paieškos ir bus noras susitvarkyt telefoną tada susiras. Tik galimas variantas, kad jam ryšį blokuos. Priklauso iš kur tas "meistras" gavo plokštę, toje šalyje ryšys blokuojamas ir bus.

Redaguota , nario lie
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, lie parašė:

dėl to tas žmogus, kuris keitė plokštę, dabar yra dingęs. :D Bet šitą dalyką apeit įmanoma. Aš pats truputį pažaidęs su Samsung S7 Edge ir pasinaudojęs bluetooth apėjau šitą apsaugą. Dabar tikrai nerasiu to tutorialo, bet jei gerai paieškos ir bus noras susitvarkyt telefoną tada susiras. Tik galimas variantas, kad jam ryšį blokuos. Priklauso iš kur tas "meistras" gavo plokštę, toje šalyje ryšys blokuojamas ir bus.

Taigi nuo šiol operatoriai dalinsis telefonu imei ir blokuos visam pasaulyje :D r.i.p Aišku gan geras dalykas jei pavogia telefoną nueini į savo operatoriaus saloną pvž (tele2) pasakai pavogė telefoną ir užblokuoja imei ir nebeveikia ryšys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), lie parašė:

Nė, neveikia šitas būdas :D

 

prieš 7 valandas(-ų), MrLapas parašė:

Gali būt jog įdėjo vogtą pagrindinę plokštę kuri buvo vogta ir tave apsuko geriau būtum nusipirkęs nauja tlf...

Amm greičiausiai nedasiskaitei ką rašiau žmogus įdėjas buvo tikrai nevogta ;) Ir buvo viskas tvarkingai,. Ir aš kalbu apie S8 kad sutvarkė šia problema. Ir dingo, ta prasme man viskas iki dabar su juo veikia bet.. Žmogus dingo ir tiek ;)
O dėl naujo telefono jau galvoju. 

 

 

prieš 5 valandas(-ų), ManTas0111 parašė:

Bet šiaip keista tas kad tu ta telefoną ilga laiką turėjai ir niekas nieko. Geriausia būtu tau kreiptis į SAMSUNG Lietuvą jie tau padės + nesi kaltas dėlto.

Telefonas seniai be draudimo, ir čia jie nieko padaryti negali. Nes buvau dėl s8 edge'o tai sako kad jūsų pačio klaidos.. xD
(Ir jei tai atsiranda nuo FB/Skype/ig/web/ some games/camera/ & more) tai tada nesąmonė, bet greičiausiai nė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Nė, neveikia šitas būdas :D

 

Amm greičiausiai nedasiskaitei ką rašiau žmogus įdėjas buvo tikrai nevogta ;) Ir buvo viskas tvarkingai,. Ir aš kalbu apie S8 kad sutvarkė šia problema. Ir dingo, ta prasme man viskas iki dabar su juo veikia bet.. Žmogus dingo ir tiek ;)
O dėl naujo telefono jau galvoju. 

 

 

Telefonas seniai be draudimo, ir čia jie nieko padaryti negali. Nes buvau dėl s8 edge'o tai sako kad jūsų pačio klaidos.. xD
(Ir jei tai atsiranda nuo FB/Skype/ig/web/ some games/camera/ & more) tai tada nesąmonė, bet greičiausiai nė.

Nuo apps negali atsirasti ,(Jeigu kažką sumalsiu ir pasakysiu ne taip prašau pataisykit..) bet jei tavo versija android naujesnė nei 6.0 ir yra 7.0 tai ant jos yra frp lock kai prijungi google paskyrą ir padarius factory reset prašys el.pašto (tapatybės patvirtinimo jog buvo atkurtas iš naujo įrenginys) , o jei nežinai el.pašto jau nieko ir nepadarysi nebent downgrade į 6.0 gal padėtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), No Life King parašė:

 

 

Sita hujne tiesiog buna kai netaip slaptika ivedi ir t.t google services uzblokino cb

na darbe būdamas pasiskaičiau dėl ko taip būna.
Ir nepataikei nei kiek ;)
Kūrėjo modas turėjo būti ijungtas ir ten vienas dalykas išjunktas. Ir after reboot tai įvyko.
Na bet žodžiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...