Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

lifestory.us.lt | Padarykime tai, ko kiti nepadarė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2194 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

                                                                             
Logotipas

Sveikučiai, visi žmonės kurie komentavo šią temą, taigi www.lifestory.us.lt projekte atstoju tinklapio tvarkytoją, mačiau daug kritikos iš jūsų pusės, kritikos buvo tiek apie subdomeną, tiek apie forumo išvaizdą, kopijuotą dizainą ir panašiai ... Visą tai pripažįstu, tačiau ar yra esmė tame kad naudojame us.lt ? Nejaugi jums sunku prie mūsų pavadinimo lifestory prirašyti us.lt ? Mano manymu visas projektas nesisuka aplink pinigus, viskas sukasi aplink modifikaciją, ir projekto bendruomenę, kuri mūsų www.lifestory.us.lt projekte yra tikrai draugiška, bei labai puiki ! Asmeniškai aš manau būtent taip ! Mes žaidžiame SA:MP'ą tikrai ne dėl pačio GTA:SA žaidimo, nes jis tikrai jau yra pasenęs ir jo grafikos tikrai netokios, kokias galite pamatyti šiuolaikiniuose žaidimuose, mes SA:MP'ą žaidžiame dėl jo tvarkos, viso realistiškumo, bandymo atkartoti tikrą gyvenimą. Mūsų tikslas yra tokspat ! Mes stengiames jums pateikti puikią modifikaciją, kuri jums puikiai atkartotų realų gyvenimą, na ir taipat stengiames jums palaikyti puikią atmosferą tarp projekto žaidėjų ! Nors ir mūsų galūnė yra us.lt tačiau mūsų iškelti tikslai yra tikrai aukšti, ir mano manymu juos būtinai įgyvendinsime, darysime viską, kad jums būtų gera ir smagu !

Padarykime tai, ko nepadarė kiti - visi kartu !
                                                                             

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, d3vin parašė:

                                                                             
Logotipas

Sveikučiai, visi žmonės kurie komentavo šią temą, taigi www.lifestory.us.lt projekte atstoju tinklapio tvarkytoją, mačiau daug kritikos iš jūsų pusės, kritikos buvo tiek apie subdomeną, tiek apie forumo išvaizdą, kopijuotą dizainą ir panašiai ... Visą tai pripažįstu, tačiau ar yra esmė tame kad naudojame us.lt ? Nejaugi jums sunku prie mūsų pavadinimo lifestory prirašyti us.lt ? Mano manymu visas projektas nesisuka aplink pinigus, viskas sukasi aplink modifikaciją, ir projekto bendruomenę, kuri mūsų www.lifestory.us.lt projekte yra tikrai draugiška, bei labai puiki ! Asmeniškai aš manau būtent taip ! Mes žaidžiame SA:MP'ą tikrai ne dėl pačio GTA:SA žaidimo, nes jis tikrai jau yra pasenęs ir jo grafikos tikrai netokios, kokias galite pamatyti šiuolaikiniuose žaidimuose, mes SA:MP'ą žaidžiame dėl jo tvarkos, viso realistiškumo, bandymo atkartoti tikrą gyvenimą. Mūsų tikslas yra tokspat ! Mes stengiames jums pateikti puikią modifikaciją, kuri jums puikiai atkartotų realų gyvenimą, na ir taipat stengiames jums palaikyti puikią atmosferą tarp projekto žaidėjų ! Nors ir mūsų galūnė yra us.lt tačiau mūsų iškelti tikslai yra tikrai aukšti, ir mano manymu juos būtinai įgyvendinsime, darysime viską, kad jums būtų gera ir smagu !

Padarykime tai, ko nepadarė kiti - visi kartu !
                                                                             

Skirtumas didelis. us.lt nėra saugus ir joks savininkas jame netalpintų rimto projekto. + Jų paslaugose MySQL ant root stovi, kas yra nemažas saugumo pažeidimas, kada paklausiau, ar galėtumėte tai ištaisyti - ignoravo.

O ir jų reputacija tokia... Nepamiršk, kad paslaugų tiekėjas gali naršyti po visus projekto failus, jeigu tik nori. Darykite išvadas patys. ;)

Tau, @d3vin, siūlau pasimokyti dizaino pagrindų ir susitelkti labiau į kokybę, priešingu atveju, gali net nepradėti užsiimti šia veikla. Dabar tavo žinios prilygsta script-kiddie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

                                                                             
Logotipas

Sveikučiai, nepamirškite užeiti į mūsų projekto forumą !

  • Forume vyksta atrankos į įvairias pareigas.
  • Forume vyksta pakvietimų konkursas, su dosniais prizais.
  • Forume jūsų laukia draugiška bendruomenė.
  • Forume pasirodė pirmasis serverio, bei tinklapio atnaujinimas !

Padarykime tai, ko nepadarė kiti - kartu ... !

                                                                             

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

                                     
4_Untitled-1.png

Projektas buvo uždarytas, dėl nesutarimų komandoje ! Aš, Arnas, asmuo atsakingas už forumą, jį užrakinu, dėl ko taip darau ? Nenoriu gaišinti jūsų laiko, su šūdo vertu projektu, kodėl aš jį tokiu vadinu ? Projektas naudoja platintą RiverCoast modifikaciją, kuri yra visiškai tuščia, projektas startavęs tikrai jūsų nenustebins, na ir pati komanda yra visiškai nučiuožusi, Mantas, pagrindinis įkurėjas išviso yra graudus, bendrauti nemoka, žada daug, tačiau nieko nepadaro, apgaudinėjo tiek mane, tiek jus, kad projektas bus begalo unikalus, ir jis mus nustebins su projekto modifikacija, kai ją išvydau savo akimis, labai nusivyliau Mantu, todėl linkiu tiesiog eiti ieškoti kitų projektų ir neužsilikti ties šiuo šūdserveriu, Mantas niekad nėra padaręs sėkmingo projekto, visi jo projektai užsidarydavo po savaitės ar dviejų. Kad įvyks taspats, galiu užtikrinti visu 100%, kadangi jis yra visiškas pliuškius, ir nesupranta, kaip kuriamas projektas, kuria savo dišovas atrankas, dėdamas įvairias spalvas, darydamas gėjų paradą, kaip mažas vaikas, net graudu jo temas skaityt, rašyt taipat nemoka, net gėda su tokiu asmeniu komandoje būt ! Forumas bus uždarytas manau iki tol kol pasibaigs ! Visą tai, apie ką rašau yra visiška tiesa, aišku labai gaila dėl jūsų sugaišto laiko, įkišto darbo, tačiau tokia jau ta tiesa, sekmės jums !

Mano skype kontaktai : live:aplaviius !

Mantai, daugiau nieko geriau nebekurk, eik gyvenimo susirask !
                                     

 

                                     

Redaguota , nario d3vin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2194 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...