Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Call of Duty: Modern Warfare 3


Mikey

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Niekas nesako, kad mw3 bus blogas žaidimas sprendžiant iš istorijos (aš ir nesakau, kad kitos dalys buvo blogos jos tikrai buvo geros...) bet jie pagaliau galėtų pakeisti varikliuka ar ne? Negi jie sėdės vietoje su savo varikliuku ir netobuilės? Beja bf3 iš activision nusipirko domena (bent kiek jau aš girdėjau) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 100
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Niekas nesako, kad mw3 bus blogas žaidimas sprendžiant iš istorijos (aš ir nesakau, kad kitos dalys buvo blogos jos tikrai buvo geros...) bet jie pagaliau galėtų pakeisti varikliuka ar ne? Negi jie sėdės vietoje su savo varikliuku ir netobuilės? Beja bf3 iš activision nusipirko domena (bent kiek jau aš girdėjau) :)

Kai darys naują cod dalį tada galės keist, o mw3 yra tiesiog mw2 tęsinys su daugiau ginklų, mapų veikėjų ir misijų. Nelabai čia reikia keisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O black ops nebuvo naujas cod? Nes kaip suprantu jis vėl nukėlė į antrą pasaulinį karą...

Jisai buvo naujas cod. nes tai isvis nepanasu i mw2. tu matau dar nesupratai... !! mw3 yra tesinys mw2 ir nesikeicia grafika, veiksmas tesiasi, o cod:bo cia isvis ne i tema. nes ten kitoks veiskas, viskas kitaip o mw3 veiskmas tesiasi, dbr supratai? :lok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai aš ir sakau jau prieš black ops dauguma norėjo, kad būtų kitas varikliukas. O black ops kiek žinau yra tas pats varikliukas.

Black ops geresne grafika uz mw2... ir nereik mw3 to naujo variklio... Veiksmai tesiasi, nk nesikeicia- grafika. tik gunai ir t.t. :lol:

Black Ops beabejo grafika geresnė už mw2, nes čia visai nauja istorija, nauja dalis todėl grafika buvo pagerinta. O mw3 tiesiog mw2 tęsinys su kitomis misijomis todėl nereikia jos keisti. Po mw3 kai kurs naują geimą tada gali visko būt kad būs geresnė grafika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai aš ir sakau jau prieš black ops dauguma norėjo, kad būtų kitas varikliukas. O black ops kiek žinau yra tas pats varikliukas.

Black ops geresne grafika uz mw2... ir nereik mw3 to naujo variklio... Veiksmai tesiasi, nk nesikeicia- grafika. tik gunai ir t.t. :lol:

Black Ops beabejo grafika geresnė už mw2, nes čia visai nauja istorija, nauja dalis todėl grafika buvo pagerinta. O mw3 tiesiog mw2 tęsinys su kitomis misijomis todėl nereikia jos keisti. Po mw3 kai kurs naują geimą tada gali visko būt kad būs geresnė grafika.

čia man rodos jūs neraukiat nieko... Negi nesuprantant ko jie tesia tą mw dalį? Jie tesia, nes tingi sukurti naują varikliuką...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš tai šiaip rinkčiausi lošt Battle Field 3, o ne MW3, nes atsibodusios tos pačios grafikos nieko naujo ar įdomaus, o vat Battle Field jau porą karų grafikom lenkia MW :)

Kai tu piratauji, tu matai tik vieną dalyką SP, o žmonės perka žaidimą ne dėl grafikos, o dėl įdomumo, dėl Spec Ops dėl survival dėl MP, kurių tu negali žaist

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...