Peršokti į turinį

Ar galėtumėte parekomenduoti udemy kursus ?


Slaimeris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, galbūt esate nusipirkę ir galėtumėte parekomenduoti kokius nors udemy kursus. Labiau norėčiau susijusių su programų kūrimu, nes HTML, CSS jau moku,o php pakolkas nereikia. Viena iš programavimo kalbų susijusių su programų kūrimu kurią moku yra nelabai populiari t. y. Python, bet kadangi ji man patinka ir norėčiau pagilinti savo žinias tad ir jos geri kursai būtų neblogai.

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu nusipirkęs ir iki dabar naudoju. Pamokos kokybiškos, bet neišplėstos. Ten yra tinklalapių kūrimo kalbų pradmenys, tai jei nori daugiau išmokti, tenka pačiam gilintis ir iš vienų kursų gavau + free hostą + free knygą. Man žiauriai patiko ir viskas kokybišką ir gerai iš aiškinta, tik vienas minusas, čia tik tų kalbų pradmenys, bet su jomis, galėsi daug ką sukurti.

MANO PIRKTI KURSAI (spausti ant teksto)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), POSTRANA™ parašė:

Esu nusipirkęs ir iki dabar naudoju. Pamokos kokybiškos, bet neišplėstos. Ten yra tinklalapių kūrimo kalbų pradmenys, tai jei nori daugiau išmokti, tenka pačiam gilintis ir iš vienų kursų gavau + free hostą + free knygą. Man žiauriai patiko ir viskas kokybišką ir gerai iš aiškinta, tik vienas minusas, čia tik tų kalbų pradmenys, bet su jomis, galėsi daug ką sukurti.

MANO PIRKTI KURSAI (spausti ant teksto)

Na, aš old-school žmogus. Mokiausi iš knygos (fizinės, su el. nesugebu susikaupti), o ten yra ganėtinai plačiai viskas surašyta.

Manau išmokimo būdai yra individualus dalykas, vieniems geriau žiūrėti kursus, kitiems mokytis tik su praktika, tretiems skaityti knygą (teoriją, vėliau atlikinėti pagal ją praktiką) ir t. t.

@Slaimeris mano rekomendacija pasibandyti ant vaizdo įrašų pasimokyti, jeigu gerai įsiminsi ir suprasi, nusipirkti kursus, jei ne, gal būsi knygos žmogus.

P. S. paprastų knygų niekad nemėgau skaityti ir neskaitau, tačiau su programavimo knygomis viskas kitaip. Vienas malonumas, jei knyga kokybiška.

prieš 2 valandas(-ų), Developer parašė:

Nuo kada Python nepopuliarus? Gal tik Lietuvoje kol kas su juo sunkiau darbą rasti, tačiau pati kalba turi dideles perspektyvas, ypač finansų sektoriuje, neuroniniuose tinkluose, machine learninge...

Sutinku. Google pati naudoja Python. Lietuvoje ji nėra plati, tačiau nereiškia, kad kitur irgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), District parašė:

Na, aš old-school žmogus. Mokiausi iš knygos (fizinės, su el. nesugebu susikaupti), o ten yra ganėtinai plačiai viskas surašyta.

Manau išmokimo būdai yra individualus dalykas, vieniems geriau žiūrėti kursus, kitiems mokytis tik su praktika, tretiems skaityti knygą (teoriją, vėliau atlikinėti pagal ją praktiką) ir t. t.

@Slaimeris mano rekomendacija pasibandyti ant vaizdo įrašų pasimokyti, jeigu gerai įsiminsi ir suprasi, nusipirkti kursus, jei ne, gal būsi knygos žmogus.

P. S. paprastų knygų niekad nemėgau skaityti ir neskaitau, tačiau su programavimo knygomis viskas kitaip. Vienas malonumas, jei knyga kokybiška.

Sutinku. Google pati naudoja Python. Lietuvoje ji nėra plati, tačiau nereiškia, kad kitur irgi.

Oh, ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...