Peršokti į turinį

Ieškau build iki ~2000


*Rolkā

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2213 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Kam naudoti planuoji?

Ne aš planuoju, draugas neturi sg paskyros, išvaro vasarai į Ukus mėtyt laikraštuku ar ko, turi susitaupęs šaibų ir nori žiūrėtis kompą žaidimams kaip pubg tom clansei ir kiti nauji žaidimai 

prieš 1 valandą, ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ parašė:

tu nei skaityt nemoki, nei kompo dalis supranti tai ne freepostink pls 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Benka parašė:

Ne aš planuoju, draugas neturi sg paskyros, išvaro vasarai į Ukus mėtyt laikraštuku ar ko, turi susitaupęs šaibų ir nori žiūrėtis kompą žaidimams kaip pubg tom clansei ir kiti nauji žaidimai 

tu nei skaityt nemoki, nei kompo dalis supranti tai ne freepostink pls 

 

 

Ka kazkiek zn tiek , ir ne freepostinu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ parašė:

Ka kazkiek zn tiek , ir ne freepostinu

Aiškiai parašyta apie 2000eurų tu surenki kompą kuriame 1050ti ir visas build kainuoja 1000eurų kai net pigesni loptopai, tai arba tu čia neišmanai arba aš nesuprantu tavęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Benka parašė:

Ne aš planuoju, draugas neturi sg paskyros, išvaro vasarai į Ukus mėtyt laikraštuku ar ko, turi susitaupęs šaibų ir nori žiūrėtis kompą žaidimams kaip pubg tom clansei ir kiti nauji žaidimai 

tu nei skaityt nemoki, nei kompo dalis supranti tai ne freepostink pls 

 

 

Kokioj rezoliucijoj planuoja žaisti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, darrel. parašė:

Na ir paskutinis klausimas prieš numetant build'ą, žino kas yra overclockinimas bei ar galvos ta daryti?

Žinot žino bet nenori to daryti

 

37 minutes prieš, Merio parašė:

Dėl kai kurių dalykų (ssd,hard, case) pagal poreikius, bet štai buildas.

Bus galima overclockint, 1070Ti overclockinus tas pats kaip 1080 stock, jei norės, žaidimus galės žaist 1440p ant ultra 

Ačiū jei kažkas dar gal kažka surinks geresnio, bet manau puikis build

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

Trylikametis @ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ vel strikina xDD!

jo ir naudoja kazkokiu idiotu sukurta page kuris i 2k builda sudeda 980Ti SLI ir cheapo cpu kuris bus didelis bottleneckas lol

Redaguota , nario Merio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai kažką tokio pirkčiau - http://prntscr.com/j9juz2.

Procesorius nusileidžia 8700k žaidimuose, bet kadangi jis overclockinti nelabai galvoja tai masyvaus skirtumo nebus. Bet užtat visur kitur Ryzen bus pranašesnis. Tuo pačiu, jeigu jis vis vien perka 2.000 eurų kompiuterį, aš abejoju kad jis ilgai 1080p monitorių naudosis, vis vien manau kada pereis prie bent 1440p o ten skirtumas tarp procesorių dar labiau sumažes.

Yra keletas dalykų kuriuos galima pakeisti šiame build'e

  • 2700x į paprastą 2700 jeigu visgi sumąstys overclockinti, kadangi pagrindinis 2700x ir 2700 skirtumas yra clock speed. Aišku, su 2700 bus sunkiau geresnį clock speed išgauti bet pats CPU yra pigesnis.
  • Jeigu labai nori daugiau RGB, tai galima RAM'us G.Skill TridentZ pasiimti. Bent jau aš juos rekomenduočiau.
  • Tuo pačiu jei nori gali įsidėti ir liquid cooler kokį kaip NZXT Kraken X62 bet AMD Wraith Prism (air cooleris kuris su pačiu procesorių ateina) puikiai atliks savo darbą jeigu procesorius nebus overclockinamas ir dar RGB turi.
  • Jeigu neskuba pirkti, gali palaukti labiau budget oriented moitininų kaip B370 (greičiausiai kad taip chipset vadinsis) jeigu vis vien neplanuoja overclockinti ir 2 vaizdo ploksčių jungtis :D

Na mano variantas yra toks.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, darrel. parašė:

Aš asmeniškai kažką tokio pirkčiau - https://prnt.sc/j9jg99.

Procesorius nusileidžia 8700k žaidimuose, bet kadangi jis overclockinti nelabai galvoja tai masyvaus skirtumo nebus. Bet užtat visur kitur Ryzen bus pranašesnis. Tuo pačiu, jeigu jis vis vien perka 2.000 eurų kompiuterį, aš abejoju kad jis ilgai 1080p monitorių naudosis, vis vien manau kada pereis prie bent 1440p o ten skirtumas tarp procesorių dar labiau sumažes.

Yra keletas dalykų kuriuos galima pakeisti šiame build'e

  • 2700x į paprastą 2700 jeigu visgi sumąstys overclockinti, kadangi pagrindinis 2700x ir 2700 skirtumas yra clock speed. Aišku, su 2700 bus sunkiau geresnį clock speed išgauti bet pats CPU yra pigesnis.
  • Jeigu labai nori daugiau RGB, tai galima RAM'us G.Skill TridentZ pasiimti. Bent jau aš juos rekomenduočiau.
  • Tuo pačiu jei nori gali įsidėti ir liquid cooler kokį kaip NZXT Kraken X62 bet AMD Wraith Prism (air cooleris kuris su pačiu procesorių ateina) puikiai atliks savo darbą jeigu procesorius nebus overclockinamas ir dar RGB turi.
  • Jeigu neskuba pirkti, gali palaukti labiau budget oriented moitininų kaip B370 (greičiausiai kad taip chipset vadinsis) jeigu vis vien neplanuoja overclockinti ir 2 vaizdo ploksčių jungtis :D

Na mano variantas yra toks.

overpriced hdd?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2213 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...