Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MIX/GATHERS 5x5 MIXAI.LT


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

16 minutes prieš, MIXAI.LT parašė:
  • MIXAI.LT tai šiuo metu didžiausias MIX MOD tipo counter-strike 1.6 serverių projektas.
  • MIXAI.LT turi unikalią "anticheats" sistemą, kuri gaudo virš 10000 skirtingų "cheatų".
  • MIXAI.LT taiko švarumo politiką, todėl projektas pasižymi unikalumu ir skirtingai nei daugelis, neleidžia žaisti VAC banintintiems steamams, net ir ant kitų žaidimų. Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/
  • MIXAI.LT serveriuose gali žaisti tik STEAM turintys žaidėjai. 
  • MIXAI.LT projektą per metus aplanko per 20000 skirtingų steam vartotojų, iš įvairių šalių,
  • MIXAI.LT serveriuose apsilanko daug žinomų iš senų MIRC laikų žaidėjų, todėl su tokiais žaidėjais tik įdomiau žaisti ir iš jų semtis patirties.
  • MIXAI.LT serveriuose sutiksite puikią komandą, puikų kolektyvą, žaidėjus, kurie visada pamokins ir patars kaip pradėti žaisti MIX'us.
  • MIXAI.LT turi vienus geriausius Counter-strike 1.6 serverius turbūt jau ir BALTIJOS ŠALYSE!

 

išvardinta juk, kas yra unikalų, o ko neturi joks kitas projektas. Elementarios masofkės tiek nerenka skirtingų žaidėjų ir dar STEAMINIŲ :) Su pagarba masofkės turėtojams. Nekalbu apie projekto tęstinumą, projekto saugą, organizuojamus turnyrus, žaidėjus, bendravimą ir kitus smulkius dalykus kurios randi projekte.


P.S. Counter Strike 1.6 aš nepakeisiu, Visi mes pripratę jį matyti tokį koks jis yra. :) Unikalūs dalykai yra visai kiti, negu kur jūs čia rašot, bet aš ant heiterių nepykstu, nes žinau ir matau skaičius, kurie kalba priešingai. :)

1. AntiCheat nera unikali, kai yra nemokamai ir naudoja daug kitu projektu, kitas dalykas dėl STEAM žaidėju tai daug arenu leidžia žaisti TIk STEAM. bet wtf kur cia unikalu kai nemokama anticheat ? kas vertina kad geriausi serveriai ? koki tu teisi turi įvertinti kad geriausi ? Tarkim AntiCheat - yra unikali tai dėl to ir projektas jau unikalius?  

Atsakyk, i paprasta klausima koks tau skirtumas kas ka daro ir kam tu jiems rasai pievas? galvoji tavo žodžiai jiems kažka sako?

Pvz

Kirma: ir kas cia tokios?

Kirma: pas mane 10x geriau

Kirma: zodziu su tokiom arenom geriau negu mixnet nebus

prašyčiau argumentuoti. ka turėjai omeny kad 10x geriau?

kitiems projektams ir ta pati rasineji? kurie lygiai ta pati turi?

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, Always parašė:

1. AntiCheat nera unikali, kai yra nemokamai ir naudoja daug kitu projektu, kitas dalykas dėl STEAM žaidėju tai daug arenu leidžia žaisti TIk STEAM. bet wtf kur cia unikalu kai nemokama anticheat ? kas vertina kad geriausi serveriai ? koki tu teisi turi įvertinti kad geriausi ? Tarkim AntiCheat - yra unikali tai dėl to ir projektas jau unikalius?  

Atsakyk, i paprasta klausima koks tau skirtumas kas ka daro ir kam tu jiems rasai pievas? galvoji tavo žodžiai jiems kažka sako?

Pvz

Kirma: ir kas cia tokios?

Kirma: pas mane 10x geriau

Kirma: zodziu su tokiom arenom geriau negu mixnet nebus

prašyčiau argumentuoti.

kitiems projektams ir ta pati rasineji? kurie lygiai ta pati turi?

Jei nori gali susimokėti? Juk mano projektas mano ir anticytinė, kur tau čia kas neaišku, nenaudoju as tu kažkokų MYAC ar dar kazka, tik reikiamas vietas naujinu ir tiek. Kas tau čia neaišku? ;D aj sorry, EAC kartais ijungiu, bet ten reikia tobulinti patį projektą, jog EAC būtų naudingas. Žaidėjų kiekis viską atspindi, o žaidėjai jau patys renkasi kur jiems yra geriau. Bet manau šiuo metu čia yra geriausia. Na o į kitus aš nelabai ir žiūriu, žiūriu į save labiau ir į mixai.lt žaidžiančius žaidėjus bei aplink mane supančią mano komandą. :) 

Pasigooglink žodžio reikšmę : UNIKALUS, nes matau tu jos nesupranti ir arba pritaikai ne taip kaip reikia :)

Redaguota , nario MIXAI.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, MIXAI.LT parašė:

Jei nori gali susimokėti? Juk mano projektas mano ir anticytinė, kur tau čia kas neaišku, nenaudoju as tu kažkokų MYAC ar dar kazka, tik reikiamas vietas naujinu ir tiek. Kas tau čia neaišku? ;D aj sorry, EAC kartais ijungiu, bet ten reikia tobulinti patį projektą, jog EAC būtų naudingas. Žaidėjų kiekis viską atspindi, o žaidėjai jau patys renkasi kur jiems yra geriau. Bet manau šiuo metu čia yra geriausia. Na o į kitus aš nelabai ir žiūriu, žiūriu į save labiau ir į mixai.lt žaidžiančius žaidėjus bei aplink manes supančia mano komandą. :) 

Pasigooglins žodžio reikšmę : UNIKALUS, nes matau tu jos nesupranti ir arba pritaikai ne taip kaip reikia :)

aš apie "MyAC" nieko nesakiau aplamai nei vienas LT projektas nenaudoja. 

"reikiamas vietas naujinu ir tiek" - Taip ir rasyk tada, kad naujini o ne kad unikali. ir kad 10k gaudo skirtingu.

Patarimas nustok rasyti kitiems. ir palikti ramybėje kitus. :]

"Mano ir anticytinė" - pateik, įrodymus kad kurėjas butėnt "Kirma" parodyk "meta list".

Dėl, "EAC", pasigirti norėjai. :)

1. Atsakyk i klausima ka turėjai omeny kad 10x geriau?  Prašyčiau Argumentuoti.

Kaip cia susitvardyti pavyko tau ir taip graziai rasyk?  

Dėl "Ban" tai projektas veikia jau daug laiko tai nėra apie ka ir kalbek, nors kaip dar buvo Mixas.Eu ten atrodo "Ban" - apie 100k nuo AntiCheat tai irgi. :) Nelygink kitu projektu su savo Mixai.LT kuris veikia ilgai jau ir daug metu :) taigi nežiūri i kitus, bet gal vis del to ir žiuri kiek teko skaityk tavo "chat" su kitėms tai labai labai jau žiuri i kitus, o dar kiek grasinimu kitiems. :]  dabar turi neeilinį serverį, tačiau beveik nieko neišsiskiriantį nuo eilinių Lietuvoje esančių MIX modifikacijų...  serveryje/web nepamačiau nieko gero, kas leistų ištarti "Wow" sakyčiau laikas nusileist ant žemės.

Nesivelsiu į bereikšmius ginčus,  neturiu tokio noro, bet sėkmės tau su Mixai.LT. 

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Always parašė:

aš apie "MyAC" nieko nesakiau aplamai nei vienas LT projektas nenaudoja. 

"reikiamas vietas naujinu ir tiek" - Taip ir rasyk tada, kad naujini o ne kad unikali. ir kad 10k gaudo skirtingu.

Patarimas nustok rasyti kitiems. ir palikti ramybėje kitus. :]

"Mano ir anticytinė" - pateik, įrodymus kad kurėjas butėnt "Kirma" parodyk "meta list".

Dėl, "EAC", pasigirti norėjai. :)

1. Atsakyk i klausima ka turėjai omeny kad 10x geriau?  Prašyčiau Argumentuoti.

Kaip cia susitvardyti pavyko tau ir taip graziai rasyk?  

Dėl "Ban" tai projektas veikia jau daug laiko tai nėra apie ka ir kalbek, nors kaip dar buvo Mixas.Eu ten atrodo "Ban" - apie 100k nuo AntiCheat tai irgi. :) Nelygink kitu projektu su savo Mixai.LT kuris veikia ilgai jau ir daug metu :) taigi nežiūri i kitus, bet gal vis del to ir žiuri kiek teko skaityk tavo "chat" su kitėms tai labai labai jau žiuri i kitus, o dar kiek grasinimu kitiems. :]  dabar turi neeilinį serverį, tačiau beveik nieko neišsiskiriantį nuo eilinių Lietuvoje esančių MIX modifikacijų...  serveryje/web nepamačiau nieko gero, kas leistų ištarti "Wow" sakyčiau laikas nusileist ant žemės.

Nesivelsiu į bereikšmius ginčus,  neturiu tokio noro, bet sėkmės tau su Mixai.LT. 

Naujinu Unikalios anticytinės tam tikras vietas. (ta turėjau omeny) Kažkam čia kažko įrodynėti nežadu, kalbu skaičiais. Tuo labiau kažkokiam čia vaikiui tikrai aiškintis nežadu.

Serveriai tikrai yra UNIKALUS, kodėl? Tikrai nežadu aiškintis, pasidomėk pats gal pasidarys aiškiau. Ir žinau 100 proc. jog LTU tokio tipo serverių tikrai niekas neturi, ir bent jau kol kas tikrai neturės, nes vėl gi serveriai yra INDIVIDULIAI sukurti, jei taip teisinga būtų sakyti.

10x kartu ar 20x kartu ar 100x kartu, tikrai neatsakysiu kiek, bet tikrai "n" kartų, dėl kokių parametrų nežadu atskleisti informacijos, nes vėl gi tai yra projekto UNIKALUMAS. Galiu tik pasakyti, jog daugelis projektų tarp jų ir tavo serverių kaina neviršyje už mėnesi 10-20 eurų. Čia galima lyginti taip, turi economiška Toyoto Yaris, o aš naujausia ir labai galingą BWM M5, nežinau ar geras palyginimas, bet manau su BMW M5 yra kur kas maloniau važiuoti, negu su Toyota Yaris 2009 metų.

Girtis? Čia manau yra tavo subjektyvi nuomuonė.  Plius kažkoks "random" net ne mixai.lt bendruominės narys, kaip gali komentuoti apie projektą kaip jame net neprisiregistravęs, nenagrinėjas ir net nežaidęs? :)

Po 10 metų kaip ugtelsi šiek tiek ir baigsi bent jau kažkokius mokslus, galėsi daugiau kažką paaiškinti. Nes tavo lygis yra toks koks ir tavo visų projektų. 10 padarytų projektų ir dėja jokio tęstinumų. Last žinutė aplamai į šią temą buvo, kadangi heiterius savo aš jau puikiai žinau visus. Sėkmės ir tau.

O visus kitus kviečiu išbandyti www.mixai.lt projekto serverius, sužaisti vieną kitą mixą pabendrauti su puikia susirinkusia publika, bei kokybiškai praleisti laiką kokybiškiausiuose Lietuvos serveriuose! :)

Redaguota , nario MIXAI.LT
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm,  kaip 2017 gruodį susikūriusiam(ar atsinaujinusiam) projektui, ganėtinai greitai daug ko pasiekėt, sveikinimai iš mano pusės ;) Nebuvau serveriuose, bet vien iš aprašymo ir web pagrindinės dalies, galiu drąsiai pasakyt, kad projektas vertas dėmesio. O kadangi prie jo vystymo nemaža dalimi prisidėjęs Dyone, tai, esu tikras, kad verta užsukt pas Jūs. Sėkmės. :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Hm,  kaip 2017 gruodį susikūriusiam(ar atsinaujinusiam) projektui, ganėtinai greitai daug ko pasiekėt, sveikinimai iš mano pusės ;) Nebuvau serveriuose, bet vien iš aprašymo ir web pagrindinės dalies, galiu drąsiai pasakyt, kad projektas vertas dėmesio. O kadangi prie jo vystymo nemaža dalimi prisidėjęs Dyone, tai, esu tikras, kad verta užsukt pas Jūs. Sėkmės. :)

Na 2017m gruodį, buvo atnaujintas šiek tiek webas, kitaip sakant aptvarkytas ir kažkiek idomesnės statistikos. Daugiau tu čia kažko "wow" labai ir neprigalvosi, bet stengemės visi. Ačiū už teisingus ir malonius tavo žodžius.

O pačiam kaip projektui kurį pradėjo DYone su savo komanda tai manau jau daugiau nei 5 metai yra. Bijau aš primeluoti, nes projekto pavadinimas kelis kartus keitėsi, kol galu galiausia tapo ir liko mixai.lt :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, MIXAI.LT parašė:

Girtis? Čia manau yra tavo subjektyvi nuomuonė.  Plius kažkoks "random" net ne mixai.lt bendruominės narys, kaip gali komentuoti apie projektą kaip jame net neprisiregistravęs, nenagrinėjas ir net nežaidęs? :)

Po 10 metų kaip ugtelsi šiek tiek ir baigsi bent jau kažkokius mokslus, galėsi daugiau kažką paaiškinti. Nes tavo lygis yra toks koks ir tavo visų projektų. 10 padarytų projektų ir dėja jokio tęstinumų. Last žinutė aplamai į šią temą buvo, kadangi heiterius savo aš jau puikiai žinau visus. Sėkmės ir tau.

O visus kitus kviečiu išbandyti www.mixai.lt projekto serverius, sužaisti vieną kitą mixą pabendrauti su puikia susirinkusia publika, bei kokybiškai praleisti laiką kokybiškiausiuose Lietuvos serveriuose! :)

Žaidęs ir nagrinėjas. :) kad ne narys bendruomenės ir taip aisku kad ne narys. kad nelosiu Cs 1.6 jau ilgokai.... o, dėl Projektų, mano tai puikai veikia tiek Šaudyk.LT(Nereklama) , tiek Konteris.LT(Nereklama)  - iš dalis su metu pas DYone, jis stovi, o kadangi prie Konteris.LT(Nereklama) vystymo nemaža dalimi prisidėjęs Dyone, galiu drąsiai pasakyt, kad projektas vertas dėmesio tiek Konteris. tiek mano Šaudyk.LT(Nereklama).

Dėl to Dyone ir pagarba is mano puses kad vis randa laiko atnaujinti Konteris.LT(Nereklama).  o dėl mokslu, nesuk galvos dėl manes. :]

"10 padarytų projektų ir dėja jokio tęstinumų." - Dėja tik i klausimus jiems atsakau. ;)  o dėl mano Šaudyk.lt(Nereklama) stengiuosi is visu jeigu atnaujinti kažka naujo sugalvok puikai sekasi. :] 

o dėl "Mixai.LT" - projektas vertas dėmesio, tik elgiasi protingiau. nežiureti i kitus projektus. :)

Tariame nuoširdų AčIū už supratingumą. 

verta užsukt į Mxai.LT. Sėkmės.  su pagarba Terror.

Redaguota , nario Always
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Always parašė:

Žaidęs ir nagrinėjas. :) kad ne narys bendruomenės ir taip aisku kad ne narys. kad nelosiu Cs 1.6 jau ilgokai.... o, dėl Projektų, mano tai puikai veikia tiek Šaudyk.LT(Nereklama) , tiek Konteris.LT(Nereklama)  - iš dalis su metu pas DYone, jis stovi, o kadangi prie Konteris.LT(Nereklama) vystymo nemaža dalimi prisidėjęs Dyone, galiu drąsiai pasakyt, kad projektas vertas dėmesio tiek Konteris. tiek mano Šaudyk.LT(Nereklama).

Dėl to Dyone ir pagarba is mano puses kad vis randa laiko atnaujinti Konteris.LT(Nereklama).  o dėl mokslu, nesuk galvos dėl manes. :]

"10 padarytų projektų ir dėja jokio tęstinumų." - Dėja tik i klausimus jiems atsakau. ;)  o dėl mano Šaudyk.lt(Nereklama) stengiuosi is visu jeigu atnaujinti kažka naujo sugalvok puikai sekasi. :] 

o dėl "Mixai.LT" - projektas vertas dėmesio, tik elgiasi protingiau. nežiureti i kitus projektus. :)

Tariame nuoširdų AčIū už supratingumą. 

verta užsukt į Mxai.LT. Sėkmės.  su pagarba Terror.

DYone tave "n*ch***" pasiūstų pamatęs šitą postą. "Užsišaudyk.lt"

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, MIXAI.LT parašė:

DYone tave "n*ch***" pasiūstų pamatęs šitą postą. "Užsišaudyk.lt"

Ai, nesvarbu gal ir pasiūstų nors nei karto nebuvo pasiuntės, Neturiu ko susireikšmint, nes taip tiesiog yra. ;) 
o dėl "Užsišaudyk.lt" Svarbu, žaidėjams patinka viskas tik dėl juo, nepardavinėju jokiu paslaugu kaip ir kolkas, dovanoju žaidimus STEAM žaidėjams. Projektas stovi puikai ir tikrai viskas ten puikai sekasi, Tiesiog, aš paprastai neturėjau stiprios komandos, nes nemėgstu privilegijom dalintis ir ant saves darbus susikraunu, kas po to va ir reiškia, kad laiko nebeturiu, viskas šiknon eina, bet dabar sugrįžau su daug idėju, su puikiu kolektyvu. ir su dideliu noriu toliau plėtoti projekto veikla. ;) Pripažinsiu paskutiniu metu, tikrai neturėjau motyvacijos kurti projektą. 

 

 

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
28.03.2018 21:47, aTAKA parašė:

dsada

 

1. Kaip Matau labai Projekto Savininkas Sako kad yra Baninami zaidejai su VAC Banais.

2. Radau pacio serverio Admin list'e Admine su - Vac Banintu STEAMID(Admine!!!)

3.MIXAI.LT taiko švarumo politiką, todėl projektas pasižymi unikalumu ir skirtingai nei daugelis, neleidžia žaisti VAC banintintiems steamams, net ir ant kitų žaidimų. Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/

4.https://steamcommunity.com/id/BARBIEU/

5.http://mixai.lt/mix/banai/admin_list.php

 

Tai Apie ka tu gali sneketi?:) Banini zaidejus su Vac Banintais Steama'is Bet Adminams leidi lost su vac banintais steamais?:D

Redaguota , nario HOPE.LT
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), HOPE.LT parašė:

 

1. Kaip Matau labai Projekto Savininkas Sako kad yra Baninami zaidejai su VAC Banais.

2. Radau pacio serverio Admin list'e Admine su - Vac Banintu STEAMID(Admine!!!)

3.MIXAI.LT taiko švarumo politiką, todėl projektas pasižymi unikalumu ir skirtingai nei daugelis, neleidžia žaisti VAC banintintiems steamams, net ir ant kitų žaidimų. Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/

4.https://steamcommunity.com/id/BARBIEU/

5.http://mixai.lt/mix/banai/admin_list.php

 

Tai Apie ka tu gali sneketi?:) Banini zaidejus su Vac Banintais Steama'is Bet Adminams leidi lost su vac banintais steamais?:D

Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/ 

Rodos tame pranešime yra viskas surašyta, kaip kas ir dėl ko :)

 

Kas rašoma pranešime :
"Sveiki,

Dėl Š V A R U M O "politikos" nuo š.m. Gegužės 2 dienos, N U T A R T A drausti žaisti VISIEMS VAC banintiems ACC. Esami žaidėjai kurie šiuo metu turi LEIDIMUS žaisti serveriuose, privalo kuo skubiau nusipirkti švarius STEAMUS, nes š.m. Gegužės 2 dieną tiesiog steam ID bus užbaninti.
Nauji steam ACC kainuoja tik 1 eurą, todėl problemos nematau.
Projektiui manau tiesiog pridėtų daugiau "prestižo" ir "solidumo".
Juk sutikite, serveriuose maloniau yra žaisti kaip visi žinom, jog aplink neturime ne vieno VAC.

Mixai.lt savininkas
Kirma

P.S.Nebanink tik dvieju žaidėjų, jų situacija dėl VAC bano yra visiems žinomą : S1NDIKATO ir Barbės iki Gegužės 2 dienos nebaninam jie turi teisę į naują steamą be VAC. Visus kitus baninam kaip ir iki šiol."

Redaguota , nario MIXAI.LT
teksto taisymas.
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), HOPE.LT parašė:

 

1. Kaip Matau labai Projekto Savininkas Sako kad yra Baninami zaidejai su VAC Banais.

2. Radau pacio serverio Admin list'e Admine su - Vac Banintu STEAMID(Admine!!!)

3.MIXAI.LT taiko švarumo politiką, todėl projektas pasižymi unikalumu ir skirtingai nei daugelis, neleidžia žaisti VAC banintintiems steamams, net ir ant kitų žaidimų. Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/

4.https://steamcommunity.com/id/BARBIEU/

5.http://mixai.lt/mix/banai/admin_list.php

 

Tai Apie ka tu gali sneketi?:) Banini zaidejus su Vac Banintais Steama'is Bet Adminams leidi lost su vac banintais steamais?:D

Aciu, nezinojau sito bet vistiek gi suprantama ''draugam'' nereikia laikyti taisykliu. Bet ka daryti visuomet taip bus visur ne tik cia.

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...