Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar yra lietuvoje vis dar serverių, kurie remiasi į kokybę, o ne į kiekybę?


PreFix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Man įdomu būtų sužinoti ar yra dar serverių, kurie remiasi į kokybę, o ne į kiekybę? Tarkim būtų serveris, kuriame reikia registruotis internetu, gauti patvirtinimą jog gali žaisti. O dar tikslesnis klausimas ar yra tokių serverių, kurie tarkim paskirsto žaidėjus į faction automatiškai ir duoda tarpusavyje tam tikrų bonusų (klasės/rasės) ir eina vienas prieš kitą žaisti? Na ne taip, jog esmė, jog pats serveris yra traukiantis tuo, jog jis turėtų įdomų vidų, negu didelį žaidėjų skaičių, kur išėjus iš spawn dar tenka eit puse kilometro norint apsigyvent kažkur ;)

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, R3dM00n parašė:

Toks serveris ne lietuviu rinkai :)

Kodėl ne ? Jei sugebi išreklamuot galima bet ką padaryti aktyviu serveriu. Tuolab jei serveris yra geras. P.S. Pabandysiu kažką panašaus padaryti, tačiau vargu kaip čia gausis nes jau labai daug serverio padaręs esu kitu tipu :D Todėl gal po pirmo wipe, o galbūt ir dabar pavyks kažką išvystyt į jau padarytą dalyką :D 

Redaguota , nario Savitar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Savitar parašė:

Kodėl ne ? Jei sugebi išreklamuot galima bet ką padaryti geru serveriu. Tuolab jei serveris yra geras. P.S. Pabandysiu kažką panašaus padaryti, tačiau vargu kaip čia gausis nes jau labai daug serverio padaręs esu kitu tipu :D Todėl gal po pirmo wipe, o galbūt ir dabar pavyks kažką išvystyt į jau padarytą dalyką :D 

 

6 minutes prieš, PreFix parašė:

Ankščiau būdavo tokių serverių, bet keitėsi žaidėjų poreikiai, tokie serveriai mirdavo.

Būtent, kad keitėsi žaidėjų poreikiai, nes atėjo vaikų karta žaisti, kuriems reik lengvo ir greito žaidimo. Ir šiuo metu tokių vaikų pilni serveriai, o kur tikrai geras ir rimtas projektas mažai surinks žaidėjų, nes ten žais tik tie, kurie pasiilgę tikro žaidimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, R3dM00n parašė:

 

Būtent, kad keitėsi žaidėjų poreikiai, nes atėjo vaikų karta žaisti, kuriems reik lengvo ir greito žaidimo. Ir šiuo metu tokių vaikų pilni serveriai, o kur tikrai geras ir rimtas projektas mažai surinks žaidėjų, nes ten žais tik tie, kurie pasiilgę tikro žaidimo.

Paimti kokį vieną gerą youtuberį kurio auditorija nėra visiški vaikai - problema išspręsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Savitar parašė:

Paimti kokį vieną gerą youtuberį kurio auditorija nėra visiški vaikai - problema išspręsta.

Ir kas? Ateis tavo tie suaugę 10-20 pažais porą dienų ir baigsis. Ne reklamoj esmė, vaikai tarpusavy patys gali išreklamuoti tą savo projektą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, rsrytis parašė:

Ir kas? Ateis tavo tie suaugę 10-20 pažais porą dienų ir baigsis. Ne reklamoj esmė, vaikai tarpusavy patys gali išreklamuoti tą savo projektą

:D matosi jog tau sunkiai su serverių kūrimu. Ir žinoma taip bus jei Tu manai jog kažkas ims ,,youtuberį" su 500 subų :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, PreFix parašė:

Sveiki! Man įdomu būtų sužinoti ar yra dar serverių, kurie remiasi į kokybę, o ne į kiekybę? Tarkim būtų serveris, kuriame reikia registruotis internetu, gauti patvirtinimą jog gali žaisti. O dar tikslesnis klausimas ar yra tokių serverių, kurie tarkim paskirsto žaidėjus į faction automatiškai ir duoda tarpusavyje tam tikrų bonusų (klasės/rasės) ir eina vienas prieš kitą žaisti? Na ne taip, jog esmė, jog pats serveris yra traukiantis tuo, jog jis turėtų įdomų vidų, negu didelį žaidėjų skaičių, kur išėjus iš spawn dar tenka eit puse kilometro norint apsigyvent kažkur ;)

lietuviu auditorija kuriai patiktu toks rpg zanras labai maza, lietuviu vaikuciam geriau hunger games pazaist ar su residence nama pasistatyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, rsrytis parašė:

spėliot bet kas gali, parodyk tu man tuos ''sėkmingus'' serverius, kurių ieško žmogus

 

Prieš 1 valandą, Savitar parašė:

Paimti kokį vieną gerą youtuberį kurio auditorija nėra visiški vaikai - problema išspręsta.

Vienas geras youtuberis tau kainuos 50-80 euru, kai esi ne dirbantis zmogus nevisada tai sau gali leisti. Va samdziau youtuberi su 1000+ ar daugiau subu, ir ka pinigus paeme o reklamos negavau nors turejo 1 val. streaminti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), PreFix parašė:

Sveiki! Man įdomu būtų sužinoti ar yra dar serverių, kurie remiasi į kokybę, o ne į kiekybę? Tarkim būtų serveris, kuriame reikia registruotis internetu, gauti patvirtinimą jog gali žaisti. O dar tikslesnis klausimas ar yra tokių serverių, kurie tarkim paskirsto žaidėjus į faction automatiškai ir duoda tarpusavyje tam tikrų bonusų (klasės/rasės) ir eina vienas prieš kitą žaisti? Na ne taip, jog esmė, jog pats serveris yra traukiantis tuo, jog jis turėtų įdomų vidų, negu didelį žaidėjų skaičių, kur išėjus iš spawn dar tenka eit puse kilometro norint apsigyvent kažkur ;)

Atsakysiu paprastai, dar nėra tokio kol kas. Dėl to registravimo internete, tai nemanau, kad tai gali nusakyti pačio serverio vidų, labiau tai galėtų teigti, jog nenori pažeisti įstatymų ir supažindinti su vartotojo teisėmis.
Taip pat jei domina serveris, kuriame remiamasi kokybę, galiu jį pateikti, dar kaip tik vakar test run buvo. Bet ne čia, nenoriu reklamuoti, į až rašyk. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, galima ginčytis, bet aš Savitar pusėje, yra tokių kurie pasiilgę tokio žaidimo, kuriems jau atsibodo viską gauti per dieną ir dalinti kitiems. Taip, dabar daugelis projektų daro raktus, dropus, konkursus, su žmonių skaičių dalina paslaugas, todėl ten tiek ir žaidžia. Bet protingai sukūrus šitą dalyką, manau patrauktu akį visiems, juolab suradus dar kokį youtuberį kuris sutiktu pareklamuoti, manau žaidėjų būtų. Bet va artėja vieno projekto atidarymas, kuriame bus galima pajusti tikrą žaidimo skonį, nes šis serveris bando išnaudoti visas galimybės, kokios tik yra minecraft'e.. Buvau užėjęs į serverį ir nustebau, serveris dar toli nuo dienos šviesos, bet mane sugebėjo nustebinti, tad galiu lažintis, kad " vaikams " patiks, bus ką veikti tiek jiems, tiek kitiems. Kas dar negirdėjo apie šitą gimusi projektą galite pasiskaityti - 

 

Redaguota , nario Gabri3lius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Gabri3lius parašė:

Sveikas, galima ginčytis, bet aš Savitar pusėje, yra tokių kurie pasiilgę tokio žaidimo, kuriems jau atsibodo viską gauti per dieną ir dalinti kitiems. Taip, dabar daugelis projektų daro raktus, dropus, konkursus, su žmonių skaičių dalina paslaugas, todėl ten tiek ir žaidžia. Bet protingai sukūrus šitą dalyką, manau patrauktu akį visiems, juolab suradus dar kokį youtuberį kuris sutiktu pareklamuoti, manau žaidėjų būtų. Bet va artėja vieno projekto atidarymas, kuriame bus galima pajusti tikrą žaidimo skonį, nes šis serveris bando išnaudoti visas galimybės, kokios tik yra minecraft'e.. Buvau užėjęs į serverį ir nustebau, serveris dar toli nuo dienos šviesos, bet mane sugebėjo nustebinti, tad galiu lažintis, kad " vaikams " patiks, bus ką veikti tiek jiems, tiek kitiems. Kas dar negirdėjo apie šitą gimusi projektą galite pasiskaityti - 

 

Tikiuosi jis tikrai bus toks geras kaip visi sako. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ekstazis parašė:

mc.frakcija.lt gal patiks, bandžiau atkurti seną Factions PvP Raid serverio tipą, kuris jau prie mirties slenksčio Lietuvoje

Nors ir bandei atkurti seną fc, bet esi šūdo gabalas, kad reklamuoji savo paliava mano minigames serveryje..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu tikras jog visada tokių buvo ir dar ilgai bus, tačiau manau jog savaime suprantama, jog dėl specifinio pobūdžio nieks per daug tokių nereklamuoja. Kita problema - nesilaiko jie ilgai. Įdomu ar yra dar Lietuvoj kokia normali šio žaidimo bendruomenė, kaip minecraft.i7.lt ar menilocraft.lt buvo...? Anyway, nesuprantu kodėl visi spangsta su tais faction'ais? Tai tokia menka idėja, kuri orientuoja visą žaidimą į vieną buką tikslą, kurio ir tai normaliai neeina įgyvendint jei serveris resetinasi rečiau nei kas kelias valandas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-04-03 21:41, KayohiPlay parašė:

Nors ir bandei atkurti seną fc, bet esi šūdo gabalas, kad reklamuoji savo paliava mano minigames serveryje..

Nereklamuoju nieko, tikrai. Neturiu laiko vaikščioti per serverius ir reklamuoti, yra daug darbo serveryje, daug klaidų, kurias bandau ištaisyti ir iki tokio lygio, kad reklamuočiau serverį kituose serveriuose dar nenusiritau, o ką daro kiti - jų reikalas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...