Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MartynasK – teikiu scriptinimo paslaugas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2041 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Trumpai apie mane

Sveiki, esu Martynas, antro kurso KTU studentas, specialybė – programavimas. Su SAMP užsiemu jau apie 4 metus. Per visą šį laiką neturėjau nė vieno projekto kaip scripteris, per daug į viešumą nelindau, tačiau darbų esu atlikęs nemažai (didžioji dalis jų buvo daromi asmeniniam naudojimui). Per šį laiką įgavau nemažai patirties ir apie SAMP serverius išmanau pakankamai, kad galėčiau teikti su tuo susijusias paslaugas.

 

Siūlomos paslaugos, atliekami darbai

  • Sistemų, komandų kūrimas ir redagavimas;
  • esamų serverio klaidų šalinimas;
  • serverio pajungimas VPS;
  • darbas su MySQL, duombazėmis.

Darau tik tai, kas buvo parašyta ir aptarta!

 

Kodėl verta rinktis mane

  • Viena iš priežasčių kodėl teikiu šias paslaugas yra dėl malonumo programuojant, todėl kainos proto ribose!
  • Studijuoju programavimą, todėl žinau kaip turi atrodyti tvarkingas kodas.
  • Su manimi lengva ir malonu bendrauti.
  • Turiu idėjų, tad galėsiu pateikti Tau pasiūlymų dėl sistemos.

 

Užsakymo eiga ir atsiskaitymas

Už užsakymą mokate tik tada, kada darbas yra baigtas. Aprodau Tau Tavo užsakytą darbą, sumokate už atliktą darbą ir atsiunčiu jį Tau patogiu būdu. Paslaugos kaina aptariama ir suderinama iš anksto.

Atsiskaityti gali bet kokiu Tau patogiu būdu, tačiau noriu įspėti, jog atsiskaitymo SMS nepriimu!

 

Kontaktai

Skype ID: martis.kaspa

El. paštas: [email protected]

Redaguota , nario MartynasK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 5 savaičių...

Verta dirbti su šiuo žmogumi jeigu jis turi pakankamai laiko atlikti jam skirtas užduotis/darbus, tikrai sugeba daug ir manau liksite patenkinti jo darbu, tačiau mano atveju dirbau su juo vasaros laikotarpiu, tad laiko daug neturėjo jis, dingdavo po savaitę, bet jei prisėsdavo prie modifikacijos tai per kelias valandas nuveikdavo tikrai daug. Rekomendacija iš mano pusės, tačiau įsitikinkite jog jis turės pakankamai laiko. Rugsėjo mėnesį gal susirašysim, jei reiks pratęsti darbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
prieš 4 valandas(-ų), MartynasK parašė:

Atsiprašau visų tų, kuriems nepranešęs pradingau, tikrai ne specialiai, tiesiog tuo metu viskas taip susiklostė. Šiuo metu ir ateityje turėsiu nemažai laisvo laiko, tad vėl pradedu teikti skriptinimo paslaugas!

Nupirkčiau jūsų seną gm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2041 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...