Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Silpniausios Cigaretės


Baika

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1. Nerukyk metiniu, nes: sunkiau mesti, daugiau kenksmingu medziagu negu paprastose cigaretese, *Myliu SuperGames.lt* nebestoves.

Parukau as pats kartais, pagrinde Malboro Gold, bet jos stiprios labai. Jei tureciau vape'a, tai mieliau vape'a rukyciau vien del malonumo garint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), rsrytis parašė:

1. Nerukyk metiniu, nes: sunkiau mesti, daugiau kenksmingu medziagu negu paprastose cigaretese, *Myliu SuperGames.lt* nebestoves.

Parukau as pats kartais, pagrinde Malboro Gold, bet jos stiprios labai. Jei tureciau vape'a, tai mieliau vape'a rukyciau vien del malonumo garint.

Na, man MB gold tai silpnesnės nei Chesterfield Compact. Pačioj pradžioj, kai dar tik pradėjau rūkyt, tai jo, gold'as buvo stiprus. Dabar kai jau rūkau 3 metelius, tai net atsiprašant į galvą nepi*sa ryte tokie kaip Winston blue, gold'ai.:D

Redaguota , nario Sniperis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, Sniperis parašė:

Na, man MB gold tai silpnesnės nei Chesterfield Compact. Pačioj pradžioj, kai dar tik pradėjau rūkyt, tai jo, gold'as buvo stiprus. Dabar kai jau rūkau 3 metelius, tai net atsiprašant į galvą nepi*sa ryte tokie kaip Winston blue, gold'ai.:D

Nesu bandes chesto, gold rukau, nes skaniai rukosi visai, pabandyciau dar kazka, bet nezinau ten tu cigareciu skoniu ir poveikiu, daug kas maciau ruko tokias sviesiai melynas marlboro (bet ne metines)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, rsrytis parašė:

Nesu bandes chesto, gold rukau, nes skaniai rukosi visai, pabandyciau dar kazka, bet nezinau ten tu cigareciu skoniu ir poveikiu, daug kas maciau ruko tokias sviesiai melynas marlboro (bet ne metines)

Tu turbūt kalbi apie Marlboro Touch'a. Neblogos faikės. Kalbant apie poveikį, tai tas pats kaip ir visų kitų cizų, tik nuo raudono Marlboro burna išdžiūsta labiau nei nuo kitų cigarečių :D. Ko nerukyt, tai tik kontrobandinių "NL" raudono ir festo - rūkosi šlykščiai jos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Sniperis parašė:

Tu turbūt kalbi apie Marlboro Touch'a. Neblogos faikės. Kalbant apie poveikį, tai tas pats kaip ir visų kitų cizų, tik nuo raudono Marlboro burna išdžiūsta labiau nei nuo kitų cigarečių :D. Ko nerukyt, tai tik kontrobandinių "NL" raudono ir festo - rūkosi šlykščiai jos. :)

O kokios "skaniausiai/maloniausiai" rukos? Man gold'as visai skaniai ir lengvai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, rsrytis parašė:

O kokios "skaniausiai/maloniausiai" rukos? Man gold'as visai skaniai ir lengvai

Na čia aš nepasakysiu, nes kiekvienam skirtingai. Tam ir yra platus pasirinkimas, kad išsirinktum sau labiau patinkančias (išvis geriau nerūkyt). Ankščiau keisdavau kas pakelį tai Winston Blue, gold'as, LD club ir visi kiti. Pasilikau prie chester compact, nes man paprasčiausiai patinka filtras, skonis ir stiprumas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kento White berods 0.1 0.1 0.1 ankščiau būdavo

Glamour kažkokios padjobnos cigaretės yra, nerūkanti merga supešė tris cigaretes ir liko nieko nesupratus, tai tau tiks.

Arba geriausiai nerūkyk iš viso ir bus ramu, išleisk tuos pinigus, ką paliktum ant cigarečių protingiau. Na, arba nusipirk pakelį, iškart 8 cigaretes surūkyk ir gyvenime nebenorėsi pažiūrėt į tą brūdą.

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...