Peršokti į turinį

CSGO naujiena - Įvestas laukimo terminas 7 dienom, su skin'ais..


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2230 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi štai tokia naujieną, kad dabar tikriausiai užsidarys  dauguma gambling svetainių, nes nuo šiol kai išsivesite betkokį skiną, jums reikės laukti 7 dienas kol galėsite jį apkeisti. :(

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Benka parašė:

Tiesiog kainos kris ir vsio, trading site nebebus tokie naudingi, nes nebus daug itemų, coin flip site čj patirs didžiausia nesėkmę 

tikrai patirs didžiausią "nesekmę", kaip tie site owneriai milžiniškus pinigus per tą laikotarpį pasidarę, tai nemanau, kad tai kažką keistų

Redaguota , nario quanto!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), اےاے parašė:

gaidys tas GO greiciau niekas nebezaistu pereitu ant kazko kito. :)

realiai sutinku , nebera su kuo normaliai pažaisti. tas pats žaidimas kaip visad , neprideda naujų mapu... operationai isvis nesuprasi kada pasirodys. na pačių žaidėjų skaičiaus daug neįtakos , bet skinų kainos jau dabar pakritusios

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-03-30 20:05, quanto! parašė:

tik užjaust Lietuvos traderius norėčiau ir panašiai, kas iš to pinigus daro, ar esą nusipirkę daug skinų norėdami profitą pasidaryti. :kiets:

Didžioji dalis rimtų Lietuvos traderi'ų jau senai baigė tai daryt, kai tas primas skandalas praėjo su cs:go skinais ir gambling svetainėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man  patinka  "valve" - daro viska kas nesusije su CS GO anti cheat (clap) (clap) ir zinoma ju sugadinta saudymo sistema. Tarkim labai gerbiu blizzardus (overwatchas) griestai pasake chytinsi - gausi ip bana visam, stai tokie kurejai parodo jog svarbiausia ne pinigai o zaidejas ! Zinau nukripau nuo temos bet gristant prie jos - tai kam reikejo sito update ? Kazkas minejo del apsaugos ? Visi mes gerai zinom jog kartais pavojinga spausti ant tam tikru trade linku nes gali is oro pasiimti visus tavo itemus TA PRASME KAIP ? Kaip valve yra *Myliu SuperGames.lt* ant tokiu dalyku ? Tarkim as buvau CS GO fanas ir  buvau visad saziningas zaidejos kol neigriso ir nepabandziau pacytinti : 1) labai lengvai pasiekiamas dallykas uztruko 5 min youtube'je 2) chytas padarytas taip jog sunku butu suprasti ar tu chyti ar o tai reiskia jog labai lengvai gali naudoti aimbotu ir niekas neitars 3) jokio antichyto ir nezinau kaip chyteriai palosia bet man visiskai neisejo zaisti . Chebra kreipiuosi i Jus su prasymu - NUSTOKIT ZAISTI CS GO darykit streika muskit cs go reitinga tiek metu zaidejai praso elementariu dayku - antichyto ir saudymo fix. Kartais man atrodo kad jie kaip LMG kai visi leavina jie "padaro" update :) 

PS jeigu kritikuosite tai neverta, nes tai mano nuomone Jusu teise i ja kreipti demesi ar ne taciau kitos nuomones man nereikia todel ja pasilaikyk savo mintims :) 

Redaguota , nario DedeKobra
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, DedeKobra parašė:

Man  patinka  "valve" - daro viska kas nesusije su CS GO anti cheat (clap) (clap) ir zinoma ju sugadinta saudymo sistema. Tarkim labai gerbiu blizzardus (overwatchas) griestai pasake chytinsi - gausi ip bana visam, stai tokie kurejai parodo jog svarbiausia ne pinigai o zaidejas ! Zinau nukripau nuo temos bet gristant prie jos - tai kam reikejo sito update ? Kazkas minejo del apsaugos ? Visi mes gerai zinom jog kartais pavojinga spausti ant tam tikru trade linku nes gali is oro pasiimti visus tavo itemus TA PRASME KAIP ? Kaip valve yra *Myliu SuperGames.lt* ant tokiu dalyku ? Tarkim as buvau CS GO fanas ir  buvau visad saziningas zaidejos kol neigriso ir nepabandziau pacytinti : 1) labai lengvai pasiekiamas dallykas uztruko 5 min youtube'je 2) chytas padarytas taip jog sunku butu suprasti ar tu chyti ar o tai reiskia jog labai lengvai gali naudoti aimbotu ir niekas neitars 3) jokio antichyto ir nezinau kaip chyteriai palosia bet man visiskai neisejo zaisti . Chebra kreipiuosi i Jus su prasymu - NUSTOKIT ZAISTI CS GO darykit streika muskit cs go reitinga tiek metu zaidejai praso elementariu dayku - antichyto ir saudymo fix. Kartais man atrodo kad jie kaip LMG kai visi leavina jie "padaro" update :) 

PS jeigu kritikuosite tai neverta, nes tai mano nuomone Jusu teise i ja kreipti demesi ar ne taciau kitos nuomones man nereikia todel ja pasilaikyk savo mintims :) 

nezinau , man tai del saudymo ( dazniausia ) viskas ok +-. bet su chyteriais jo , na dabar yra prime kazkokia apsauga , nes is esmes jei nori pachytint turi uzsikelti 21rank , ir specialiai tam pirkti kortele sim. bet daugiau kaip nieko taip ir nieko 2 metus is ju :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

nezinau , man tai del saudymo ( dazniausia ) viskas ok +-. bet su chyteriais jo , na dabar yra prime kazkokia apsauga , nes is esmes jei nori pachytint turi uzsikelti 21rank , ir specialiai tam pirkti kortele sim. bet daugiau kaip nieko taip ir nieko 2 metus is ju :/

Man budavo sauni su AWP nenusauni bet uz jo kulkos zyme ant sienos :/ del Prime tai jo pritariu sumazino ne duok Dieve nueisi be prime apsaugos kas antras ten chytins, bet kad ir tame prime buna losi ir nesupranti chytina ar nechytina ir automatiskai vietoje smagaus laiko susinervini tampi piktas ir t.t. o va parsisiunti FORNITE iskerti miska ir statai naciu veliavas visur :D va kur zaidimas darai SUDUS su draugais o kai tai atsibosta susikaupi ir zaidi rimtai :) 

Redaguota , nario DedeKobra
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, DedeKobra parašė:

Man budavo sauni su AWP nenusauni bet uz jo kulkos zyme ant sienos :/ del Prime tai jo pritariu sumazino ne duok Dieve nueisi be prime apsaugos kas antras ten chytins, bet kad ir tame prime buna losi ir nesupranti chytina ar nechytina ir automatiskai vietoje smagaus laiko susinervini tampi piktas ir t.t. o va parsisiunti FORNITE iskerti miesta ir statai naciu veliavas visur :D va kur zaidimas darai SUDUS su draugais o kai tai atsibosta susikaupi ir zaidi rimtai :) 

fortnite? dude wtf. overrated zaidimas mano nuomone , kaip ir pubg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

fortnite? dude wtf. overrated zaidimas mano nuomone , kaip ir pubg

Zinok cia rimtai  as pats buvau pries FORTINE maniau paskutine nesamone ir kandangi meciau CS GO galvojau world of tanks zaisiti ( zinau esu nevykelis kad tokius zaidimus zaidziu :D ) bet draugai vis pasikviesdavo i fornite lobby tai palosdavau viena antra matcha galu gale nusipirkau ir ta skina ( svarbu pamineti jog zaidziau pries "booma" ) ir jis istrikruju uzabino jis fainas tuom kad jis yra greitas turi zaismingas spalvas ir tuos animacinius sokius apskritai zaidimas tiesiog for fun kartais zaidi kad laimeti kartais tiesiog darai nesamones pamenu pirmom dienom nesuprasdavau zmoniu kurie losia fornite ir visad klausdavau saves : koks tu turi buti debilas kad tau patiktu Fornite ? nu tipo tu nusileidi isaudai visus turi gera inventoriu ir t.t. ir tave kazkoks *Myliu SuperGames.lt* nuzido ir tada vel leidiesi vel ieskai vel mirsti koks tikslas ? Zaidimas yra totali rutina tada kyla klausimas kodel zmones ji zaidzia ? As zaidziu nes degu noru tobuleti ismokti gerai statyti ir visus sukirsti tai mane skatina zaisti ir fainiausias dalykas jog kiekvienu zaidimu as tobuleju ( nes esu noobas ) Tai... siulau ir tau ! TIk idomiausia ji zaisti su draugais ir jeigu Tu kadanors noretum netycia pazaisti tai parask i PM pasikviesim viens kita ir su chebryte pazaisim :) 

Redaguota , nario DedeKobra
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2230 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...