Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau - moncea94 (Simona)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki mieli bendruomenės nariai, esu vardu Simona, man 20 metukų. Esu gimusi ir daug metų gyvenusi Klaipėdoje, šiuo metu gyvenu Telšiuose.  Šiame portale esu užsiregistravusi ne taip ir senai. Šiuo metu domiuosi sportu ir grožiu. 

Taip pat prisegsiu keletą savo nuotraukų. 

Jeigu man rašote temose arba rašote pm naujų pažinčių tikrai neieškau nes turiu mylimąjį dėl kurio gyvenu kurį tik vieną myliu. Esu paprasta ir nuoširdi mergaičiukė žinanti savo gyvenimą ir jį gyvenanti taip kaip noriu. Ačiū visiems kurie perskaitė mano prisistatymą. 

30710257_262701490938754_4319944893058252800_n.jpg

30743945_603367820015483_2131112864755220480_n.jpg

19555020_1596798550438089_2036360815880690344_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tos nuotraukos yra mano o ne kokių dviejų merginų esu tokia kokia esu, bet dviejų tipų tikrai nebūnu. Ir tarp kitko skaičiau kad kažkuris mane laiko berniuku, niekada nebuvau berniuku ir nebūsiu esu gimusi mergina o kas liečia mano asmeninį gyvenimą tikrai jo neatskleidinėsiu nes tai juk mano pačios asmeninis gyvenimas ir tiems kuriems kažkas nepatinka apiekit šią temą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
prieš 2 valandas(-ų), moncea94 parašė:

Ten ne tatuiruote o tiesiog želiniu tušinuku nupiešta ach ir kaip Jums atrodė jog ten tatūškė :DD

nu gi nereikejo sakyt. palik zmonems susidomejimo  kazkiek :D

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 5 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...