Peršokti į turinį

xtcs.lt mistika ir naujoji savininko dešinioji ranka


photomanHQ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2247 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tiesiog visą tai rašau, nes neturiu ką veikt ir šiaip noriu tą vaiko svajonę sužlugdyt kažkur pagrindu būti kuriuo jis yra dabar xtcs.lt . :D  Kam neįdomus xtcs projektas realiai apeikit postą, nelabai čia jums ir bus įdomu skaityt :)

Taigi viskas prasideda nuo to, kad šiandien visiškai atsitiktinai užėjas į xtcs.lt forumą užmečiau akį į šaukyklą, ten vyko barnis ar kas, delko aš norėjau pakomentuoti. Jungiausi su savo pagrindiniu accountu kuriuo žaisdavau ten anksčiau, bet kažkodėl prisijungti neišėjo. Na aš nekreipiau dėmesio ir prisijungiau su kitu accountu, didelės reikšmės kažkaip man ir nelabai turėjo tai. Panaršęs po forumą įdomumo dėliai praverčiau muzikos, filmų kategorijas ir užėjau į adm rinkimų skyrių pažvengt iš anketų. Naršau ir užmačiau fazoo naujajį savininką kaip supratau, ar jis ten pagalbininkas ar kas hujznajet, paspaudžiau ant profilio pyst hujyst 18 metų ten jam viskas kaip ir būtų pohuj bet prascroolinęs žemiau pamačiau 

bbd9e2190f4846154210f9f018af3da7984.png

Būtu kaip ir viskas gerai, jeigu "bohander" būtu ne mano tas accountas su kuriuo man prisijungti neišėjo. :D Iš pradžių net nelabai susigaudžiau kaip čia kas, counterio apskritai nebelošiu, tam tinklapį nesilankiau jau nuo kokių kalėdų. Taigi mūsų xtcs.lt naujasis savininkas užsiiminėja accountų vogimais, slaptažodžių keitimais. Kadangi savininkai yra 2 xtcs (remyga) ir jis. Remyga, apskritai retai kada ten pasivaidena, bet ir koks jam tikslas pakeisti mano accounto duomenis ir uždėti repą antrajam savininkui su tokiu reasonu? :D Juokas ištikrųjų paimė, bet varom toliau

aišku aš pradėjau savo dėstyt šaukykloj, kad visi sužinotu kokį subrendusį administratorių xtcs.lt turi. Bet kaip ir tikėjausi po kelių minučių mano žinutes jis ištrynė.

e3659be691a8c7afbf9d5f61ed173f1e973.png 

2b7adc1a08bb0c0d68111dc630e1b682421.png

 

gavau į pm žinutę nuo fozoo. Nu įdomu galvoju ką jis čia man parašė

6ff8eb21de5b10f4b5fed237886b3966659.png

kažką aš jam parašiau na ir vėl jis man atrašė jaučiu žvengdamas belekaip pzda, nes kiek parašo tai nejuokink man sako

0935ebcb908adf54c71e404b24cc35e6362.png

tada parašiau aš jam kad pakursiu temą diskusija užvelsiu bimbam ir panašiai

ad7613bf2aef51088bea1a4df291e1b6927.png

ir jis atrašė, kad temą trins (NA IR KO DAUGIAU GALĖJAU TIKĖTIS)

703ac0b26be45c541fa55ab2343142de771.png

irrrrrrrr..............

gavau blokąą

a79d2cf20ae47fc41004d634b7524732738.png

Kaip ir viskas, užteks manau įrodymu, kad bahurėlis (SĄĄĄVININKAS) pasinaudojo mano accountu, kad gerintusi savo reputaciją. Ištikrųjų tai graudu realiai, graudus projektas tiek galiu pasakyt. :D Projektui tiek metų o tokia šūdų krūva liko iš jo, sėkmės tam šūdukui linkiu. 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ko jūs norit kai projektą tampo kaip kokią paleistuvę. Tu vienas čia pastebėjai šaunu.  Bet žmonės realiai serveriuose žaidžia ne forumo postus renka. Taip čia garantas but kad trečdalis visų senbuvių dėl tokio grybo paliks projektą. Vaikų neskaičiuojam.

Oj kad aš surasčiau savo serveriams pagrindinį adminą :D Kuris būtų adekvatus. Dabar dar 1,6 miršta.(nonų neskaičiuojam)  CSGO, PUBG, Steam

Nežinau kaip jums bet man 4k rezoliucija plius half life engine su akimis tiesiog nedraugauja :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia girdėjau kažkas buvo sukūręs temą kur prigavo su wh, tai gavo suspendą forume, banus visur

video

https://youtu.be/PJkftHpqyII

ir parašyta kaip pasigavo:
pirmam momente jau pasigaut... vede taikinuka ant žmogaus paskui ups gi jis už sienos atgal nusisuksiu i siena pažiuresiu nefishy ne ne ne 
antras momentas tai irodymas kad jis be soundu lošia vpš ir botas yra
treciam tai cia žiauru, sulese tiesiai i žmogu visas kulkas iš mk ir iš dgl, nu ka daugiau pasakysi o paskui apsimeta durnu kad neprigautu niekas tipo ir neatrodytu fishy, paskui parašiau consolej ka manau, ten pabaigoj tiesiai per deže pašaudo i žmogu bet netaip fishy kaip kiti ;)
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2247 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...