Peršokti į turinį

CSGO naujiena - Įvestas laukimo terminas 7 dienom, su skin'ais..


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2230 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ai zjbs tas holdas kaip dabar pastebėjau, nusipirkau skinu kai kainos nukrito, dabar jos pradėjo kilt parduosiu viska ir ezwin, jei galvojat, kad csgo kažkas leavins tikrai nusišnekat, jei žmonės dar žaidžia sampus, 1,6, minecraftus, csgo tikrai dar nemirs ilgą laika xD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/6/2018 01:38, DedeKobra parašė:

Zinok cia rimtai  as pats buvau pries FORTINE maniau paskutine nesamone ir kandangi meciau CS GO galvojau world of tanks zaisiti ( zinau esu nevykelis kad tokius zaidimus zaidziu :D ) bet draugai vis pasikviesdavo i fornite lobby tai palosdavau viena antra matcha galu gale nusipirkau ir ta skina ( svarbu pamineti jog zaidziau pries "booma" ) ir jis istrikruju uzabino jis fainas tuom kad jis yra greitas turi zaismingas spalvas ir tuos animacinius sokius apskritai zaidimas tiesiog for fun kartais zaidi kad laimeti kartais tiesiog darai nesamones pamenu pirmom dienom nesuprasdavau zmoniu kurie losia fornite ir visad klausdavau saves : koks tu turi buti debilas kad tau patiktu Fornite ? nu tipo tu nusileidi isaudai visus turi gera inventoriu ir t.t. ir tave kazkoks *Myliu SuperGames.lt* nuzido ir tada vel leidiesi vel ieskai vel mirsti koks tikslas ? Zaidimas yra totali rutina tada kyla klausimas kodel zmones ji zaidzia ? As zaidziu nes degu noru tobuleti ismokti gerai statyti ir visus sukirsti tai mane skatina zaisti ir fainiausias dalykas jog kiekvienu zaidimu as tobuleju ( nes esu noobas ) Tai... siulau ir tau ! TIk idomiausia ji zaisti su draugais ir jeigu Tu kadanors noretum netycia pazaisti tai parask i PM pasikviesim viens kita ir su chebryte pazaisim :) 

ne dekui nedomina :D csgo per dvi savaites gal tik 15h prazaidziu , tai nesu kazkoks gameris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2230 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...