Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MIX/GATHERS 5x5 MIXAI.LT


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1597 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • MIXAI.LT tai šiuo metu didžiausias MIX MOD tipo counter-strike 1.6 serverių projektas.
  • MIXAI.LT turi unikalią "anticheats" sistemą, kuri gaudo virš 10000 skirtingų "cheatų".
  • MIXAI.LT taiko švarumo politiką, todėl projektas pasižymi unikalumu ir skirtingai nei daugelis, neleidžia žaisti VAC banintintiems steamams, net ir ant kitų žaidimų. Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/
  • MIXAI.LT serveriuose gali žaisti tik STEAM turintys žaidėjai. 
  • MIXAI.LT projektą per metus aplanko per 20000 skirtingų steam vartotojų, iš įvairių šalių,
  • MIXAI.LT serveriuose apsilanko daug žinomų iš senų MIRC laikų žaidėjų, todėl su tokiais žaidėjais tik įdomiau žaisti ir iš jų semtis patirties.
  • MIXAI.LT serveriuose sutiksite puikią komandą, puikų kolektyvą, žaidėjus, kurie visada pamokins ir patars kaip pradėti žaisti MIX'us.
  • MIXAI.LT turi vienus geriausius Counter-strike 1.6 serverius turbūt jau ir BALTIJOS ŠALYSE!

Žaisdami MIXAI.LT serveriuose, galite tobulinti savo žaidimo įgudžius, suprasti kas tai yra komandinis žaidimas ir, beabejo, susipažinti bei bendrauti su naujais žmonemis.

Mūsu serverių IP :

  1. 91.211.244.88:11111
  2. 91.211.244.88:22222
  3. 91.211.244.88:33333
  4. 91.211.244.88:44444
  5. 91.211.244.88:55555

Mūsų svetainė : www.mixai.lt

Mūsų Ban "LISTAS" : http://mixai.lt/mix/banai/ban_list.php kuriame rasime labai daug "pasigavusių žaidėjų", taip pat jau yra ir pradžia VAC banų, šiuo metu VAC banintų žaidėjų skaičius sparčiai auga. 

Maloniai kviečiame apsilankyti ir išmėginti stiprų žaidimą su stipriais žmonėmis.

Redaguota , nario MIXAI.LT
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, MIXAI.LT parašė:
  • MIXAI.LT tai šiuo metu didžiausias MIX MOD tipo counter-strike 1.6 serverių projektas.
  • MIXAI.LT projektą per metus aplanko per 20000 skirtingų steam vartotojų, iš įvairių šalių,
  • MIXAI.LT serveriuose apsilanko daug žinomų iš senų MIRC laikų žaidėjų, todėl su tokiais žaidėjais tik įdomiau žaisti ir iš jų semtis patirties.
  • MIXAI.LT serveriuose sutiksite puikią komandą, puikų kolektyvą, žaidėjus, kurie visada pamokins ir patars kaip pradėti žaisti MIX'us.
    MIXAI.LT turi vienus geriausius Counter-strike 1.6 serverius turbūt jau ir BALTIJOS ŠALYSE!


Leviausias projektas bet lankytoju yra.

Banina kaip nori be yrodymu ir taip toliau.
Jau gal puse LT mix zaideju uzbanino.

Weba ten is konteinerio priklijavo kaskaip.

-rep

Redaguota , nario aTAKA
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kad VAC žaidėjai su kitais žaist gali tai faktas ;)

MIXAI.LT serveriuose sutiksite puikią komandą, puikų kolektyvą, žaidėjus, kurie visada pamokins ir patars kaip pradėti žaisti MIX'us - Aš visada čia lošiu mixus ir tikrai retas labai retas kuris būtų mandagus ;D

Nereikia čia lele ^^

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), aTAKA parašė:


Leviausias projektas bet lankytoju yra.

Banina kaip nori be yrodymu ir taip toliau.
Jau gal puse LT mix zaideju uzbanino.

Weba ten is konteinerio priklijavo kaskaip.

-rep

a3nkog.jpg

Dėja aTAKA, bet tu kiek matau neatitinki "švarios politokos" žaidėjo, dėl to taip nesielvartok, ir neskleisk erezijų :) Verčiau apgalvok kur padarei klaidas gaudamas VAC baną :)

Redaguota , nario MIXAI.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išskirtinis projektas,pasižymi gerom arenom kuriose jaučiasi stabilumas gali šaudyti kaip panorejęs,matosi jog įdėta daug darbo,arenos sukonfiguruotos labai gerai,viskas labai patogu.Projekto Webas pasižymi taipat išskirtinių dizainų,kuriame gali rasti daug įvairių funkcijų,statistikos ir įdomybių.Nerealus skaičius žaidėjų,kaip diena taip ir nakti,savininkas labai geras žmogus atsiduoda visas i projekta,skiria begalo daug darbo ir dėmesio serverio žaidėjams ir serveriui,arenų yra netgi 5 dažniausiai visos būna pilnos,nerealu.Tad kviečių visus prisijungti ir nelaukti kol nebus vietų. Didelis + REP 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu, vienas geriausiu mix'u projektu Lietuvoje. Valdzia visada atsizvelgia i zaideju pastebejimus, pasiulymus, nuolat siulo naujas idejas. Webas labai gerai padarytas, kad rodo tavo taskus, statistika ir visokius kitokius navarotus. Siaip paciam zaidime fainiai tas, kad susirenka ne vaikai kaip daug kur pazaist, o  geri, patyre zaidejai, gali ir pasaudyt ir paprikolint :D Kiek ateinu vakarais tai dazniausiai sukas pilnos 4 arenos, tai jau kazka pasako apie pacio projekto populiaruma. Tai vat tiek, is mano puses, tad mielai kvieciu ir kitus ateit cia susipazint ir linksmai kartu praleist laika! :taika:

Barbie;***U

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fantastiskas projektas, kuriame yra savininko ideta labai daug laiko ir darbo. Tos pastangos atsispindi zaidziant mixus serveriuose kurie nei truputi nelagina, yra galimybe sekti savo statistika. Gera zinoti, kad zaidejai yra svarus o jeigu kazkas ir  susitepa tai siame projekte jis ilgai tikrai neuztruks :). Kadangi 1,6 zaidziu labai ilga laika tai nuostabu matyti, kad siame projekte zaidzia labai daug zaideju is senu mirc laiku, praktiskai visi kurie dar isijungia 1.6. Smagu, kad lietuvoje yra toks projektas ir leidzia megautis zaidimu, nes tiesa sakant pries kokius 4metus butu kas pasake, kad bus toks projektas buciau nusijuokes. Gera grysti namo po darbu ir tiesiog atsipalaidavimui pasaudyt ir prisimint vaikyste :D 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3/12/2018 13:46, MIXAI.LT parašė:

Dėja aTAKA, bet tu kiek matau neatitinki "švarios politokos" žaidėjo, dėl to taip nesielvartok, ir neskleisk erezijų :) Verčiau apgalvok kur padarei klaidas gaudamas VAC baną :)


As niekados mano gyvenime necytinau. Visa LIETUVA SITA ZINO BET TIK NE KIRMA.
Paskolinau akounta gavau atgal su VAC. Sunku suprasti?

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
45 minutes prieš, MIXAI.LT parašė:

Dėja nesuskaičiuoju 10K čia net čytų :)

Dėja yra limitas atrodo jėi tik neklystu tai max 600. :) ir vistiek tai nera unikalu :) man atrodo nesupranti kas yra unikaliumas :DDDD nebent naudoji rc base changer  ir kiekviena map gaudo skirtingai cheat bet vis tiek nebus 10k. bet vis tiek vienu momentu 10k tikrai negaudys  aš jau isivaizduoju kai lužtu serveris su 10k tikrinimu... Nusisneki eilini karta :Dkas pas tave unikaliu tai turbut tik MIX pluginas o viskas kita nera unikaliu. :) Neturiu ko susireikšmint, nes taip yra ;)  

 

užregistravo administracija projekto tik kad palikti gera nuomone.....  :D

Užsiregistravo Kovo 13

Paskutinį kartą lankėsi Kovo 13

Redaguota , nario Always
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, Always parašė:

Dėja yra limitas atrodo jėi tik neklystu tai max 600. :) ir vistiek tai nera unikalu :) man atrodo nesupranti kas yra unikaliumas :DDDD nebent naudoji rc base changer  ir kiekviena map gaudo skirtingai cheat bet vis tiek nebus 10k. bet vis tiek vienu momentu 10k tikrai negaudys  aš jau isivaizduoju kai lužtu serveris su 10k tikrinimu... Nusisneki eilini karta :Dkas pas tave unikaliu tai turbut tik MIX pluginas o viskas kita nera unikaliu. :) Neturiu ko susireikšmint, nes taip yra ;)  

 

užregistravo administracija projekto tik kad palikti gera nuomone.....  :D

Užsiregistravo Kovo 13

Paskutinį kartą lankėsi Kovo 13

Taipogi pritariu , ir be to aš esu tenais administratorius.
ir peržiūrėjus visa mix meniu tai viskas taspats tik va kaikur nra paskutiniu žaidėju kurie išėja...
Bet dažniausiai irgi visi su tais xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Always parašė:

Dėja yra limitas atrodo jėi tik neklystu tai max 600. :) ir vistiek tai nera unikalu :) man atrodo nesupranti kas yra unikaliumas :DDDD nebent naudoji rc base changer  ir kiekviena map gaudo skirtingai cheat bet vis tiek nebus 10k. bet vis tiek vienu momentu 10k tikrai negaudys  aš jau isivaizduoju kai lužtu serveris su 10k tikrinimu... Nusisneki eilini karta :Dkas pas tave unikaliu tai turbut tik MIX pluginas o viskas kita nera unikaliu. :) Neturiu ko susireikšmint, nes taip yra ;)  

 

užregistravo administracija projekto tik kad palikti gera nuomone.....  :D

Užsiregistravo Kovo 13

Paskutinį kartą lankėsi Kovo 13

Sėkmės surašynėjant eilutes į ta failiuką kur ten linka kopinai. :) Atgyvena ir tiek. Mixai.lt turi unikalią sistemą ir tiek, galiu garantuoti jog nė vienas kitas projektas Lietuvoje, o jaučiu ir ne tik, tokios sistemos neturi.  O pavydas blogas dalykas. ;)

P.S. į tą failiuka tilpti gali apie 1300 eilučių, o ne 600. Manau kažką blogai atlieki.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, MIXAI.LT parašė:

Sėkmės surašynėjant eilutes į ta failiuką kur ten linka kopinai. :) Atgyvena ir tiek. Mixai.lt turi unikalią sistemą ir tiek, galiu garantuoti jog nė vienas kitas projektas Lietuvoje, o jaučiu ir ne tik, tokios sistemos neturi.  O pavydas blogas dalykas. ;)

P.S. į tą failiuka tilpti gali apie 1300 eilučių, o ne 600. Manau kažką blogai atlieki.

Nieko as ne irasineju viskas yra ant lekstutes.  AntiCheat naudoju mokama tai ir neskauda galvos. :] 

o, dėl MIX sistemos nera ko pavydek man neturiu as jokiu MIX, siūlyčiau atsižvelgti į kritiką, galbūt bėda jog nėra nieko unikalaus tavo projekte?

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Taipogi pritariu , ir be to aš esu tenais administratorius.
ir peržiūrėjus visa mix meniu tai viskas taspats tik va kaikur nra paskutiniu žaidėju kurie išėja...
Bet dažniausiai irgi visi su tais xD

Sistema administratoriui turi būti kuo paprastenė naudojimiui.

O kalbant apie MIX mod tipo serverius, tai iš tų kurie dar yra veikiantis manau tik vienas mixai.lt yra ne ant to pačio plugino. :)

O ten, kad jums INVIS pluginus po 70 eurų pardavinėja vaikams, tai tik mldc, eurą dar sau į kišenę pasidaro.  O ir šiaip toliau nėra ką ta tema diskutuoti, kadangi darbai ir projekto gyvavimas pats kalba už savę. O tie kažkokie projektai kur 3 men paveikia ir užsidaro, manau net žodžio neturi turėti :) Mixai.lt vien prie manęs tapo kitoks, o ir DYone darbo čia buvo idėta labai daug, pagarba jam už tai ir už jo įdėta darbą prieš tai.  :)

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, MIXAI.LT parašė:

Sistema administratoriui turi būti kuo paprastenė naudojimiui.

O kalbant apie MIX mod tipo serverius, tai iš tų kurie dar yra veikiantis manau tik vienas mixai.lt yra ne ant to pačio plugino. :)

O ten, kad jums INVIS pluginus po 70 eurų pardavinėja vaikams, tai tik mldc, eurą dar sau į kišenę pasidaro.  O ir šiaip toliau nėra ką ta tema diskutuoti, kadangi darbai ir projekto gyvavimas pats kalba už savę. O tie kažkokie projektai kur 3 men paveikia ir užsidaro, manau net žodžio neturi turėti :) Mixai.lt vien prie manęs tapo kitoks, o ir DYone darbo čia buvo idėta labai daug, pagarba jam už tai ir už jo įdėta darbą prieš tai.  :)

labai jau "putojies", kartais nebūsi gyvenimu nepatenkintas? Projektui daug neduočiau. Forumas stovi ant XenForo - Tai jau ne unikalu. dizainas irgi paprastas editas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
17 minutes prieš, Always parašė:

Nieko as ne irasineju viskas yra ant lekstutes, iš wargods  gavau "Eilutes" ir uzteko viskas ant lekstutes pas mane. :)

o, dėl MIX sistemos nera ko pavydek man neturiu as jokiu MIX, siūlyčiau atsižvelgti į kritiką, galbūt bėda jog nėra nieko unikalaus tavo projekte?

  • MIXAI.LT tai šiuo metu didžiausias MIX MOD tipo counter-strike 1.6 serverių projektas.
  • MIXAI.LT turi unikalią "anticheats" sistemą, kuri gaudo virš 10000 skirtingų "cheatų".
  • MIXAI.LT taiko švarumo politiką, todėl projektas pasižymi unikalumu ir skirtingai nei daugelis, neleidžia žaisti VAC banintintiems steamams, net ir ant kitų žaidimų. Plačiau : http://mixai.lt/index.php?threads/informacija-dėl-vac-banų.257/
  • MIXAI.LT serveriuose gali žaisti tik STEAM turintys žaidėjai. 
  • MIXAI.LT projektą per metus aplanko per 20000 skirtingų steam vartotojų, iš įvairių šalių,
  • MIXAI.LT serveriuose apsilanko daug žinomų iš senų MIRC laikų žaidėjų, todėl su tokiais žaidėjais tik įdomiau žaisti ir iš jų semtis patirties.
  • MIXAI.LT serveriuose sutiksite puikią komandą, puikų kolektyvą, žaidėjus, kurie visada pamokins ir patars kaip pradėti žaisti MIX'us.
  • MIXAI.LT turi vienus geriausius Counter-strike 1.6 serverius turbūt jau ir BALTIJOS ŠALYSE!

 

išvardinta juk, kas yra unikalų, o ko neturi joks kitas projektas. Elementarios masofkės tiek nerenka skirtingų žaidėjų ir dar STEAMINIŲ :) Su pagarba masofkės turėtojams. Nekalbu apie projekto tęstinumą, projekto saugą, organizuojamus turnyrus, žaidėjus, bendravimą ir kitus smulkius dalykus kurios randi projekte.


P.S. Counter Strike 1.6 aš nepakeisiu, Visi mes pripratę jį matyti tokį koks jis yra. :) Unikalūs dalykai yra visai kiti, negu kur jūs čia rašot, bet aš ant heiterių nepykstu, nes žinau ir matau skaičius, kurie kalba priešingai. :)

10 minutes prieš, Always parašė:

labai jau "putojies", kartais nebūsi gyvenimu nepatenkintas? Projektui daug neduočiau. Forumas stovi ant XenForo - Tai jau ne unikalu. dizainas irgi paprastas editas.

Tu eik geriau naują kokį vaikeli IPS forumą padaryk, per mažai padarei dar.

Arba eik ant savo wordpress "Blog'a" parašyk.

Logiskos nėra kurti savo TVS ir gaišti savo laiką. Webas tiesiog yra atnaujintas paprastu būdu, ir manau to užtenka jog išsiskirtum iš kitų.

O šiaip jog aiškiau būtų eik banlista pasitikrinti, šviesiau pasidarys, nemačiau nė vieno MIX projekto kur tiek steam žaidėjų pagautu cyterius, kituose projektuose lošia, užeina į mixai.lt ir bamt - banas. Šiaip planuose yra jog ir kiti projektai galės naudotis mixai.lt anticytinę sistemą, bet kol kas tai tik yra planuose, žiūrėsime kaip toliau viskas seksis, nes viskam reikia laiko. :)

Redaguota , nario MIXAI.LT
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1597 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...